All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. "Przyłącz się do Gert - czterdziestolatki uwięzionej w ciele sześciolatki, która przy pomocy ogromnego topora mści się na znienawidzonym magicznym świecie Fairyland, w którym utknęła na niemal 30 lat." Po przeczytaniu tego opisu z miejsca zakupiłem pierwsze dwa tomy (trzeci w drodze) :chainsaw:

  Spoiler

  Nienawidz%C4%99-Ba%C5%9Bniowa-01.png

   

 3. Today
 4. Marność
 5. Sarkazm
 6. New Vegas
 7. Yesterday
 8. To kanał o tematyce Heroes 3 i raczej nie planuje wrzucać na niego innych rzeczy ( może coś z lola sporadycznie ). Mam jeszcze inny kanał, na którym skaczę jak małpa. Jakby Cię to interesowało, to pod spodem zamieszczam link.
 9. My little kirin
 10. Apple Bloom
 11. Główny bohater w jakimś anime
 12. renciel pridark hagallaz
 13. Idiota (Nic innego mi się nie kojarzy)
 14. Goguś.
 15. Rysowałbym swój autoportret za każdym razem wtedy, kiedy bym jej nie używał, tak coby się nie zgubić. Co byś zrobił/a, gdybyś miał/a na blache wykute gwiezdne mapy?
 16. Ocelka
 17. Epos
 18. Ignorowanie
 19. Alibi
 20. Nie. Czy majsterkujesz?
 21. Samokontrola.
 22. Co się ze mną dzieje, nowe opowiadania, itd.

   

  Dawno już nie byłem na tej stronie, głównie ze względu na to, że nie miałem czasu na nic przez szkołę i tonę sprawdzianów, testów i kartkówek. Natomiast jeśli chodzi o opowiadania, również nie poczyniłem zbyt wiele. Wybraniec stanął w miejscu [Dopiero co wrzuciłem Angielską wersję chaptera 19] i większą uwagę zwróciłem na moje dwa inne opowiadania.

  Między innymi są to: 

   

  "Jej Mały Demon" i moje zupełnie nowe opowiadanie z Fallouta, do którego fabuła powstawała rok. Raz już została napisana, nie wyszła i teraz jest zrobiony remake i re-upload jednocześnie. Opowiadanie nosi tytuł "Pół Człowiek Pół Szpon Śmierci". Jeśli chodzi o kontynuację, opowiadanie to będzie trylogią. Miał być jeszcze czwarty epizod, ale zrezygnowałem.

   

  Linki macie tutaj, jeśli jesteście zainteresowani, życzę wam przyjemnej lektury no i miłego dnia:

   

  https://www.wattpad.com/story/183492150-jej-mały-demon

   

  https://www.wattpad.com/story/187923638-fallout-pół-człowiek-pół-szpon-śmierci-epizod-i

 23. Autumn Blaze
 24. Yhm..fajnie że wrzuciłeś i nawet podoba mi się to ale...czy tylko Heroes 3 będzie?
 25. Lubię piosenki w MLP, wręcz uważam że każda z nich ma większą wartość niż cała polska muzyka rozrywkowa w ciągu ostatniego wieku. Po prostu nie lubię tej jednej. Może kwestia gustu, może fakt, że trzeba na ściszonych głośnikach słuchać, bo pora roku zmusza do otwartych okien.
 1. Load more activity