Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ech. Jak tu zaglądam to zawsze jest już po "sesji"...

Zandi, jaka powinna być odpowiedź odnośnie F:Eq. Czytałem wiki (http://falloutequestria.wikia.com) i z tego co zrozumiałem to wszystkie CMC zgineły. Apple Bloom w Stajni 0, a Sweetie Bell w Stajni 2. Nie jest pewne tylko, gdzie spoczywa Scootaloo. Z nagrania, o którym mowa w wiki wynika, że była już bardzo chora, kiedy je nagrywała i najpewniej wkrótce po tym umarła. Pozostaje Babs Seed, ale kiedy pisano F:Eq nikt o niej jeszcze nie wiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ja tam czytałem pierwsze rozdziały Fallou Equestria i tam jest napisane że :sweetie: jest zarządcą stajni z której uciekła Główna bohaterka potwierdza to nagranie które znajduje ona w zniszczonym butiku Karuzela. niestety nie wiem co się dzieje dalej, a co do Babs, to może autorzy jakoś ją umieszczą w tym świecie (sam bym to nawet zrobił, ale znam tylko jako tako fallout 2 i 1, 3 i new Vegas nie znam w ogóle al wydaje mi się że jej dom Manehatan byłby takim New Vegas)

OK koniec of topu kolejne pytanie co powiedziała :scootaloo: kiedy pod koniec odcinka "z Kronik Znaczkowej Ligi" Mane6 zaczęły się hugać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Bleeee, znowu mnie mdli. Choćmy ligo sbróbujemy jeszcze raz zjeżdżania po linie.


A gdy miała być piosenka ''Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee''  :scootaloo:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scootaloo kiedy chyba tata Tiary opowiadał coś w dzień uznania dla rodziny. Albo w odcinku gdzie Cherllee pokazywała im jakieś znaczki (nie pamiętam odcinka ani, która przysnęła ani nawet  czy to w dobrym odcinku ale.. może głupiemu trafi się szczęście :3 

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba Scootaloo bo w czasie piosenki pierwsza do niego zagadała czy ma coś do roboty w dzień Podków i Serc, a reszta to podchwyciła. Ewentualnie Sweetie Bell bo to ona śpiewa, że Big Mackintosh jest idealnym kandydatem na partnera Charliee.

Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...