Skocz do zawartości

[Zabawa] Przypasuj instrument do kucyka


Leah

Recommended Posts

Ja bym dał grzebień, ale to wy wybieracie :P

 

Babs Seed - organy. 

 

Zespół CMC składa się z:

Apple Bloom - kazoo

Sweetie Belle - trójkąt

Scootaloo - perkusja

Babs Seed - organy

Proponuję nazwę "Chaotic Music Crusaders" Oj będzie się działo :rainderp:

 

Powoli zbliżają się wakacje. Zanim zapomnicie o nauczycielach podarujcie coś Cheerilee.

 

cheerilee_with_a_book_by_azure_vortex-d4

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cheerliee jako nauczycielka winna grać na Pianinie, bądź flecie prostym. JEDNAK!
Patrząc w przeszłość tej przemiłej klaczy, widać było,
że upodobała się do klasycznego rockowego stylu!
Ukryta eksplozja z nutą spokoju. Taak!

Stawiam na Elektryczną Gitarę Basową! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara basowa? Serio? Ja stawiam pianino. Najczęstrzy instrument nauczycielek :)

Najczęstszy "instrument muzyczny" nauczycielek to radio z CD :lol:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fujarka

Triste... Tyle, że cymbałki i dzwonki chromatyczne to to samo, tyle że dzwonki chromatyczne to profesjonalna nazwa

Wiem, wiem... już raz popełniłem ten błąd. Tym razem w ramach wyjątku nasza nauczycielka otrzymała komplet. Niech się źrebięta cieszą :)

Oczyiwście mógłbym uspraiwedliwiać się tym, że przeczytałem tylko słowo "dzwonki". Widząc aż tyle instremuntów postanowłiem wręczyć je wszystkie. Wziąłem też pod uwagę fakt, że w szkołach na dzwonki chromatyczne mówi się po prostu "cymbałki", aby uczinowie nie połamali sobie języka. Poza tym "dzwonek" kojarzy im się z dzwonkiem w sensie dosłownym. A tak swoją drogą, czy zauwżayłaś że celowo poprzetsawaiłem część liter w poście? Czytając wzrokowo spoglądamy na początek i koniec wyrazu ignorując resztę. Tak działa nasz mózg. Ciekawe, prawda?

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...