-
Zawartość
9998 -
Rejestracja
-
Wygrane dni
416
Wszystko napisane przez BiP
-
No Spyro mi się nawet podoba, szkoda tylko, że tak mało mówi, a dialogi są raczej krótkie, bo ten nasz smoczek ma fenomenalny głos, aż miło go słuchać, a podczas filmików jest też spoko animacja postaci pełnej w detale i mimike. A co do Horaizona, to ja go męczyłem okrutnie i nawet nie skończyłem go. Ale gratuluję zakupu Chip zarówno konsoli jak i pierwszych gier.
-
Wow, ta świąteczna piosenka w świecie zwierząt... Ogólnie moim zdaniem nie urywa, ale spoko brzmi, zwłaszcza Fulli.
-
Spyro Nawet spoko gra, za nie wielkie pieniądze
-
- 676 odpowiedzi
-
- twilight sparkle
- galeria
-
(i 2 więcej)
Tagi:
-
- 676 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
-
- twilight sparkle
- galeria
-
(i 2 więcej)
Tagi:
-
Jest taki dział, ale w archiwum.
-
Co rezygnujesz, czy pomocnika szukasz?
-
Tak jest, choć to nie była moja love bajka, to jednak też ją lubiłem. Ok, nowe pytanie.
-
Tak jest. Co uszkodziła swojej siostrze?
-
Tak jest. A ten przedmiot?
-
Zaczynamy 3 turę zabawy z nowymi kategoriami i nową punktacją. Zapraszam do zapoznania się z pierwszym postem i przeczytaniu o nowych kategoriach. Zaczynamy zatem od A Państwo: Miasto: Rzecz: Roślina: Zwierzę: Film/bajka animowana/serial: Gra: Muzyka: Zawód: Aktor: Samochód:
