Skocz do zawartości

Recommended Posts

Apple Bloom dość często przedstawia czarne scenariusze (np. w odc. Hearts and Hoofs Day po dowiedzeniu się o Love Poison) a Scootaloo panikowała dużo w odc. Sleepless in Ponyville...

Stawiam na Scootaloo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Apple Bloom dużo panikuje w dniu serc i podków i dużo wymyśla, że nie dostanie znaczka jak będzie stara, że nigdy nie dostanie (jest tak w min. 2 odcinkach) itp. Scootaloo panikuje dużo, ale chyba tylko w jednym odcinku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Bo chciały ze sobą pogadać, a Applejack nie dawała im wziąć oddechu. Ciągle brały udział w konkurencjach i innych rzeczach zaplanowanych przez Applejack.

Ps. Kiedy punktacja zostanie zaktualizowana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrarRD punkt :), a o czym chciały pogadać ?

Ps

nie wiem kiedy zostanie lista zaktualizowana, cała ta sytuacja zmusza mnie chyba do podjęcia działań czyli wysłania "dokumentów" o przyznanie koloru do Jaśnie Nam Panujących Admnów/Avatarów Celeistii i Luny, co uczynię gdy wrócę z wycieczki, bo od jutra rana aż do niedzieli wieczór mnie nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp. Sweetie Belle.

Dobrze! 

+ Dla SPIDIvonMARDER Gratulujemy!

 

W odcinku "Kryształowe Królestwo" można było zobaczyć jedną z znaczkowej ligi jako Kryształowego kucyka, który ma znaczek.

Która to była klacz?

 

PS: Do czasu powrotu Zandiego to ja będę opiekować się quizem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze!

 

"E, nie mogłabym, naprawdę. Moje znaczki są takie niesamowicie piękne, że gdybym je pokazała, to wszyscy by patrzyli tylko na mnie, a nie na ciebie. Przyćmiłabym cię na twojej imprezie. Słowo daję, że nie mogłabym ci tego zrobić. [odpowiedź do Diamond Tiary, czy pokaże swoje "znaczki"]"

 

Kto powiedział te słowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkają razem przez tydzień, gdyż rodzice wyjeżdżają na wakacje. Z tego powodu podrzucają młodszą córkę starszej córce, aby Rarity miała się kim opiekować ;) 

 

W dodatku w Złym Jabłku widać ojca Sweetie jak wędkuje przed swoim domem, co ostatecznie rozwiewa wątpliwości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...