Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Quuezy

Brony
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

4 Followers

About Quuezy

 • Rank
  simply someone but noone
 • Birthday August 31

Recent Profile Visitors

996 profile views
 1. Quuezy

  kiedy będzie okazja najpewniej, ale to już możemy ugadać się na gg ^ ^
 2. Quuezy

  FirstChoice, nie no gdzie tam ;d
 3. Kiedyś, gdy byłem totalnym dupkiem dosyć mocno zraniłem pewną osobę, jednak owa osoba dalej utrzymywała ze mną kontakt, gdzieś rok/pół roku temu zdałem sobie sprawę z tego, cóż uczyniłem i bardzo szczerze przeprosiłem ową osobę, ogólnie od tamtego czasu, przynajmniej tak uważam, inaczej myślę no i nie można powiedzieć że nie żałuję za swoje czyny, utrzymujemy aktualnie bliższy kontakt na etapie przyjaźni ale każdą rozmowę dystansuję (coraz częściej podświadomie). Teraz druga strona medalu, ostatnio ktosiek mi się odpłacił za moją przeszłość i przeprowadzam w głowię ogromną żałobę psychiczną, jednak z uwagi na to, że to jedna z takich osób o których nie da się nie myśleć to jestem w stanie przebaczyć owej osobie wszystko, to w sumie tyle co mam do powiedzenia.
 4. Quuezy

  Czym jest galaktyka w porównaniu do stworzenia całego 4 wymiaru, alternatywnych wersji obecnego wszechświata i Ciebie, Twojej świadomości w postaci kwantów? Gdzie Ty, jako Ty za pomocą koherencji urzeczywistniasz się z wymiaru X w płaszczyźnie trój-wymiarowej? Wspominałem o upieczeniu ciasta?
 5. Ostatnio łapię wenę na tworzenie czegokolwiek, w jakikolwiek sposób, a najświeższą pracę udało mi się zrealizować przy pomocy wiersza. Założeniem wiersza było zastosowanie kilku nietypowych środków artystycznych, gdzie po ich odkryciu ujawnia się inna "część" całości, gdzie jednocześnie te inne części zlewają się w niepozornie wyglądającą całość, wielu ludzi mówi że bez wiedzy że coś zostało ukryte nie da się nawet pomyśleć, żeby tego poszukać, zatem mówię wprost. I know, it's worth we are to live a consciousness of consequential: no human, no evil to live - with who? to die - as scarecrow? on endless suffering into dash going way stranger into another universe, potential evil life, good sided. ktosiowi, który znajdzie szablon na czytanie drugiego tekstu szczerze dziękuję i proszę o opinie c:
 6. Quuezy

  (wybaczcie że tak długo mnie nie było, czasu nie mam) @Thrain - No wiesz.. nie byłem w Rohan od 11 lat, na razie nic nowego to ja nie wiem.. @Milka - I tak już nie ma szans, oni poszli go wziąć stamtąd, zanim tam dojdziesz to już nie będzie śladu po nim.
 7. Quuezy

  @Milka - Nie twój interes. Jak nie chcesz mi pomóc to sobie sam tam dojdę. *powoli wstaje* @Thrain - Hmm.. Strażnikiem Rohanu powiadasz? Jakoś nigdy o Tobie nie słyszałem..
 8. Quuezy

  @Blanry - Trudno, możesz iść tam sam, bądź wcale. @Frey - Proszę bardzo, 1 sztuk złota się należy. (egzekucja jest na tym rynku co Ty jesteś Mephisto )
 9. Quuezy

  Strażnik się zaśmiał i odparł - Nie ma takiej opcji.
 10. Quuezy

  - Nie mam zielonego pojęcia, idź i zapytaj.. @Frey Zauważasz jeden stragan, ze zdrową żywnością po prawej, jeden zwykły straganik z pieczywem po lewej, a na przeciwko siebie masz stragan z mięsem.
 11. Quuezy

  - Wielki trybunał Rivendell, znajdujący się o tam, na prawo i prosto. -odparł.
 12. Quuezy

  @Blanry (człowiek) Jeden strażników puścił więźnia podszedł do Ciebie, i szepnął Ci na ucho, oczywiście w języku elfickim. - Chyba nie chcesz, abym użył tej włóczni na Tobie? Został on osądzony o gwałty i zabójstwa. Nie mamy zamiaru rozstrzygać czy to on czy nie, jak przyjdzie posłaniec to go zabijemy. @Thrain - Nie ma problemu, siadaj. W czym się specjalizujesz? Jak masz na imię?
 13. Quuezy

  (wybaczcie, bawiłem się w hazard.. ) @Blanry Nikt nie zareagował, dalej czekali na posłańca ogłaszającego oficjalny werdykt. @Milka - Czego chcesz? - odparł z łaską @Thrain - Witaj! Jesteśmy podróżnikami. Podróżujemy po Śródziemiu w poszukiwaniu przygód, czemu pytasz? - odparł jeden z nich.
 14. Quuezy

  @Thrain Dostrzegasz 3 zajęte stoliki przez grupę wędrownych ludzi, reszta nie jest warta uwagi. @Blanry Widzisz tam 2 strażników trzymającego więźnia i jednego celującego w niego z kuszy, wokół nich tłum ludzi którzy chcą go uratować. @Milka - Nie rozumiesz.. zabierz mnie do placówki szpitalnej, tam się mną zajmą, a mnie zostaw w spokoju.
 15. Quuezy

  - Nie ma sprawy, pomóc w czymś jeszcze? - odparł.
×
×
 • Create New...