Skocz do zawartości

Puk, puk? Dzień dobry, przepraszam? Można wstąpić na momencik?


Lorayan

Recommended Posts

Cześć! 
 

Na imię mi Paweł i nareszcie udało mi się zmotywować do wstąpienia na forum! Gdyby ktoś pytał - pochodzę z Częstochowy, ale mieszkam na dobre w Poznaniu, gdzie studiuję (tak, mam już 24 lata na karku i goni mnie praca naukowa!) przewspaniały i magiczny kierunek jakim jest Filozofia. 

 

Jak to się stało, że w ogóle zostałem Brony? Wszystko zaczęło się od tego oto krótkiego filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=Est3UNs-LIk

W którym bodaj po raz pierwszy dowiedziałem się czegoś więcej o fenomenie MLP. Zaciekawiony całą sytuacją niedługo potem obejrzałem pierwszy odcinek... potem drugi... trzeci... 

... i ani się spostrzegłem a skończyłem (na ów czas były tylko dwa) oglądać oba sezony i chciałem więcej!

 

Co mnie popchnęło ostatecznie do dołączenia do forum? Mniej więcej tydzień temu w Poznaniu odbył się Pyrkon (jeśli ktoś nie wie co to jest Pyrkon --> wskazówka!: http://www.pyrkon.pl/2014/ ) na którym to uczestniczyłem w panelu o MLP. Tam po raz pierwszy spotkałem się na żywo z innymi Bronies - i byli fantastyczni! Wywarliście na mnie tak pozytywne wrażenie że chcę więcej udziału w tym fandomie! Nie przestawajcie mnie zadziwiać! :) 

 

Na koniec parę obowiązkowych informacji: 
Ulubione postaci: Zecora, Celestia, Discord (oczywiście wszystkie postaci z show są niesamowite)
Ulubiony kolor: Czerwony/Pomarańczowy

Ulubione piosenki: Apple to the Core, Smile Song, A True True Friend
Ulubiony element Harmonii: Kindness 

 

No to tyle. Post wyszedł mi nieco dłuższy niż zamierzałem, ale co tam. Mam nadzieję, że poznam tutaj wielu nowych przyjaciół. Nie bójcie się pytać mnie o dodatkowe informacje! :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hai.

 


Zaciekawiony całą sytuacją niedługo potem obejrzałem pierwszy odcinek... potem drugi... trzeci...

... i ani się spostrzegłem a skończyłem (na ów czas były tylko dwa) oglądać oba sezony i chciałem więcej!

 

To coś jak ja, gdy widziałem coraz więcej pucyków tu i ówdzie :wow:

 

Also, witaj na forume. I uważaj na nisko latające clopy :wow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki! 
 

Ulubione zwierzę?

Ulubiony film?
Elfy czy ludzie?

Zwierze: Lis
Film: Wszystko z Marvel Cinematic Universe, Piraci z Karaibów, Powrót do Przeszłości, i wiele by tego jeszcze wymieniać
Elfy, ale to zależy od tego jakie elfy.  =)

 

To coś jak ja, gdy widziałem coraz więcej pucyków tu i ówdzie

Ten serial ma moc jeszcze niezmierzoną przez nauki.   :D
 

Edytowano przez Lorayan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chaos czy Harmonia?

2. Lubisz tańczyć?

3. Kanapka z serem czy ciasto?

4. Party?

5. HUG?

6. Dasz szklaneczkę wody?  :ming:

7. Wiesz kim jestem?  :notsure: 

 

1. Myślę, że Chaos i Harmonia to jedno i to samo. 

2. Nie za bardzo, bo mi to za dobrze nie wychodzi :P

3. Ciasto!

4. Sign me up!

5.  :hug:  :hug2:  :rainhug:  :hug3:  :hug4: ! Zawsze!

6. Pewnie, zrobię też wywar na przeziębienie. 

7. Wirtuozem tańca ;] 

 

 

Witaj i baw się dobrze        :brohoof: .

Kilka pytań:

-Jaka jest twoja ulubiona gra?

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?

-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?

-Co sprawiło, że zacząłeś oglądać MLP?

 

 

Ulubione gry... Całe serie Heroes of Might and Magic, Fallout, Starcraft, Gothic, do tego Minecraft, Terraria i ostatnio South Park: Stick of Truth. 

Myślę, że tak, chociaż nie jestem pewien o których filmach mowa. 

Czytam sporo naukowych książek, a niewiele powieści. Nie mam chyba ulubionej. 

Jak napisałem w pierwszym poście, obejrzałem krótki filmik o MLP i Bronies, spróbowałem... i scenriusz, postacie i fandom podbiły moje serce. :) 

 

 

Super, że już jesteś :D

Super otrzymać tak ciepłe słowa! Dzięki!  :hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

Widzę, że ostatnio w dziale powitalnym coraz więcej bronies z Poznania. Co prawda sam w Poznaniu nie mieszkam, ale zamierzam wybrać się tam na studia.

Moje pytanie: jakie masz hobby, zainteresowania?

Dobrej zabawy na forum i wielu nowych znajomych życzę. :cydr:

Edytowano przez Geralt of Poland
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.

Widzę, że ostatnio w dziale powitalnym coraz więcej bronies z Poznania. Co prawda sam w Poznaniu nie mieszkam, ale zamierzam wybrać się tam na studia.

Moje pytanie: jakie masz hobby, zainteresowania?

 

Zapraszam do Poznania, dobrze mi się tu studiuje! 

Mam parę zainteresowań, głównie związanych z moim kierunkiem studiów. 

Z filozofii interesuję się umysłem i jego naturą. Piszę o tym w sumie teraz pracę licencjacką. 

Dalej, interesuję się Socjoniką, to taki system typowania osobowości bazujący na pracy Junga i Kępińśkiego. 

Poza tym - wszystko co związane z astrofizyką. Nie jestem jakimś ekspertem od fizyki, ale jako filozof uwielbiam snuć sobie rozmyślania na ten temat. :) 

Oczywiście też interesuję się grami, chyba parę postów wyżej wymieniłem parę z nich. 

A Ty? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mam nadzieję, że z regulaminem forum już się zapoznałeś... mam rację prawda?
Jeżeli potrzebujesz pomocy w jako takim ogarnięciu forum to pisz do mnie... chętnie pomogę. A teraz trochę pytań ode mnie:
1. Tworzysz coś w sensie rysunków, wierszy, ficów, muzyki i tym podobnej szeroko rozumianej sztuki?
2. Co sądzisz o najlepszej grupie lotników w Equestrii, czyli grupie Wonderbolts?
3. Lubisz azjatycki komiks i animację? (czyt. Anime i Mangę)
4. Czy Biologia i chemia leżą w twojej strefie zainteresowań?
A teraz coś z pytań niekonwencjonalnych i dziwnych:
1. Jaki twoim zdaniem wpływ na rozwój sosny kalifornijskiej ma sezon godowy Niedźwiedzia Grizzly?
2. W jaki sposób i co ma największy wpływ na rozwój przemysłu bieliźniarskiego w RPA?
3. Co twoim zdaniem w największym stopniu ogranicza możliwości rozwoju w Polsce gospodarki japońskiej?
Tyle z mojej strony a po za tym baw się dobrze :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mam nadzieję, że z regulaminem forum już się zapoznałeś... mam rację prawda?

Jeżeli potrzebujesz pomocy w jakotakim ogarnięciu forum to pisz do mnie... chętnie pomogę. A teraz trochę pytan ode mnie:

1. Tworzysz coś w sensie rysunków, wierszy, ficów, muzyki i tym podobnej szeroko rozumianej sztuki?

2. Co sądzisz o najlepszej grupie lotników w Equestrii, czyli grupie Wonderbolts?

3. Lubisz azjatycki komiks i animację? (czyt. Anime i Mangę)

4. Czy Biologia i chemia leżą w twojej strefie zainteresowań?

A teraz coś z pytań niekonwencjonalnych i dziwnych:

1. Jaki twoim zdaniem wpływ na rozwój sosny kalifonijskiej ma sezon godowy Niedźwiedzia Gryzzli?

2. W jaki sposób i co ma największy wpływ na rozwój przemysłu bieliźniarskiego w RPA?

3. Co twoim zdaniem w największym stopniu ogranicza możliwości rozwoju w Polsce gospodarki japońskiej?

Tyle z mojej strony a po za tym baw się dobrze :D

 

Świetne pytania! :D Musiałem zrobić research żeby móc na nie odpowiedzieć! 

Po kolei: 

1. Nie jestem autorem jeśli chodzi o fanart. Za to podziwiam osoby które tworzą piękne rzeczy do fandomu, zwłaszcza muzykę. 

2. Nie ma o czym mówić - elita lotnictwa. 

3. Lubię Anime, Mangę dotknąłem może ze trzy razy w życiu, ale też była fajna. Nie obejrzałem może wiele anime, ale na pewno Cowboy Bebop i Soul Eater są w ścisłej czołówce. 

4. Tak! Biochemia a także neurobiologia to dziedziny które mnie interesują, przede wszystkim jako element badania umysłu i świadomości. Nie wnikam w szczegóły tych nauk, natomiast czerpię garściami z ich wyników. 

No i pozostałe pytania: 

1. O ile wiem niedźwiedzie Grizli obecnie nie występują naturalnie w miejscach gdzie rośnie sosna kalifornijska, a tym bardziej nie odbywają tam godów. Co prawda było tak historycznie, ale na chwilę obecną wpływ wydaje się żaden. 

2. Myślę że od ilości przypisanych przez władze i korporacje "pracowników". 

3. W największym stopniu ogranicza to moim zdaniem nieurodzajny grunt dla inwestorów zagranicznych. 

 

Ufff, to tyle, mam nadzieję, że odpowiedzi są satysfakcjonujące. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślę, że Chaos i Harmonia to jedno i to samo.

wow.

Ulubione gry... Całe serie Heroes of Might and Magic,

wow

Fallout, Starcraft, Gothic, do tego Minecraft, Terraria i ostatnio South Park: Stick of Truth.

WOW

No więc... Sprawa wygląda następująco: trzy razy "wow" przechodzisz do finału.

Pomimo tego, że filozofia od zawsze jest moim mikserem u nogi, Rój, w tym i ja, przyjmujemy cię ciepło. Witaj.

Emotikon nie dam, bo nie mam, daty nie podam, bo kalendarza nie mam, miesiąc wyznaczają gwiazdy a rok taki jak i u Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty?

Co do moich zainteresowań, to głownym jest historia, zwłaszcza II wojny światowej. Jednak poza tym interesuję się po trochu wszystkim, lubię zbierać ciekawostki i informacje z różnych dziedzin życia i nauki. Jeśli chodzi o rzeczy związane z filozofią, to mnie to ciekawi, ale nie mam jakiejś wielkiej wiedzy. A jeśli chodzi o gry, to też lubię, chociaż nie uważam się za jakiegoś wybitnego gracza. Ostatnio gram głównie w Warthunder, Stalkera, Wiedźmina, Company of Heroes, ale jest też kilka innych gier, które lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... Sprawa wygląda następująco: trzy razy "wow" przechodzisz do finału.

Pomimo tego, że filozofia od zawsze jest moim mikserem u nogi, Rój, w tym i ja, przyjmujemy cię ciepło. Witaj.

Emotikon nie dam, bo nie mam, daty nie podam, bo kalendarza nie mam, miesiąc wyznaczają gwiazdy a rok taki jak i u Ciebie.

Pismo Kozaków do Mehmeda IV!! YEAH!  :brohoof:

I Steampunk Fluttershy! aaaa! UWIELBIAM steampunk!!!! :soawesome:

 

Np. Kosmiczne jaja, Czy leci z nami pilot?, Młody Frankenstein.

 

Tak, Lubię te filmy. Bardzo. 

 

Co do moich zainteresowań, to głownym jest historia, zwłaszcza II wojny światowej. Jednak poza tym interesuję się po trochu wszystkim, lubię zbierać ciekawostki i informacje z różnych dziedzin życia i nauki. Jeśli chodzi o rzeczy związane z filozofią, to mnie to ciekawi, ale nie mam jakiejś wielkiej wiedzy. A jeśli chodzi o gry, to też lubię, chociaż nie uważam się za jakiegoś wybitnego gracza. Ostatnio gram głównie w Warthunder, Stalkera, Wiedźmina, Company of Heroes, ale jest też kilka innych gier, które lubię.

Huh, zawsze byłem dość kiepski z historii, co nie znaczy że ją lekceważę. Byli tacy filozofowie co to mieli swoje teorie na temat hostorii ;).

Z gier kojarzę Stalkera i Wiedźmina, ale dawno już w nie nie grałem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...