Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Sosna

  Nope
 3. Today
 4. Chip

  Nie Przytulałeś/łaś kogoś w walentynki?
 5. Chip

  tak posiadasz waserwagę?
 6. Chip

  wiśniowy musztarda sarepska czy kozaka?
 7. Chip

  król Paj-Chi-Wo
 8. Triste Cordis

  Powiedzmy, że...
 9. Sosna

  No to ode mnie takie coś. Jak zawsze liczy się pełny tytuł
 10. Cheerful Sparkle

 11. Cheerful Sparkle

  Legenda? Lew
 12. Cheerful Sparkle

  Zawsze dajesz coś, z czego trudno mi wybrać! Ale niech już będzie Spirited Away. Twój ulubiony rodzaj kawy?
 13. Cheerful Sparkle

  Z ketchupem. Dżem wiśniowy czy brzoskwiniowy?
 14. Cheerful Sparkle

  Nie. Lubisz oglądać nowe vlogi na youtube?
 15. Cheerful Sparkle

  Tak. Posiadasz durszlak?
 16. Cheerful Sparkle

  Peeewnieee! Chciałbyś wybrać się w podróż dookoła świata?
 17. Cheerful Sparkle

  Norymberga
 18. Cheerful Sparkle

  Xanax
 19. Sosna

  W takim wypadku pozostają ci w sumie trzy opcje.... wypracowanie jakiegoś kompromisu, zmiana podejścia do tatuaży i powolne przyzwyczajanie i oswajanie się z myślą, że twoja ukochana jednak będzie chciała się tatuować, lub bolesne i ciężkie dla obu stron rozstanie. I w tym wypadku musisz zdecydować, czy bardziej zależy ci na osobie jaką jest twoja dziewczyna, czy bardziej obrzydzają cię tatuaże.
 20. Raczej średni fanfik. Jednak jest to bardziej heheszkowata pasta w którą wrzucono parę motywów serialowych, niż jakaś spójna historia. Dlatego mimo, iż traktuje o "życiu po śmierci" to nie traktuje jej jako kosmologicznie rozwinięcie świata Equestrii, tylko właśnie takie krótko opowiadanko podczas czytania, którego można się parę razy uśmiechnąć, po czym o nim zapomnieć. Jednak muszę przyznać, że polubiłem tą historię bardziej niż powinienem, dlaczego? Bo opowiada o śmiertelniku, który przez całe swoje życie stwardniał tak bardzo, że po śmierci, ani bogowie, ani demony nie miały z nim szans.
 21. Xelacient

  - Zecora jest mokra oraz mi liczne skaleczenia, zignorowanie tego może doprowadzić do dalszego ubytku, krwi, infekcji rany lub przeziębienia (czy nawet wszystkiego na raz), jakby wzięła "leki" z chaty to mogłaby zaryzykować, a tak nie ma marginesu błędu - Zecora właśnie miała "kryzys wiary" z powodu "grzechu pychy", bo "przeceniła swojej możliwości", uparte dążenie przed siebie, będzie "błedem" tego samego typu i spowoduje szybki nawrót kryzysu. - czas może gonić, ale Zecora nie ma do dostarczenia paczki, tylko czeka ją trudne starcie, jeśli zamęczy samą siebie to przegra walkę zanim ta sie zacznie. - i tak Zecora jest "do przodu" z czasem, idąc przez wąwóz "zaoszczędziła" jeden dzień, więc w "nagrodę", może poświęcić kilka godzin na odpoczynek. Dlatego wybieram opcję A, Zecora musi odpocząć, a jeśli uda jej sie w tych warunkach rozpalić ogień i zdrzemnąć to tym lepiej.
 22. Shey

  Sinister - E, mała różnica bo I tak efekt byłby ten sam - Spojrzała na leadera grupy z politowaniem. - Tylko nieco to przyśpieszyłam... I daruj sobie swoje słowa. Nie uznałabym atakowania w pięciu pojedynczej klaczy za bycie fair - Pokręciła głową. - Więc rada na przyszłość. Jeśli nie jesteś uczciwy nie oczekuj że inni również będą - Prychnęła i rozejrzała się za ostatnim ogierem. - Stalker, zajmij się tym z pistoletem ale bądź miły - Zwróciła się do swojego chowańca po czym zniknęła w chmurze czarnego dymu. Pierzasta wiwerna zbliżyła się do niego i ogonem postanowiła odrzucić jego broń na dalszą odległość. Spojrzał na leadera patrząc mu w oczy po czym otworzył pysk ukazując długi, biały język... Z którego skapywała zielona ciecz wypalająca piasek. Sinister tymczasem pojawiła się przed portalem do którego uciekał handlarz. - Pierwszy do grożenia, pierwszy do uciekania co? - Spytała i splunęła na ziemie. Jej róg i oczy zaświecił zielonym blaskiem. - Zatrzymaj się po dobroci póki daje ci szansę. Batty - Ze świątyni na zewnątrz. Crystal im coś gwizdnęła i dlatego mamy problem - Odpowiedziała mu niezbyt głośno. - I nie drzyj się tak, hałas je wpienia więc im szybciej się przymkniesz tym szybciej przestaną próbować sforsować drzwi - W zasadzie były solidną, stalową płytą ale widziała te stwory w akcji więc nie była pewna że sobie z nimi nie poradzą po jakimś czasie. Pytanie pozostawiało tylko ile mają zapału by się przebić przez nie. - Gdyby nie ty i twoja banda nie trzeba byłoby odwracać ich uwagi od wejścia które jest chyba zarazem jedynym wyjściem... - Pokręciła głową. - Nie budowałam jednak tego więc może się mylę - Kontynuowała swoją drogę do hangaru nie zwracając uwagi czy ten ogier podąża za nią - Lepiej więc nie pokazuj bo jeszcze ryknę śmiechem - Doszła do końca korytarza i rzuciła na sam środek pomieszczenia przedostatnią kostkę trotylu z zapalnikiem by narobić nieco hałasu i sprawdzić czy coś tu jeszcze jest. Wiedziała że to raczej wątpliwie jednak upewnić się nigdy nie jest niewłaściwym zachowaniem. - Wychodzimy - Powiedziała bardzo cicho Fire i po kolei wskazała na każdego a potem w kierunku szybu. Sama nadal się nie ruszała jakby dając innym do zrozumienia że chce iść jako ostatnia. Słyszała to co działo się przy wyjściu, Batty nie wyłączyła swojego mikrofonu i wiedziała że zabicie go raczej nie przysporzy żadnych korzyści. Buntownicy którzy zaczęli się zbierać jako pierwsi przeszli przez wyjście do zbrojowni jako pierwsi wraz z tym który został zaatakowany. Ciężki karabin maszynowy został pozostawiony przez kucyka który go rozkładał, uznał że nie ma na to czasu by zabierać go ze sobą.
 23. Salto

  Lubię Trixie, podobnie jak Gildę, więc podobają mi się odcinki wprowadzające te postacie. Takie przechwalanie się to klasyczny element cyrkowego przedstawienia. "Najlepszy artysta w swojej dziedzinie", " jedyny i niepowtarzalny" itp. Oczywiście Trixie mocno z tym przesadziła, no ale taki urok niektórych postaci.
 24. The Silver Cheese

  Wiem, że czasy są już zupełnie inne i tatuaż to nie jest od razu wyznacznik bycia kryminalistą czy bycia w towarzystwie, które tatuażu wymaga. Mimo to, moje uczucia nie potrafią obejść tego, nie umiem się przekonać, bo cały czas mam to przeświadczenie, że to nie jest droga, w której bym ja wspierał partnera. Pół biedy jakby to było coś innego (inny gust muzyczny dla przykładu), gdzie to można schować, wiedzieć i akceptować to bo każdy jest inny. Tylko, że tatuaż jest stały, nie wymaże się go od tak, obcowałbym z tym na każdym dniu i ciężko mi tu mówić, że to jej wybór i jej ciało kiedy ... ja mam być najbliżej i mnie gorszy coś takiego
 25. Zegarmistrz

  Yup - strzał w dziesiątkę. Jak na tamte czasy gra innowacyjna, zwłaszcza z możliwością nie tylko budowania mecha jako wsparcia, ale też niszczenia mechów przeciwnych frakcji i składania z ich szczątków swojego własnego
 26. Danio Doża Venucci

  Czy ta postać jest najemnikiem do wynajęcia ?
 1. Load more activity


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...