Skocz do zawartości

TOP 10 Najgorszych filmów wszechczasów


Branthos

Recommended Posts

Obcy 4 - niech jeszcze nakręcą Titanica 2 (chwila... jest!)

Absolutnie każdy Terminator po "dwójce"

Zambezia (matko, jakie to nudne...)

Matrix (Wachowscy się wkurzyli, że inni zainspirowali się ich bajerami. "ROBIMY DWA FILMY NA RAZ!!!" Pierwsza część - OK, pozostałe dwie... ech)

Kroniki Riddicka

Prometeusz

Polskie "komedie" romantyczne (wyjątek - "Tylko mnie kochaj")

90% komedii romantycznych - ten sam schemat, podobna fabuła, inni aktorzy... to seriale, czy co?

Straszne filmy - ha... ha... ha... NOPE   :burned:

 

Remake Dark Water

 

Park Jurajski 3 (aż ciarki mnie przechodzą po obejrzeniu "Świata Jurajskiego")

 

Silent Hill 2 - półgłówki i "hamburgery" nie załapały zakończenia jedynki. Zróbmy dwójkę dla debili! I WTF... co oni zrobili z "Piramidogłowym?"  :twiangry:  Nie mogli go odwzorować 1:1? Najwidoczniej nie... Posłać autorów do Silent Hill, aby mając jedynie metalową rurę, zmierzyli się ze swoimi największymi koszmarami. 

 

Uniwersytet Potworny - trailer - będzie rewelka - film... Co to do diaska było? Studencka komedia o idiotach, zrobiona przez idiotów, dla idiotów?  :rarity5:  A jedynka była taka fajna. 

 

Lista jest dłuższa... to tylko jej przedsmak. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś wspominałem, lubię Riddicka za Pitch Black, za film 2013 i za Escape From Butcher Bay, ale zgadzam się, że Kroniki Riddicka były po prostu debilne. Była jakaś dziwna wojna, kostiumy zajumane od początkujących cosplayowców, a później jeszcze moc Furionów, która wyglądała tak: cięcie / ujęcie na ścianę (nie pamiętam) i nagle wszyscy leżą. Chyba po prostu komuś zabrakło pomysłu na tą scenę.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś wspominałem, lubię Riddicka za Pitch Black, za film 2013 i za Escape From Butcher Bay, ale zgadzam się, że Kroniki Riddicka były po prostu debilne. Była jakaś dziwna wojna, kostiumy zajumane od początkujących cosplayowców, a później jeszcze moc Furionów, która wyglądała tak: cięcie / ujęcie na ścianę (nie pamiętam) i nagle wszyscy leżą. Chyba po prostu komuś zabrakło pomysłu na tą scenę.

 

Gra "Escape" (i jej remake) to genialny prequel Pitch Black. Nie chcę zdradzać zakończenia gry, ale to powiązanie jest dla mnie świetne. No i ten trolling ze strony twórców gry, na samym początku Escape... xD Gwoli wyjaśnienia:

 

Autorzy pokazują, jaka ta gra NIE będzie

:lol: Innymi słowy: "Chciałbyś Riddick, ale nie będzie tak łatwo jakbyś chciał". Chciałbyś graczu, ale to nie Call of Duty

Trzecia część filmu, nazwana po prostu Riddick jest niezła. Co prawda mało tam "Riddicka w Riddicku" - nie jest taki jak w jedynce i grze, ale całość daje radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

10. 2012

9. Psim tropem do domu (hejty czuję)

8. Kac Wawa

7. Terra 3D

6. Pod Presją (ten ma wyjątkowe dno)

5. Hulk

4. Filmy MLP z poprzednich generacji ;-;

3.  Percy Jackson i Złodziej Pioruna

2. Po prostu mnie kochaj

1. Nie śmieszne komedie z lat '90 i '80

Nie no 2012 to dobry albo bardzo dobry film albo może nie znam się na filmach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...