Skocz do zawartości

[Zabawa] Przypasuj instrument do kucyka


Leah

Recommended Posts

Tak więc Trixie dostaje piszczałkę, pora na Raindrops!
(Obrazek za chwilkę)

raindrops_by_moongazeponies-d5fdmt7.png

 

W takim razie czekamy, a ja uaktualnię listę obdarowanych kucyków  :fluttershy5:

Triste   

Edytowano przez Leah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... Ja chciałam się tylko wtrącić, że nie powinno nazywać się "cymbałkami" dzwonków chromatycznych. Nawet zwykłe dziecięce dzwonki mają swoją nazwę - dzwonki diatoniczne. Natomiast cymbały są instrumentem zupełnie innym.

540x405_cymbaly-19496977.jpg

Cieszy mnie twoja wiedza, ale powiedz maluchom z pierwszej klasy szkoły podstawowej, że będą grać na "dzwonkach diatonicznych" :rainderp:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie twoja wiedza, ale powiedz maluchom z pierwszej klasy szkoły podstawowej, że będą grać na "dzwonkach diatonicznych"

Na pewno by się nauczyły jak by mówiono tak do nich od małego.

Zapraszam na praktyki... albo nie. Najpierw do wszystkich fabryk produkujących "cymbałki" Ale praktyki to też fajne doświadczenie, o ile wkładasz w to serce  ;)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post użytkownika GamesPon3 został usunięty. Ostrzegałem, że będę to robić. Natomiast post forumowiczki StarostaXD pozostawiłem na drodze wyjątku (właśnie takie "rozmowy niekontrolowane" będą kasowane") :bemused:

Niestety nie mam możliwości wyłączenia naliczania postów. Nie chcę, żeby administracja odbierała takie wpisy jako nabijanie postów (pomijam fakt, że takie zabawy i tak są nabijaczami ;) ). Mamy temat od dyskusji, zawsze możecie założyć nowy (nikt nie oberwie za to wiolonczelą - obiecuję). Ten dział jest dla was, ale muszę kontrolować to i owo. Mam nadzieję, że rozumiecie.  

Na pierwszej stronie jest lista kucyków oraz instrumentów. Prośba o jej zrobienie pojawiła się kilka stron wcześniej. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...