Skocz do zawartości

Ogłoszenia Działowe CMC


SystemShy

Recommended Posts

Ponieważ jak wiadomo bycie avatarem CMC to funkcja niesamowicie przechodnia (wystarczy zobaczyć pierwszy post na tej stronie, gdzie znajdują się chronologia moderatorów tego działu), uznałem, że warto zrobić dla chętnych na stanowisko wzór podania. Dlaczego wzór? Bo męczą nas podania - uwaga, to prawdziwy przykład -  w stylu "Wybierzcie mnie!". Jeżeli nie umiesz napisać dobrego podania - masz wzór. Umiesz napisać ładne podanie - napisz po swojemu. Dlaczego są tam takie głupie rzeczy w stylu "nick użytkownika"? Ponieważ jest to dla nas wygodne w procesie rekrutacji. Na dole są dwa spoilery - w jednym przykład, a w drugim kod.

Podanie na avatara Apple Bloom

Nick: Fragin
Wiek: 19
Doświadczenie: Byłem przez rok moderatorem na takim-a-takim-forum, kuce oglądam od '82.
Ilość wolnego czasu: Od poniedziałku do piątku od 18 do 23. W weekendy od 15 do 22.
Coś o sobie: Uwielbiam grać w krykieta, trenuje go od siedmiu lat. Jestem członkiem kółka teatralnego oraz pochodzę ze wsi, dzięki czemu mogę się dobrze wczuć w Apple Bloom. Oprócz tego lubię czytać dobre kryminały oraz oglądać stare filmy (do moich ulubionych należ Pulp Fiction oraz Taxi 2).
Pomysły na prowadzenie działu: Wydaje mi się, że w dziale brakuje dobrych gier strategicznych, które - jeżeli zostanę wybrany - z pewnością wprowadzę. Oprócz tego dział według mnie potrzebuję więcej quizów.
Kontakt: E-mail: [email protected], Pony-Pony: 7443667



[center][b]Podanie na avatara Apple Bloom[/b][/center]
[b]Nick:[/b] Fragin
[b]Wiek:[/b] 19
[b]Doświadczenie:[/b] Byłem przez rok moderatorem na takim-a-takim-forum, kuce oglądam od '82.
[b]Ilość wolnego czasu:[/b] Od poniedziałku do piątku od 18 do 23. W weekendy od 15 do 22.
[b]Coś o sobie:[/b] Uwielbiam grać w krykieta, trenuje go od siedmiu lat. Jestem członkiem kółka teatralnego oraz pochodzę ze wsi, dzięki czemu mogę się dobrze wczuć w Apple Bloom. Oprócz tego lubię czytać dobre kryminały oraz oglądać stare filmy (do moich ulubionych należ Pulp Fiction oraz Taxi 2).
[b]Pomysły na prowadzenie działu: [/b]Wydaje mi się, że w dziale brakuje dobrych gier strategicznych, które - jeżeli zostanę wybrany - z pewnością wprowadzę. Oprócz tego dział według mnie potrzebuję więcej quizów.
[b]Kontakt:[/b] E-mail: [email protected], Pony-Pony: 7443667

 

Nie ukrywajmy - im dłuższe podanie, tym zwykle lepsze. Tu za bardzo się nie postarałem, bo jestem zmęczony po pracy, a uznałem, że w końcu kiedyś trzeba to zrobić. Błędy ortograficzne, no cóż... raczej wykluczają. Ale mamy 2013 rok - każda przeglądarka ma wbudowane słowniki ortograficzne, które są niezłe. Możecie też raz jeszcze zapytać, po jaką cholerę przykład takiego podania - po prostu jeżeli ktoś chcę zostać avatarem, a nie ma umiejętności pisania podań ale ma dobre pomysły i czas na ich zrealizowanie to nie zostaje odstawiony w pierwszej kolejności do "odstrzelenia". Zresztą. Co nam szkodzi - zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy. Sprawa pierwsza dotycząca przyczyny rekrutacji. Zostałem poproszony przez parę osób o wyjaśnienie tej sytuacji, aby nie doszło do sytuacji, że tylko jedna strona konfliktu się wypowiada. Zakończenie współpracy z BiPem zostało spowodowane tym, że po prostu nie mogli się wspólnie razem dogadać. Niestety, ale jeżeli prowadzi się dział, to trzeba odpowiadać na próby kontaktu nie tylko ze mną, ale także z innymi wyższymi instancjami forumowymi. Szczególnie, jeżeli zostało jasno powiedziane, co grozi za brak kontaktu, mimo bycia aktywnym na komunikatorze który używamy. Do tego doszło jeszcze kilka innych powodów, które spowodowały, że nowym avatarem Scootaloo zostaje... Ślimak! Gratuluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie!

 

Pewnie już wiecie, że zostałam ogłoszona na to szczytne stanowisko. Mam nadzieje, że wszyscy będziemy się dobrze dogadywać oraz bawić. Mam wiele pomysłów odnośnie mojego stanowiska. Myślę, że będzie się nam dobrze współpracowało. Zostałam Awatarem Apple Bloom ponieważ ciekawie by było wykonywać nietypowe zadania. Jeszcze nie miałam okazji być w ekipie. Sądzę, że będzie to intrygujące doświadczenie. Będę słuchać awatarów CMC oraz im dobrze doradzać.

 

Pozdrawiam

Phinbella Flynn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam.

 

Ogłaszam nabór na stanowisko avatara Sweetie Belle. Podania, w których napiszecie, dlaczego to akurat Wy powinniście nim zostać, proszę wysyłać do mnie.

Macie czas do Walentynek, tj. piątku 14. lutego, do północy.

 

Życzę powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie!  :RAevk:

 

W dniu dzisiejszym rozpoczynam nowy rozdział mojego formowego życia. Jak pewnie zauważyliście zostałem nowym avatarem Sweetie Belle. Nie ukrywam, że jest to dla mnie prawdziwy zaszczyt.

 

Mam pewne pomysły na rozwinięcie działu. Między innymi pojawiły się zaległe odpowiedzi na pytania do Sweetie Belle. Oczywiście zachęcam do zadawania pytań :tigertaming: . W najbliższym czasie możecie się spodziewać kolejnych nowości.

 

Liczę na dobrą współpracę, ale także i na dobrą zabawę. Mam nadzieję, że nikogo nie zawiodę!  :sweetie2:

 

Miłego wieczoru!

 

Imesh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

:cmc: Ogłasza, że jutro nastąpi całkowita reaktywacja całego działu.

Stare, zabytkowe zabawy zostaną przeniesione do nowo powstałego "Archiwum".

To samo dotyczyć będzie każdej zabawy, pytań i odpowiedzi do CMC, a także quizu.

Zostaną napisane od nowa, a treść ww tematów trafi do "Archiwum".

Pojawi się też Sesja z CMC w roli głównej i powrócą Wywiady z userami!

​Odświeżymy też obrazek powitalny, który przetrwał już nie jedną zmianę w naszym składzie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

img-3113278-5-216363-my-little-pony-frie

Każdy się chwali, to ja też.

W związku odejścia Ślimaka, Fragina, czy kto to jeszcze był, zostałam nowym avatarem Scootaloo.

Jako że prowadzę dwa działy (CMC - z moim kochanym Zandim, miłą Phin i świetnym BiP'em. Mam nadzieję że stworzymy dobrą drużynę - i Akademię Wonderbolts - sama -) mam nadzieję że znajdę czas na oba.

 

A gdzie moje maniery!

Jestem Timber Sprawiedliwa. Dwa lata na forum, podania na avatarów podobno "długie jak cholera". Nie ma co. Tylko ponad sześćset postów, młody wiek.

Fan Lyry, Spitfire i naszej małej Scoots.

 

Coś odemnie?

A czemu by nie.

Bo który z was, nie chciałby zapytać Scootaloo czy też dostać starszą siostrę!

 

Zapraszam,

Timber

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Dzisiaj oficjalnie Phinbella zrezygnowała ze swojej funkcji Opiekuna Apple Bloom.

Zatem od TEGO DNIA, rozpoczynamy rekrutację na te stanowisko!

Od nowej osoby w dziale oczekujemy kreatywności, zaangażowania i dobrej współpracy z resztą ekipy.

Wszystkie zgłoszenia proszę słać do obecnej obsady :cmc: BRONIESiPEGASIS, Zandi.

Termin jest póki co nieokreślony.

ki2YqoJ.png

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeszcze nie wybraliśmy nowej Apple Bloom, a już poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko Scootaloo.

Wymagania te same co wyżej i rekrutację uważam za otwartą. 

Swoje podania proszę słać do mnie.

 

101107.png?1367421714

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, co wyraźnie wskazuje na dużo większe zainteresowanie niż poprzednio. Dlatego myślę, że na Dzień Dziecka 01.06.15 ogłosimy zwycięzców.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa ogłoszenia...

Po pierwsze, mamy już wybranych dwóch kandydatów na stanowiska :scootaloo: i :spin: ! Wyniki, ogłosimy wkrótce, ale oczywiście NADAL przyjmujemy zgłoszenia do 20 maja, tak więc wszystko jeszcze może uledz zmianie!

Po drugie, niestety uległ uszkodzeniu mój tablet, dlatego też nie będę tu mógł zagładać co kilka godzin, a jedynie wieczorami, gdy będę kończył pracę...

PC67x4v.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Chciałbym coś ogłosić. Opiekowałem się już kilkoma działami, ale nigdy dwoma na raz. Podjąłem wyzwanie, któremu mam nadzieję podołać. Muszę podzielić obowiązki na oba. Doszedłem do wniosku, że: ranek poświęcę "Ławeczce...", zaś wieczór "Domkowi...".

 

PS. I jeszcze jedno. Ze względu na stan zdrowia, mogę zniknąć na dłużej, ale postaram się, zamieścić stosowną informację. Niespodziewane "zniknięcia" oraz długotrwałe braki aktywności, będą rzadkością, o ile w ogóle dojdzie do takich sytuacji, co jest mało prawdopodobne. Proszę o zrozumienie. 

 

Triste Cordis 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

W regulaminie pojawił się nowy podpunkt dotyczący zakładania tematów: "Użytkownik zakładający temat, powinien go prowadzić i przynajmniej w niewielkim stopniu być za niego odpowiedzialnym. W przypadku nieprzestrzegania niniejszej zasady, zostanie on przeniesiony do "Archiwum" po 14 dniach od wystawienia stosownej informacji w założonym temacie. ". Niniejsza zasada obowiązuje od dziś. Proszę o niej pamiętać.  :angelbloom:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witajcie. Po czterech miesiącach postanowiłem zrezygnować z funkcji opiekuna Apple Bloom. Będę nim do dnia 28 września 2015 roku. Dlaczego tak szybko? Nie widzę sensu przedłużania mojej decyzji na siłę. Powody?

- Jestem wypalony. Czuję się jak pies Pawłowa, z tą różnicą, że widząc dział odechciewa mi się wszystkiego.
- Początkowo byłem przekonany, że dwa małe działy nie będą wymagać aż takiego nakładu pracy.W końcu to tylko źrebię i dwa kucyki z tła. To nie może być trudne. Myliłem się.
- Niemal zerowa aktywność w zabawach które zakładam, to istne kopanie leżącego i gwóźdź do trumny. 
- Nie wiem czy moje pomysły są takie fatalne, czy po prostu "taki urok" tego działu. Zapewne (jak to powiada moja była wychowawczyni) prawda leży po środku. 
- Mam wrażenie, że próbowałem wszystkiego. Bezskutecznie. Nie mam już pomysłów... 
- Chcę skupić się na Ławeczce..." o którą walczyłem, a raczej zamęczałem Administrację przy każdym możliwym naborze. 
- Dzięki za doczytanie tego do końca...
 :lyra:
- ...Oraz ewentualne zrozumienie mojej decyzji. ;)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Triste zrezygnował z funkcji Apple Bloom, zatem od tej chwili rozpoczynamy rekrutację na te stanowisko. Oczekujemy osoby kreatywnej, ambitnej i potrafiącej działać w grupie. Podania dowolne, ale prosimy o jakieś pomysły dotyczące zabaw, dyskusji, czy konkursów. Podania proszę słać na PW do wszystkich ludzi z :cmc: , koniec rekrutacji przewidujemy na koniec miesiąca 31.10.15. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie!!!

Jestem nowym opiekunem Apple Bloom (chociaż BRONIESiPEGASIS jeszcze tego publicznie nie napisał), ale sam dostęp, że mogę korzystać z tego działu jest dowodem, że jestem nowym opiekunem). Ciężko będzie zastąpić tak wspaniałą osobę jak Triste na stanowisku opiekuna, ale kto powiedział, że będzie łatwo. Z góry piszę, że planuje całkowity remont, ze względu na to, że CMC zdobyła znaczki. Póki co trwa mój okres próbny, więc cisnę bez kolorku.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...