Skocz do zawartości

BiP

Opiekun Działu
  • Zawartość

    9998
  • Rejestracja

  • Wygrane dni

    416

Wszystko napisane przez BiP

  1. No i mi by nie pasowała kolejna przemiana czarnych charakterów, a prócz Cozy, to chciałbym raczej poznać co się stało z tym siostrzeńcem Celestii, tym księciem za którym szalała Rarity, aczkolwiek to było tak dawno, że pewno 90% fandomu o nim zapomniała, jak i twórcy serialu.
  2. No to byłoby ciekawe, bo w serialu nie pokazano nam jak ta TS przeszła tą przemianę, a komiksy mogły by tą lukę zapełnić...
  3. BiP

    Serialowy Quiz

    Nikt nie kojarzy tego kolesia?
  4. BiP

    Quiz Znaczkowej Ligii

    Ok, następne pytanie zatem. Kiedy CMC miały problem z mapą?
  5. BiP

    101 Dalmatyńczyków

    W tę sobotę rusza drugi sezon "Ulicy 101 dalmatyńczyków" yeeey
  6. Kontynuacja G4 w komiksach może być spoko pomysłem, bo jak dotąd, każdy komiks stanowił jakąś zupełnie nową opowieść, zazwyczaj nawet nie nawiązującą do niczego z serialu, lub tylko szczątkowo. Ja chętnie bym zobaczył co będzie w nich, choć mogą jedynie uzupełniać luki fabularne, a nie kontynuować dalszych losów TS jako władczyni.
  7. BiP

    Horrory - recenzje i lista

    "TO" Mogą być spoilery! Właśnie oglądam sobie różne horrory na kompie, staram się minimum jeden dziennie i zacząłem sobie od filmu "TO", bo słyszałem różne opnie, a nawet film ten pojawił się na liście 10 najlepszych, więc obejrzałem go, zarówno wersję z 1990 roku jak i z 2017 dla porównania. I w mojej opinii, ta nowsza wersja jest zdecydowanie straszniejsza, od tej starszej wersji i nie chodzi mi tu o lepsze efekty specjalne, a zwyczajnie o więcej straszaków. Obie wersje na pozór tego samego filmu, są bardzo różne, to nie to co wersja "Klątwy" z USA, czy Japonii, gdzie kropka w kropkę są to filmy niemal identyczne, różniące się tylko aktorami i np ustawieniem kamery w danej scenie. W oryginale akcja toczy się jakieś 30 lat później, gdy cała ta ekipa już dorosła i wyjechała z miasta w którym został tylko ten murzyn, który po latach obdzwania wszystkich, że "TO wróciło" i każdy postanawia wrócić do miasteczka, wspominając przy tym co mu się przytrafiło za młodu. I to nie jedyna różnica, między filmami, kolejną jest choćby to, że jeden z nich tak się bał powrotu, że popełnił samobójstwo, różnic jest wiele, bo np ten gnojek co ich prześladował, w starej wersji trafił do szpitala psychiatrycznego z którego ten klaun pomagał w ucieczce, natomiast w nowej wersji, ten kolo zabija swego ojca, a dopiero potem idzie ich wyłapać. Jednak największe różnice, to w nowej wersji jest więcej rzeczy do straszenia, jak chociażby ta postać z obrazu, albo ten eee bezdomny co kręcił się po tym domu, W wersji z lat 90, ta dziewczyna strzelała do klauna z procy dziurawiąc mu głowę, w nowej wersji procę zastąpiono jakimś podgrzewaczem, którym okładali klauna, no i zakończenie też było nieco inne, bo w starej wersji klaun zamienia się w wielkiego pająka, czy coś takiego, a tu w nowej tego już nie było. Jedynie czego mi brakowało w nowej wersji, to scena pod prysznicem, gdzie ten klaun wychodzi z odpływu w podłodze, spoko scena to była. Podsumowując, nowa wersja faktycznie była lepsza, straszniejsza, ale też nie była dość dobra, abym podskakiwał na krześle, stara wersja natomiast była tak przegadana, że przysypiałem na niej z nudów, lecz jeśli ktoś chce poznać obie wersje, to nie odradzam, bo warto dla porównania to zrobić
  8. BiP

    Gry, na które czekacie.

    Po najnowszym CD-A, moja lista oczekiwanych gier urosła o te pozycje.
×
×
  • Utwórz nowe...