Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Youkai20

  Coś mam od dłuższej chwili na myśli, ale wciąż mi pewna rzecz nie pasuje... czyli „moja” postać jednak najpewniej odpada. Ergo – znów muszę poszukać sobie nowej. ŁŁŁEEECH, idę się pochlastać .
 3. Youkai20

  Po dłuższej chwili, Youkai dał spokój Starlight, i odwrócił się w stronę źródła dziwnego hałasu. Dostrzegł wreszcie obie klacze, co oznaczało, że nadciągnęła nowa zagadka. Uśmiechnął się do siebie niezwykle zadowolony. Tempo koleżanek nad wyraz mu odpowiadało. Ruszył przed siebie... i zamknął oczy. Pomalutku, pocichutku, dotarł do ściany z zagadką. Chrząknął znacząco, bardzo pewny siebie. – Rozwiązanie brzmi... – mruknął, otwierając oczy: – SZLAG, BELLA! SZLAG! – wrzasnął niespodziewanie, sprawiając, że koleżanki aż pisnęły z przestrachu. Chciał od razu rozwiązać zagadkę, natychmiast odgadnąć miejsce i zachichotać szelmowsko, a tymczasem zobaczył bohomaz... który NIC mu nie mówił. I tyle z jego popisów. Zamrugał kilkukrotnie, zbity z tropu. – No, no... – szepnął. – Wygląda na to, że zagadka wreszcie i dla mnie jest – zakręcił w powietrzu parę kółek kopyciem, szukając właściwego słowa – zagadką – mruknął w końcu, bo tylko na tak światły wyraz pozwalał mu akurat jego „genialny” umysł. – I wcale mi się nie widzi, abym rozwiązał ją szybko... jeśli mi się nie uda, Bella, to będę pod takim wrażeniem, że aż cię zaproszę do kina, restauracji, parku, czy gdzie tam, bo trzeba to będzie uczcić... no, o ile będziesz chciała gdzieś wyjść. Youkai podrapał się po podbródku, nie zwracając już nawet większej uwagi na klacze. – Muszę... pomyśleć – rzekł, siadając na najbliższym krześle.
 4. Cheerful Sparkle

  TO I TO Dostarczanie kalorii czy spalanie kalorii?
 5. Cheerful Sparkle

  "Nie szukam drugiej połówki - wyciągam ją z lodówki" Twój ulubiony garnek?
 6. Cheerful Sparkle

  Śmierć konfidentom!
 7. Cheerful Sparkle

  Eskapizm
 8. Cheerful Sparkle

  Tak... Posiadasz łuczywo?
 9. Cheerful Sparkle

  Tak, czasem ino wchłonę w przypływie natchnienia Obawiasz się samotności?
 10. Cheerful Sparkle

  Uzdrowicielka
 11. Cheerful Sparkle

  Nigdy się nad tym nie zastanawiałem... Ale w sumie nie wadzą mi Lubisz szukać sobie nowych zajęć?
 12. Today
 13. ZSRRKnight

  Jasne, że tak! Czy lubisz kaktusy?
 14. swinkipinki

  Tak Lubisz głaskać małe kotki?
 15. swinkipinki

  Szeptucha
 16. swinkipinki

  Tak, ale dopiero trzecia Czy unikasz niezdrowego jedzenia?
 17. swinkipinki

  Tak Posiadasz szufladę pelną kabli/kredek/innych niepotrzebnych rupieci, ktore czekają na lepsze czasy?
 18. Yesterday
 19. Starlight Sparkle

  Yandere
 20. Chip

  Ambroży
 21. BiP

  Takie maski z przyjemnością by się nosiło
 22. MLPFan1984

  Alaska
 23. m_szumik

  Wsumie to najbardziej ludzi. Uwielbiam robić zdjęcia koleżankom i nawet sobie pokazując stylizacje i ukazując nowsze pozy
 24. PervKapitan

  Witamy na forum :3 Co najbardziej lubisz fotografować?
 25. PervKapitan

  Tak Nie Tak Podsumowanko: Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Ma włosy. Nie używa czarów, w tym nie używa także żadnej innej magii, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie dysponuje supersiłą, nie jest także najemnikiem do wynajęcia, chociaż potrafi walczyć. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwych zdolności analityczne odpowiadające detektywowi ani zdolności podróżowania w czasie i przestrzeni. Nie posiada psa. Żyje w świecie fantasy. Ma swoją drużynę, z którą przeżywa wspólnie przygody. Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka. I jak teraz?
 26. PervKapitan

  Jeśli zdarzy się cud to możliwe, że ja. Ale nie obiecuję
 27. Król Etirenus

  Tak się zapytam z ciekawości. Czy ktoś z was zamierza narysować i wysłać rysunek (art) na konkurs?
 28. Hejka. Jestem tu nowa i bardzo ciekawi mnie wasze zdanie na pytanie w tytule. Niedawno dowiedziałam się o dziewiątym o ostatnim sezonie MLP który szybko obejrzałam. No dobra do rzeczy. Oglądając drugą koronację Twilight odczuwałam niedosyt. Niezbyt mi się ona podobała. Dlaczego? Otóż uważam że pierwsza była o wiele lepsza. Była bardzo wystawa i uroczysta. Wszystko było idealnie przygotowane, goście elegancko ubrani. Nawet Luna i Celestia pierwszy raz założyły suknie i korony zamiast tiar, co do tamtej pory się nie zdarzyło, Cadence miała swoje "ważne" uczesanie i całe Mane Six miało suknie. Krótko mówiąc najważniejsze wydarzenie w całym serialu - nawet przebiło królewski ślub. I wydawac mi by się mogło, że skoro koronacja Twilight na władczynię Equestrii powinna być jeszcze bardziej ważnym wydarzeniem to czuje się zawiedziona. Pomijając kilka wpadek co zrujnowalo koronację (raz może coś wyjść nieidealnie) to jestem zawiedziona ogólnym wystrojem. Wszytsko tam było zrobione jakby od niechcenia. Po 1.szybkie przebranie Twilight, żadnych eleganckich strojów wśród księżniczek (hola no skoro na koronacji na księżniczkę się tak wystroily A potem na Gali Grand Galopu Celestia raczyła założyć sukienkę To Czemu na koronacji władczyni Equestrii już nie?). Po 2. Żadnych strojów eleganckich wśród innych gości np. Mane Six, Cadence, Shining Armora. Normalnie jakby to nie było nic ważnego. Po 3. Goście byli na dworze, kiedy podczas 1 koronacji i ślubu wszystko odbywało się w pięknie udekorowanym pałacu. Po 4. Samo wystąpienie Twilight. Wypchneli ja tylko żeby się pokazała. A co było podczas 1 koronacji? Marsz przez sale tronową, Widowiskowe przemówienie Celestii, koronacja. A podczas tej drugiej wszystko było na szybko. Być może twórcy chcieli zrobić coś nowego, ale moim zdaniem totalnie nie wyszło. Najważniejsze wydarzenie w historii serialu, a wygląda to na bardzo naciągane. A wy co myślicie?
 1. Load more activity


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...