Skocz do zawartości

Podwójne Nozdrza Alikornów


Recommended Posts

I właśnie dlatego ogiery nie są wliczone - często ich nozdrza są nawet odwrócone.

wiecie bez informacji że Alicorny mają podwójne nozdrza to bym nie przeżył. nie wnikam już czy to prawda czy nie po prostu myślę że już ludzie z forum nie mają nic porządnego do wymyślenia

A Ty nie masz nic ciekawego do dodania. Nie podoba się? Olewasz, nie spamisz. ~Draques

Jak widzisz, ludziom się to podoba. To czy coś jest porządne czy nie zależy od naszej opinii.

img-1569324-1-147765__safe_princess-celestia_screencap_spoiler-s03_bitchlestia.png

''Pocałuj mnie natychmiast w nozdrza, bo każę cie usiąść na mojej głowie, a tego byś nie chciał...''

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne nozdrza... Bo zwykłe tematy są zbyt mainstreamowe :pbft: . Ale dobra już, żeby spamu nie było, napiszę coś na temat (albo przynajmniej się postaram).

Ta gniewająca się Celestia, którą wstawiłeś, wygląda przeuroczo :fluttershy5:. Co do podwójnych nozdrzy, sądzę, że nie tylko alicorny, ale w sumie każdy kuc (albo zebra), który ma kwadratowy pyszczek będzie miał nozdrza tego typu. A tych w sumie zbyt wiele nie ma, nie licząc rzecz jasna ogierów, więc sobie na nie za często nie popatrzymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne nozdrza... Bo zwykłe tematy są zbyt mainstreamowe :pbft: . Ale dobra już, żeby spamu nie było, napiszę coś na temat (albo przynajmniej się postaram).

Ta gniewająca się Celestia, którą wstawiłeś, wygląda przeuroczo :fluttershy5:. Co do podwójnych nozdrzy, sądzę, że nie tylko alicorny, ale w sumie każdy kuc (albo zebra), który ma kwadratowy pyszczek będzie miał nozdrza tego typu. A tych w sumie zbyt wiele nie ma, nie licząc rzecz jasna ogierów, więc sobie na nie za często nie popatrzymy.

 

Codziennie marzę, aby pocałować Celestię między nozdrzami:

 

img-2137025-6-Twilight_talking_with_Prin

 

''Twilight, te skrzydła nie były za darmo. Kosztowały mnie dużo i zwrócisz mi wysiłek całując mnie w nozdrza. Ale napierw ubierz się w strój pielęgniarki...''

Edytowano przez Kemotx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo ma obsesje na punkcie nozdrzy u nieistniejącej postaci która jest do tego królową zaawansowanej technicznie nacji Perissodactylów z podrzędu Hippomorpha z rodziny Equidae. A mi mówią że to że lubię oglądać ecchi jest zboczone... 

Do rzeczy. Jak mam rozumieć chodzi o takie coś.

princess_luna_as_mare_do_well_by_90sigmaA zaszaleje. ,, Super Bohaterka musi mieć super nozdrza'' 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo ma obsesje na punkcie nozdrzy u nieistniejącej postaci która jest do tego królową zaawansowanej technicznie nacji Perissodactylów z podrzędu Hippomorpha z rodziny Equidae. A mi mówią że to że lubię oglądać ecchi jest zboczone... 

Do rzeczy. Jak mam rozumieć chodzi o takie coś.

princess_luna_as_mare_do_well_by_90sigmaA zaszaleje. ,, Super Bohaterka musi mieć super nozdrza'' 

 

Chodzi dokładnie o to. Półprofilowe cudeńka, których nozdrza całowałbym dnie i noce. Raz nawet wymyśliłem przeróbkę piosenki ''Trzęś Tyłkiem'' zastępując słowo ''Tyłkiem'' słowem ''Nozdrzem''. Jednak jest to zdrowa obsesja. To jak patrzenie na piersi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze patrzenie na nozdrza kucyków niż pod spódnice koleżanek... Chociaż w sumie, to i tak wolę kobiety od klaczy ;) Ale nozdrza ładne są, takie słodkie... Niby nic, a jednak może wywołać zaciesz :P

 

Wiele Broniaków, i to o wiele więcej niż jest fanów nozdrzy, lubi scrunchface, czyli zmarszczki na nosach zwykłych kucyków. Jest ich cholernie dużo ale naczęściej występują przez ułamek sekundy, więc trudno je złapać.

 

185777__safe_rainbow-dash_animated_scrun

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img-2137025-4-Celestia_excited_about_the_Celebration_S4E01.png

''Widzisz Twilight? Nie bolało, a bardzo szybko spłaciłaś swój dług. Widzę, że całowanie moich nozdrzy podoba ci się coraz bardziej - to dobrze, bo za tydzień przechodzimy na wyższy poziom, moja droga...''

img-2137025-5-Mailpony_with_another_letter_S4E01.png

''Wybacz, Księżniczko, ale całowanie nozdrzy będzie od dziś objęte podatkiem akcyzowym - tak zadecydowała twoja siostra'' - powiedział kuc listonosz.

''Nie! To nie może być prawda!'' - zapłakała głośno Twilight.

''Nie martw się, Twilight! A teraz leć po element magii...'' - powiedziała Celestia.

485043__safe_solo_princess+celestia_animated_magic_season+4_spoiler-colon-s04e02_princess+twilight+sparkle+-dash-+part+2_elements+of+harmony_castle.gif

''Na potęgę posępnych nozdrzy! Luno, odrzucam twoją akcyzę od całowania nozdrzy!

Ciąg dalszy nastąpi.

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy....

 

Każdy może mieć jakieś fetysze i ma do tego prawo, lecz tworzenie tego typu tematów jest moim zdaniem niepotrzebne.

 

A co do samych kinolów, to nie widzę zbytnio w tym nic szczególnego. Alicorny mają podwójne nozdrza, gdyż ich pyski są po prostu inne, niż u zwykłych kuców. Czy jest to jakiś symbol? Wątpię. Robota animatorów i tyle.

 

Zresztą, sam temat zaczyna staczać się w dziwną stronę. Ja rozumiem, że duża cześć bronies z chęcią przeleciałaby jakiegoś kucyka (w temacie o snach dużo tego było), no ale o czymś taki się nie mówi... Nie zakażę wam tego, lecz moim zdaniem, nie przystoi pisać o olbrzymiej chęci obcałowania nosa Celestii czy tam kogoś innego. Rozumiem, dane w profilu, ale osobny temat?

 

Ten fandom mnie przeraża. Zresztą, samych fetyszy się już boję. Moja chora wyobraźnia źle oddziałuje w takich tematach.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy....

 

Każdy może mieć jakieś fetysze i ma do tego prawo, lecz tworzenie tego typu tematów jest moim zdaniem niepotrzebne.

 

A co do samych kinolów, to nie widzę zbytnio w tym nic szczególnego. Alicorny mają podwójne nozdrza, gdyż ich pyski są po prostu inne, niż u zwykłych kuców. Czy jest to jakiś symbol? Wątpię. Robota animatorów i tyle.

 

Zresztą, sam temat zaczyna staczać się w dziwną stronę. Ja rozumiem, że duża cześć bronies z chęcią przeleciałaby jakiegoś kucyka (w temacie o snach dużo tego było), no ale o czymś taki się nie mówi... Nie zakażę wam tego, lecz moim zdaniem, nie przystoi pisać o olbrzymiej chęci obcałowania nosa Celestii czy tam kogoś innego. Rozumiem, dane w profilu, ale osobny temat?

 

Ten fandom mnie przeraża. Zresztą, samych fetyszy się już boję. Moja chora wyobraźnia źle oddziałuje w takich tematach.

 

Ale to żaden fetysz, po prostu jak widzę ładną cześć ciała to lubię ją wyściskać i przytulić. Np. bardzo lubię nosy psów i uczy kotków gdyż wg. mnie są przeurocze. No a nozdrza alikornów są tak śliczne, że musiałem zrobić ten temat.

Edytowano przez Kemotx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to tylko ty, Kemotx publikujesz te zdjęcia z nozdrzami i... no wiesz... TE OKRPONE DOPISKI! To całowanie, przebieranie się w strój pielęgniarki, nie obraź się, ale to serio brzmi jakbyś miał jakieś fetysze i seksualne fantazje. Sorry, mi sam temat nie przeszkadza, lubisz to, OK, ale to wszystko sprawia wrażenie takiej obsesji na temat jednego punktu. Lepiej byłoby, gdybyś wszystko o ich całowaniu i tym podobnych rzeczach usunął, bo niektórzy są zniesmaczeni.

 

Dobra, w następnych postach powstrzymam się od sprośnych podpisów. Chciałem żeby było zabawnie, ale lepiej żeby uniknąć kontrowersji czy zniesmaczenia. A co do obsesji, to mam aspergera, i faktycznie czasami aż do bólu skupiam się na jednej rzeczy, ale podwójne nozdrza nie są moim fetyszem, choć wg. mnie są megaurocze.

 

img-1569425-1-Princess_Celestia_are_you_

 

Księżniczka Celestia ze strachem popatrzyła na posty Kemotxa

 

''Kemotx, twoja obsesja mnie powoli przeraża. Lepiej odpuść sobię sprośne podpisy i od teraz publikuj zdjęcia z moją siostrą.''

 

''Dobrze, Celestio. Cenię cię, więc posłucham twojej rady i zajmę się twoją siostrą.''

 

89439__safe_princess+luna_animated_laugh

 

''Och, Kemotx! Smieszą mnie twoje dopiski, ale mnie nie całuj!''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee, narzekacie. Mi tam się podobały dopiski a'la Molestia i już za nimi tęsknię  :rainbowcry: Choć co prawda od nozdrzy jako tako wolę pyszczki. Pyszczki są urocze. A widziane z profilu (a więc i z obydwoma nozdrzami wszak to kompletny pyszczek) są jeszcze słodsze i nie dziwi mnie, że się aż tak podobają. Szczerze to sama bym całowała taki pyszczek~ Nie nozdrza, pyszczek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee, narzekacie. Mi tam się podobały dopiski a'la Molestia i już za nimi tęsknię  :rainbowcry: Choć co prawda od nozdrzy jako tako wolę pyszczki. Pyszczki są urocze. A widziane z profilu (a więc i z obydwoma nozdrzami wszak to kompletny pyszczek) są jeszcze słodsze i nie dziwi mnie, że się aż tak podobają. Szczerze to sama bym całowała taki pyszczek~ Nie nozdrza, pyszczek. 

 

Dla kochanej Uszatki, pyszczek:

 

img-1661516-4-Princess_Celestia_looks_do

 

''Uszatko, Kemotx powiedział mi, że lubisz mój pyszczek. Dbam o wszystkie istoty, więc możesz go pocałować, jeśli cię to uszczęśliwi.''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asperger... Mimo, że nie trawię tego typu wyjaśnień, to tutaj wyjątkowo to zrobię. Nie wyglądasz mi na trolla, a tak w ogóle, to lubienie (słowo "obsesja" źle mi się kojarzy) nozdrzy alicornów nie jest złe. Jeśli o mnie chodzi, to mimo wszystko wolę zwykłe, okrągłe pyszczki. Te dopiski były raczej śmieszne, ale bardziej w sensie "takie głupie, że aż śmieszne", oczywiście, bez obrazy, ale nie wiem, jak by to inaczej wyrazić. Poza tym, stwierdzam, że nei jest to najlepsze miejsce na tematy tego typu, sam się zdziwiłem, czytając temat, ale jak przeczytałem treść, to pomyślałem: "Aha, czyli po prostu lubi pyszczki alicornów z półprofilu, dziwne, ale spoko". Jak już wspomniałem, zwykłe tematy są zbyt mainstreamowe, więc...

 

@edit: Ten obrazek wygląda UUUUROCZO :pinkie3:

Edytowano przez kubaGR8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczęśliwi mnie Wasza Wysokość, uszczęśliwi :fluttershy5:

Princess_Luna,_Princess_Cadence_and_Princess_Celestia_by_artist-2snacks.png

Ponies muzzles game. Or something..

Szkoda tylko, że 2Snacks zrobił Celestii zbyt małe nozdrza. Ale to że pokazuje ją z półprofilu cały czas jest dużym plusem.

149639__safe_princess+celestia_screencap_crystal+empire_cutelestia_kawaii.png

''Cmok!''

Mineły 24 godziny, to czas na mały bump oraz kolejny kochany pyszczek dla forumowiczów:

post-2257-0-89826700-1371806765_thumb.jpg

''Jak miło jest zamknąć oczy, czuć wiatr, który wlatuje mi do nozdrzy. Wdycham świeże, zdrowe powietrze moimi pięknymi nozdrzami''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nozdrza :rainderp:

 

Przyznam, przekonałeś mnie do tych półprofilów , rzeczywiście kucyki wyglądają wtedy ładniej.

Celestia taka 20% cooler

:lunaderp:

Ale nie używaj w tych opisach tyle razy słowa "nozdrze" ponieważ taki post można uznać za co najmniej dziwny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img-1663365-1-S02E26_What_did_she_say.pn

 

''Wybacz Shining, ale wybieram Celestię! Jej nozdrza są ładniejsze od twoich! No i Celcia ma ładniejszy pysk!''

 

EDIT: 1000 Wyświetleń! Uczcijmy to nozdrzami Luny:

 

413838__safe_solo_princess+luna_vector_s

 

''Podobno chcieliście zobaczyć, jak wyglądam, gdy jedno z moich nozdrzy nie jest zakryte. Dla moich fanów zrobiłabym wszystko!''

Edytowano przez Kemotx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...