Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Talar

Brony
 • Content Count

  1,032
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Talar last won the day on February 21

Talar had the most liked content!

Community Reputation

1,324 Canterlocki Skryba

About Talar

 • Rank
  Urwanie głowy
 • Birthday 03/09/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Studiuję w Poznaniu
 • Zainteresowania
  Marnowanie czasu.
 • Ulubiona postać
  10. Countress Coloratura
  9. Sugarcoat
  8. Fluttershy
  7. Flim and Flam Brothers
  6. Queen Chrysalis
  5. Adagio Dazzle
  4. Sunset Shimmer
  3. Princess Celestia
  2. Starlight Glimmer
  1. Rarity

Recent Profile Visitors

52,313 profile views
 1. Nudzi mi się życie ostatnio. Mam ochotę powkręcać moich znajomych, że jestem narkomanem.

 2. Nigdy nie sądziłem, że to powiem, ale COD MW to jest mega dobra gra i jestem pod olbrzymi wrażeniem. Skusiłem się na zakup całej gry i nie żałuję, bo gra jest wykonana świetnie, wygląda wspaniale i mega przyjemność sprawia.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Talar

   Talar

   Właśnie problem w tym, że nie grałem nigdy w żadne inne i równie dobrze większość animacji, dźwięków itd. może się nie zmieniać od kilku lat. Lecz nie zmienia to faktu, że wszystko tam jest mega dobre.

  3. Stracony Nieśmiertelnik

   Stracony Nieśmiertelnik

   To z całego serduszka polecam zajrzeć wstecz. Przy takim porównaniu przyszłość>przeszłość będziesz miał niewątpliwe ciekawe doświadczenie.

  4. Cahan

   Cahan

   To było wiele lat temu, ale przy Modern Warfare bawiłam się świetnie. W ogóle stare CoDy to gry mojego dzieciństwa. Za to przy WWII... Oh, Activision, why have you done this? Symulator pancernego Niemca. I za dużo fabuły. Kto w gra kampanię CoDów dla fabuły?

 3. Ostatnie obwieszczenia rządu odnośnie ludzi LGBTQ+ sprawiają, że nienawidzę tego kraju jeszcze bardziej.

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   LgBt To NiE lUdZiE tYlKo IdEoLoGiA11!!11 one

  2. Marudkeł

   Marudkeł

   @Talar

    

   Nie martw się. Nie ty jeden nienawidzisz tego zepsutego państwa. Beznadziejny rząd, politycy gorsi, niż August Poniatowski, wysokie podatki, które ciągle rosną i ciemne społeczeństwo.

    

   Ej! I teraz można uznać mnie za wroga ojczyzny, albo niemieckiego agenta. Ośmieliłem się powiedzieć coś złego o Polsce xD

 4. 1. Anime obiektywnie nie jest podniecające ani nic, więc porównanie +16 artów do anime samego w sobie jest głupie. Nawet do hentaiów jest to głupie. 2. Poruszasz tym tematem dwa pierwotne problemy, których hentai czy clop arty są jedynie przykładem: pierwszy to seksualizacja postaci fikcyjnych, a drugi to "rysowanie" postaci samo w sobie, które zawsze są jakimś sposobem... atrakcyjniejsze? 3. Nie jestem lekarzem, ale w przeciwieństwie do hentai, to co napisałeś w paragrafie pierwszym podchodzi pod teratofilie (pociąg do istot mitycznych etc.), jeśli chodzi o formy "nie-ludzkie". Jednak jestem pewien, że większą rolę odgrywa tutaj sam charakter postaci, a forma (anthro, human, pony czy co tam jeszcze jest) to już sprawa drugorzędna. 3. Kuce w formie kucy mają raczej więcej wspólnego z furry, a nie hentai, choć to nie jest to samo. Jednak artysta A może lubić kontekst kucy oraz styl furry, artysta B woli kuce jako postacie (anthro, human), artysta C lubi kuce i anime (human z cechami anime), a artysta X wykorzysta wszystkiego po trochu (i oczywiście nie każdy artysta musi to lubić, tylko łatwo mu realizować zlecenia na takie twory). 4. Kuce mają fandom o największym zasięgu ze wszystkich, co wynika z faktu, że raczej rzadko jest on głównym i jedynym medium, jaki potencjalny widz śledzi (tj. jak ktoś lubi kuce, to pewnie lubi dużo więcej i siedzi w wielu innych fandomach). W związku z tym spektrum fanów jest gigantyczne i zróżnicowane, co przekłada się na ich twórczość. Korelacja to nie przyczynowość, więc doszukiwanie się jakiś reguł w fandomie kucy jako całości to pole minowe. 5. Co do moralności itd., polecam krótki film.
 5. Moją fobią jest słabej jakości papier w postaci chusteczek, papierowych ręczników i papieru do tyłka.

  1. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Najtańszy ręcznik papierowy to zło... Nic tylko klei się do rąk :grumpybloom:

 6. "gejmerzy" to najgorsi ludzie na planecie. 

  1. Danio Doża Venucci

   Danio Doża Venucci

   Ciekawe, jakiś konkretny powód dlaczego ? 

  2. Talar

   Talar

   Jeden z moich ulubionych subbreditów to gamingcirclejerk

  3. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Fakt... Poświęciłem 170+ godzin na budowanie miasteczka na bezludnej wyspie, w którym  antro-zwierzęta będą szczęśliwe. Jestem potworem :rainbowglasses:

    

   Spoiler

   żeby nie było... Wiem, że to nie było na serio. 

    

 7. Ostatnio udało mi się cofnąć w czasie do najszcześliwszych lat mojego życia.

 8. Talar

  Nostalgia mnie zmiażdżyła
 9. Talar

  To nie jest Medievil, tyle powiem.
 10. Chyba przez epidemie padłem na głowę, ale wróciłem sobie do gier przeglądarkowych z dzieciństwa typu Plemiona...

  1. Arjen

   Arjen

   To wraca człowieku, niestety nie wiem jak u Ciebie ale u mnie motorem napędowym była ekipa, towarzystwo do grania więc jak wróciłem to na chwile zobaczyć stare dobre budowle, surowce itp. :) Ale raczej nie wracałem na dłużej. U mnie było głównie OGame ale to lata temu, pamiętam Bitefight, Metal Damage i inne knights.pl, które dalej działa. Siostra grała chyba z dekade w plemiona z jakimś typem, aż w końcu go poślubiła, eee to było dekadę temu prawie :D A z hiciorów to podbój galaktyki z kumplami dzięki grze Starport Galactic Empires :) Pozdro Talar.

    

  2. Talar

   Talar

   W OGame grałem jakiś czas, lecz raczej była to zajawka na miesiąc. Plemiona zacząłem grać jakieś 13-14 lat temu na świecie 4 (bo było ich wtedy mniej więcej 5-6). Pamiętam, że nie ogarniałem prawie nic i jechałem bez plemienia samemu i za każdym razem jak już mogłem zrobić szlachcica to mnie od razu najeżdżali i koniec gry. Poza tym, odpaliłem sobie teraz Ikariam której jest bardziej rozbudowane niż pamiętałem. Wtedy szło mi dobrze ale jakiś ledwo wysławiający się matoł zaczął mnie najeżdżać bez konia i pisał mi wiadomości "daj mi wszystkie kryształy albo cie atakuje i zaibore wszystykei kryształy" i się poddałem. Jednak najcieplej wspominam The Westa, w którego nawet teraz się fajnie gra. Pewnie i tak to wszystko mi się znudzi za jakieś 2 tygodnie, ale na razie całkiem dobrze się bawię.

  3. Arjen

   Arjen

   Dzięki za te flashbacki, musimy sobie jakoś radzić. Łap elegancką Lunę!

   iVkrSv6.png

 11. Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, nowy COD (warzone by być precyzyjnym) to całkiem fajna gra.

×
×
 • Create New...