Jump to content

Verard

Brony
 • Posts

  226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Verard last won the day on September 27 2013

Verard had the most liked content!

About Verard

 • Birthday 10/22/1987

Kontakt

 • Skype
  Virandel
 • Gadu-Gadu
  31577923

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Zamość
 • Ulubiona postać
  Żadna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Verard's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

54

Reputation

 1. Witaj Verardzie hcem pogratulować ci my litle twinki bo to świetne 

  i mam nadzieję że powrucisz i podejmiesz znów ten wątek

 2. Verard

  MLK 2015

  Choć spodziewałem się więcej, wybawiłem się za pięciu. Sam konwent był niewielki, prelekcji zbyt ciekawych nie było, JanAnimation i spotkanie z nimi było śmieszne i całkowicie na luzie. Jak napisał Ares wyżej, współczuję Suchemu jego ciężkiej pracy i tej kolejki jak za komuny. Ludzie byli mili, wesoły klimat, no i okazało się, że Rudy kolor włosów zobowiązuje - kłaaaamał jak najęty! Do tej pory się zastanawiam, kto nas tak szlachetnie odznaczył medalem "Przybyły pijaki z PB" ^^# Powtarzam jeszcze raz: My w sleeproomach nie pijemy, najwyżej z dala od takich zgromadzeń. Wielkie pozdro dla Cygnusa Mistrza Baniek - zdobyłeś tym uroczy znaczek! Dla pana eleganckiego "Dandy" Dla tej ładnej dziewczyny, co się musiała ze mną i Aresem użerać ^^ No i oczywiście dla całej ekipy organizatorów. Było wesoło, czekam na następną imprezę!
 3. Jak Dark Souls to na pewno będą smoki ^^ Sinh był mocnym przeciwnikiem, ale i tak Seath miał najwięcej do powiedzenia jeżeli chodzi o Lore i samą walkę z bossem... przyznam szczerze, że 3 razy podchodziłem do niego, gdy za czwartym dopiero zajarzyłem, że trzeba ten cholerny kryształ puknąć ^^U
 4. Po wybitnej DS1, średniej DS2(I jej kochanych DLC) oraz Bloodborne(co mi do dziś nie daje spać) trójeczka Souls'ów musi wypalić. Co do informacji na temat prac z tego co wiem, Miyazaki osobiście "olał" DS2 by skupić się na Bloodborne. Tak samo się dzieje z DSIII. (Taki mały offtop - do września możemy się doczekać Rozszerzenia do Bloodborne'a ^^)
 5. Verard

  MLK 2015

  Dla pewności polecam skontaktować się na stronie MLK z jakimś "głównodowodzącym" by nie było komplikacji w stylu "Przepraszam, ale jaki przelew?" 24-25 lipca czas trwania MLK ^^
 6. Verard

  MLK 2015

  Z tego co widziałem jeszcze bilety kategorii BRONZE są dostępne. Możliwe, że jak wstawisz się wcześniej będziesz miał szansę na takowe.
 7. Verard

  MLK 2015

  Accu Coś tam było i wyszło, że ściema Nie offtop'uj i nie rób scen - nic się nie dzieje.
 8. Verard

  MLK 2015

  Czyżby dodatkowe atrakcje ? ^^(Auć!) Mam wrażenie, że łaźnie w szkole będą dostępne^^
 9. No to już wiem na kogo wysłać krucjatę ^^ Bardzo ciekawe OC, panie Aresku.
 10. Verard

  MLK 2015

  Dalej w swoim Fursuit?^^ Poznasz nas już z daleka w białych koszulkach z nietypowymi OC na przodzie ^^
 11. Verard

  MLK 2015

  Zjawię się na 101% Po KPM 12.2 nie zamierzam odpuścić sobie takiej imprezy z całą teamem PB(po godzinach) i spotkaniem tych wszystkich pyszczków co ostatnio. Więc spodziewać się diabła!
 12. Wątpię, by w szkole ktoś ci zezwolił na strzelanie ^^
 13. A czy ja wyglądam na mordercę? Spokojnie, przyjeżdżam w pokoju...(siekiera... hm... piła spalinowa... broń palna... meh, wezmę wałek ^^)
 14. Chyba jedyny meet na którym się zjawię ^_^ Jakoś czas na to pozwala, więc czemu nie. Verciu melduje się na Krakowskim.
 15. "I tak powstał chocapic!" Nie padłem w paru miejscach - > Ciul tam z przekleństwami! Małe to ale zjadliwe, słodko mielące mój żołądek... Daję okejkę i gratuluję: Rozbawiłem się ;3
×
×
 • Create New...