Skocz do zawartości

[Zabawa] Przypasuj instrument do kucyka


Leah

Recommended Posts

Banjo... a mogło być tak śmiesznie. Cóż, to Wy decydujecie o doborze instrumentu :)

 

Skoro pojawił się ktoś z rodziny Apple, to wrzućmy kogoś jeszcze (ale nie całą... zabrakło by roku na obdarowanie wszystkich. Mam na myśli rok Neptuna czyli 30 lat ziemskich :godpony: )

 

Wracając do tematu - Candy Apples

 

Candy_Apples_ID_S3E8.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skro Opiekunka Octavii pomimo obecności na forum nie wywiązuje się z prowadzenia swojej zabawy zrobię to ja  :burned:
 
Niewielką ilością głosów zdecydowaliście, że Candy Apples będzie pogrywać sobie na akordeonie.

Kolejny ogier. I to nie byle jaki ("I can feel your anger..."):

Flash Sentry

 

327px-Flash_Sentry_ID_S4E11.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Oczekuję nagany, okrzycz mię]

 

Wybacz, ale musisz się bardziej postarać, żebym to zrobił. Aż taki wredny nie jestem. Miesiąc "nic nie robienia"? Hmm... po czymś takim pomyślałbym nad naganą. Jest tylko jeden problem - nie prowadzę dzienniczka Opiekunów Octavii. A krzyki? Nie chce mi się bawić w nagrywanie krzyków, zmienianie barwy głosu w programie, umieszczanie tego na SoundCloud... 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede pirwszy YAY.
Dla Flash'a będzie gitara elektryczna(wiem że Dashie ma ale instrumenty mogą się powtarzać [chyba])

 

Owszem mogą. Triste  :fluttershy4:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dłużej zwlekał - Perkusja. 
 
Kończą mi się pomysły :sab:

DISCORD! (po części to kucyk... niewielkiej, ale jednak "head of pony")

 

discord_t_shirt_vector_by_mickeymonster-

 

Co powiecie na duety? Mam też OGROMNĄ prośbę. Nie piszcie "Instrument xyz ponieważ gra na nim w EG: RR" - nie każdy lubi spoilery  :squee:

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord otrzymuje dudy, a skoro idziemy w złoczyńców... Chrysalis! Ta dziurawa jak ser szwajcarski władczyni Podmieńców również zasługuje na instrument.

Yet_another_chrysalis_vector_by_30aught6

 

Oraz poprawę wizerunku Królowej! Źle nas... znaczy się... ich oceniacie. Nie jesteś... yyy... są złe. 

EJ! To, że jestem pomocnikiem opiekuna Changeii... którego na dobrą sprawę nie ma, nie oznacza, że możesz się pode mnie podszywać. No już - do swojego działu marsz! Jeszcze jeden taki numer, a poproszę Królową, żeby rozkazała ci, podszyć pod prosiaka. Dożywotnio!

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...