@Cahan spoko
A co do serialu, to po za Gumballem, jest to jeden z moich ulubionych, szkoda jednak, że został zdjęty z anteny, bo miał potencjał. Na szczęście leci już kolejny sezon Gumballa, o którym może też zrobię temat, no chyba że ktoś mnie wyprzedzi...