Skocz do zawartości

[Konkurs!] Działowy obrazek! - wyniki.


Lyka Kimba

Recommended Posts

Uwaga, uwaga! Jak już wiecie, w dziale naszej Pinkameny pojawił się niedawno konkurs na obrazek działowy. Nasza Pinka długo nie mogła się zdecydować, ale teraz wybrała już osoby, które miały zaszczyt ofiarować jej swe obrazy, ktore byly wedlug niej najlepsze. Wyniki będą podspodem, ale najpierw chciałabym podziękować za starania naszych userów, i za to, że wysilili sie oni bardzo. Wszystkie prace były naprawde piekne, ale tylko troje userów zwyciężyło. DB jak najszybciej postara się o przydzielenie nagród, więc zaczynajac od pierwszego, najzacniejszego miejsca, ktory otrzymał... GoForGold!

NAxoHyx.png

 

 

 

Drugie zaś, osoba która naryswała stylem tradycyjnym, ktora postarała się bardzo, zostaje...MaLinka!

mlp___pinkamena_by_yura2000-d76v2u5.png

 

 

 

Trzecie, już ostatnie miejse otrzymuje osoba, która kocha szopy pracze, Wilczyca Cassidy!

obrazek_pinkamena_by_lirapie-d774k58.jpg

 

 

 

Dziękuje jeszcze raz pozostałym za udział.

                                                                    Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona zrobiła za pomocą czyjegoś wektora. Taka praca zawsze będzie ładniejsza. Moim zdaniem też może być, ale ta czcionka napisu na dole średnio pasuje.

Do tego w mojej pracy źle zrobiłam cienie, przez co prawe kopyto dziwnie wygląda i sknociłam jednego balona... i jeszcze moje pismo...

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff.... . Nie wiem kto oceniał, ale ja się nie zgadzam. AppleDash zrobiła tak cudowną i piękną pracę i na dodatek własnoręcznie i nic?! A Cassidy dostała za wklejenie kilku wektorów... . Nie ładnie i to bardzo. Jak można tak bardzo zawieść czyjąś pracę... . Ja, nie gratuluję i koniec.

MaLinka też zrobiła słabo, a jakieś miejsce?! I to jeszcze się przyznała... . Nie wierzę że nic nie daliście AppleDash.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff.... . Nie wiem kto oceniał, ale ja się nie zgadzam. AppleDash zrobiła tak cudowną i piękną pracę i na dodatek własnoręcznie i nic?! A Cassidy dostała za wklejenie kilku wektorów... . Nie ładnie i to bardzo. Jak można tak bardzo zawieść czyjąś pracę... . Ja, nie gratuluję i koniec.

MaLinka też zrobiła słabo, a jakieś miejsce?! I to jeszcze się przyznała... . Nie wierzę że nic nie daliście AppleDash.

Pssst. Może to przez to że źle napisała nick Bafflinga ;)

Gratuluję, Gold.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten... wiesz... sama myślałam, że moja praca nie zdobędzie żadnego miejsca przez moje błędy i... przyznajmy, artystką nie jestem. Obstawiałam, że będzie: GoForGold, AppleDash i może... Magiczna lub... niech będzie... Cassidy. 

Zaraz wezmę lupę i  poszukam więcej błędów w mojej pracy... 

 

A i moja praca jest źle pokolorowana, niektóre linie, to normalnie szlaczki i zrobiłam ogromną głowę... ale nie poddam się i znajdę ich więcej, a na razie koniec spamu z moje strony.

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi miło :lunaderp: 

Fajnie, że zajęłam miejsce, praca Apple Dash też była świetna, ale skoro był błąd u niej.. 

To ja go za chwilkę wywęszę . 

A na razie gratulacje MaLince i GoForGold za 1 i 2 miejsce :x  

I oczywiście dziękuję za 3 ;3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie powód by całkiem ją skreślić! Hejt na tego kto wydał werdykt.

Niestety, ale to kwestia subiektywna. Nie będę się wywodził nad tym która praca jest najlepsza, bo to tylko i wyłącznie moje zdanie. AppleDash zrobiła naprawdę ładną pracę, ale przyznam się, iż ten błąd w nicku "Baffling" zepsuł efekt. Poza tym raczej nikt by się nie obraził gdyby poprawiła(choćby w Photoshopie) i wysłała nawet po terminie.

Ocena prac należała do władz działu i chyba my nie mamy nic do powiedzenia w tej sprawie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... to zależy, kto oceniał. Ja gdybym oceniała, to bym wywaliła drugie i trzecie miejsce i bym drugie miejsce przyznała AppleDash. Zgadzam się, iż jej praca jest świetna, a skoro mówiła, że ma wersję bez mgły, to by mogła poprawić błąd w nicku, dorobić mgłę, lub zostawić bez i problem z głowy. A na miejscu jury bym w ogóle nie brała pod uwagę pracy Cassidy, bo takie coś jest niesprawiedliwe w stosunku do tych, którzy na prawdę się starali i wykonali pracę własnoręcznie.(Do tego w jednym konkursie dostała drugie miejsce za gotowy szkic ze zmienionym kolorem i dorysowaną grzywą). Jak już mówiłam praca Magicznej też mi się podobała...

A i po co ten hejt? Każdy ma inny gust i może te prace, które ty uważasz za ładne, jury uważa za brzydkie i na odwrót.

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kibicowałam GoForGoldowi, bo wg mnie jego praca jest najlepsza. Wiem, że się napracował i namęczył nieco. Już od dawna czułam, że wygra mój faworyt :rainderp:

 

Gratuluję, GFG, oby tak dalej! :hug3:

 

P.S. GFG, narysuj mi coś :octcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże obrazki są moim zdaniem najlepsze. A co do oceniania, w obrazkach były brane pod uwagę tez błędy. Poza tym: nie mogę wybrać wszystkich prac, tylko kilka, wybór był trudny, a że wybrane zostały te które są, to muszą być, i proszę tylko o zaakceptowanie wyniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim!!!

 

Pfff.... . Nie wiem kto oceniał, ale ja się nie zgadzam. AppleDash zrobiła tak cudowną i piękną pracę i na dodatek własnoręcznie i nic?! A Cassidy dostała za wklejenie kilku wektorów... . Nie ładnie i to bardzo. Jak można tak bardzo zawieść czyjąś pracę... . Ja, nie gratuluję i koniec.
MaLinka też zrobiła słabo, a jakieś miejsce?! I to jeszcze się przyznała... . Nie wierzę że nic nie daliście AppleDash.

Dziękuję bardzo za obronę, ale moja praca była najwyraźniej za słaba :) Cieszę się, że chociaż paru osobom się spodobała. Co do nick'a to wszystko mam zapisane i mogłabym poprawić, bo to nie problem. ;)

 

Wiesz... to zależy, kto oceniał. Ja gdybym oceniała, to bym wywaliła drugie i trzecie miejsce i bym drugie miejsce przyznała AppleDash. Zgadzam się, iż jej praca jest świetna, a skoro mówiła, że ma wersję bez mgły, to by mogła poprawić błąd w nicku, dorobić mgłę, lub zostawić bez i problem z głowy. A na miejscu jury bym w ogóle nie brała pod uwagę pracy Cassidy, bo takie coś jest niesprawiedliwe w stosunku do tych, którzy na prawdę się starali i wykonali pracę własnoręcznie.(Do tego w jednym konkursie dostała drugie miejsce za gotowy szkic ze zmienionym kolorem i dorysowaną grzywą). Jak już mówiłam praca Magicznej też mi się podobała...
A i po co ten hejt? Każdy ma inny gust i może te prace, które ty uważasz za ładne, jury uważa za brzydkie i na odwrót.

Bardzo dziękuję, że tak uważasz, ale najwidoczniej nie zasłużyłam. Po za tym prace, które tu są po prostu są ładniejsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody zostały przyznane tak czy siak, więc nie ma o co się martwić. Lekko zmodyfikowana zwycięska praca zostanie zaś wykorzystana, gdy znajdziemy nowego opiekuna działu (oczywiście jeśli jej autor nie będzie miał żadnych przeciwwskazań).

 

Chciałbym was za to prosić o stonowaną krytykę. Można nie zgadzać się z werdyktem, ale w kilku miejscach otarto się o obrazę innego użytkownika. Za coś takiego mogą polecieć procenty, a przecież tego wszyscy wolelibyśmy uniknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...