Skocz do zawartości

BiP

Opiekun Działu
  • Zawartość

    9998
  • Rejestracja

  • Wygrane dni

    416

Wszystko napisane przez BiP

  1. BiP

    Nocne Makri

    Owszem, niestety jeśli idzie o filmy (a mam wszystkie jakie wyszły), to niestety od 2 części są coraz gorsze, co do gier, to mam jak na razie tylko 2 części..
  2. BiP

    Nocne Makri

    W tv leci spoko horror Resident Evil 1, a już w środę dojdzie do mnie RE 7 na PC Już nie mogę się doczekać
  3. BiP

    Galeria CMC

    Sweetie Belle Apple Bloom
  4. BiP

    Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!

    I prawidłowo, bo to jest ta gra właśnie.
×
×
  • Utwórz nowe...