-
Zawartość
9998 -
Rejestracja
-
Wygrane dni
416
Wszystko napisane przez BiP
-
"człowiek nie przewidzi ogólnie co będzie za rok! " Dokładnie, nawet nie wiem czy dożyję tej premiery, bo ludzie umierają w różnym wieku, a do tego gra może wyglądać zupełnie inaczej niż obecnie już nie raz tak było, że ludzie nakupowali gier, a potem zonk, bo gra wyszła dużo gorsza niż na zapowiedziach.
-
Ja tam przed premierą i to tak odległą, to zazwyczaj gier nie kupuję.
-
- 676 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- twilight sparkle
- galeria
-
(i 2 więcej)
Tagi:
-
Widzę, że stare klasyki powracają dla nowego pokolenia, chętnie pogram w to.
-
Też to mam, ale od kilku miesięcy nie miałem czasu na grę w to, ale grało się mi w to całkiem relaksacyjne i spoko animacja tego Spyro, szkoda, że tak mało on mówi.
-
Ma powstać nowy Quake? :O Ja natomiast wczoraj się dowiedziałem, że ma powstać nowy Gothic i remaster Gothic 1, jeśli to prawda, to kupuje obie te gry.
-
- 676 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- twilight sparkle
- galeria
-
(i 2 więcej)
Tagi:
