Skocz do zawartości

BiP

Opiekun Działu
  • Zawartość

    9998
  • Rejestracja

  • Wygrane dni

    416

Wszystko napisane przez BiP

  1. BiP

    Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!

    Na tym pierwszym ten "mądry" koleś przypomina mi takiego robaczka, co też toczy kulę xD
  2. BiP

    Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!

    Czasy ZSRR... Spotykają się dwaj skazańcy w jednym zgułagów i jeden pyta drugiego. -"Za co siedzisz?" -"Za refleks..." -"Jak to za refleks?" -"A no widzisz, piłem z kolegą z pracy wódkę i on szybciej doniósł na mnie..."
  3. BiP

    Król Lew

    Dzisiaj już nawet w wiadomościach zapowiedzieli "Króla Lwa", premiera w następny piątek
  4. BiP

    Gry, na które czekacie.

    "Nie wiem kto to powiedział," jakiś redaktor bodaj z PSX. "dostał wczesną betę na wyłączność." dokładnie, podobno w to zagrał, a sama gra ma przypominać Uncharted, czyli sporo zakradania się, skakania po ścianach i gzymsach itp. No ja póki co czekam na jakiś gameplay z gry z serii "zagrajmy w...", lub jakąś recenzję niezależną.
  5. BiP

    Gry, na które czekacie.

    Z tego co słyszałem, to super rewolucji tam nie będzie i dostaniemy raczej to samo co w innych grach o SW, ale ta właśnie gra, ma być podobno najlepszą grą z tego uniwersum. Poczekam na premierę i jak będzie jakiś gameplay w necie, a nie same trailery i obietnice.
  6. BiP

    Gry, na które czekacie.

    Przeczytałem o tym dopiero dzisiaj w PSX i wygląda spoko nawet.
  7. BiP

    Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!

    A teraz pytanie... Jak nazywa się lekarz, który leczy Pandy?
  8. Witam, po długiej przerwie, ale od jakiegoś czasu myślałem nad tym tematem. Serial chyli się ku końcowi i coraz więcej kart jest odkrytych. Rodziców Sweetie Belle znamy już od dawna i choć nie wiemy gdzie mieszkają, lecz skoro tak mało się pojawiają, może świadczyć o tym, że mieszkają raczej dość daleko i w sumie nie wiemy dlaczego SB mieszka z Rarity, możemy przypuszczać, że chcą aby SB uczyła się od swojej zdolnej siostry, to jednak wiemy że gdzieś tam są. Nigdy natomiast nie widzieliśmy nikogo innego z ich rodziny, dziadków, kuzynów, wujów, itd, znamy tylko rodziców. W przypadku Scootaloo, było nie lada zaskoczenie, jak się okazało, że utrzymuje listowy kontakt z rodzicami i to od dawna i choć nigdy nawet nie wspominała o swoich rodzicach, to jednak ich miała. Nagle się też okazało, że ma ciocię dość niedaleko, której też nie było w serialu do tego sezonu i w bardzo łatwy sposób Hasbro wplotło w serial jej rodzinę. Niestety wyjaśnień dlaczego tyle czasu była "sama" nie podano, a może nie była sama i cały czas mieszkała u swej cioci, ale nigdy o tym nie wspominano w serialu? No i gdzie reszta jej krewnych, czy ma tylko rodziców i ciocię? Natomiast rodzina Apple, jest najliczniejsza i najbardziej znana, jest rozsiana po niemal całym kraju i znamy ich od pierwszego odcinka, to jednak o rodzicach wiemy niewiele i choć ani razu nikt nie powiedział w serialu, że oni są martwi, ani nie widzieliśmy ich grobów, to jednak coraz pewniejsze się to robi, albo Hasbro szykuje nam niespodziankę i okaże się, że jak w przypadku Scootaloo, oni zwyczajnie pracują w zupełnie innym kraju i cały serial utrzymywali kontakt z rodziną, za pomocą listów, tak jak u Scoot. Oczywiście moje wnioski opieram o sam serial i to co w nim było podane, a nie o jakieś oświadczenia pracowników Hasbro, lub nie kanoniczne opowiadania, czy komiksy. A co wy myślicie o ich rodzinach?
  9. Raczej na pewno tak, ale to pewnie po wakacjach.
  10. BiP

    Serialowy Quiz

    Tak jest. A teraz?
  11. BiP

    Quiz Znaczkowej Ligii

    Tak jest. Ile razy Znaczkowa Liga prawie się rozpadła? Mile widziane podane opisy tych sytuacji...
  12. Zgadza się. A zatem kolejne pytanie.
×
×
  • Utwórz nowe...