Cahan

Moderator
 • Zawartość

  3648
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3282 Pióro Starswirla Brodatego

O Cahan

 • Ranga
  Tryfid
 • Urodziny 12/24/1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Zainteresowania
  Botanika, ichtiologia, felinologia, jeździectwo, fantasy, gry komputerowe.
  W zasadzie... Interesuję się wszystkim. Lubię uczyć się nowych rzeczy.
 • Ulubiona postać
  Serialowe:
  1. Chrysalis Queen of Changellings
  2. Celestia
  3. Rarity, Starlight Glimmer
  4. Sombra, Luna (Nightmare Moon), Sunset, Zecora

  Nie lubię:
  1. Fluttershy
  2. Tirek
  3. Maud Pie
  4. Apple Bloom

Ostatnio na profilu byli

48695 wyświetleń profilu
 1. Akurat jest doprecyzowane. Zaczyna pierwsza z wymienionych osób.
 2. @Stormy Mood, @Yukonora, wiecie, że zaczynacie jutro, prawda?
 3. Niestety, ale nie udało się zrealizować wszystkich planów na rok 2018. Dlatego część z nich przechodzi na ten rok. - poszerzenie tematyki działu o chemię i biochemię, głównie w formie quizów i zabaw (od czasu do czasu) - mini sesja RPG, krótka i ograniczona w czasie gra survivalowa, wymagająca myślenia oraz wiedzy biologicznej czy umiejętności składania rymów oraz rozwiązywania zagadek - takie gry odbywałyby się co jakiś czas i były na określoną liczbę osób. Klimaty MLP i crossovery. (projekt z minisesją zamienił się w event forumowy Samhain 2018, jednak w tym roku postaram się napisać mechanikę i fabułę do sesji działowych) - więcej konkursów, które odbywałyby się minimum 2 razy do roku
 4. Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 5. Nadrabiam komcie... Rozkręca się. I ta Celestia jest cudowna. Szkoda, że te rozdziały są krótkie, aż za krótkie. Co prawda może gdyby były dłuższe, to humor by na tym stracił, ale wciąż mamy 5 rozdziałów, podczas gdy materiału jest raczej na 2. Tłumaczenie solidne.
 6. I dla odmiany nie rysunek, tylko rzeźba. Z masy cukrowej, na torcie. Tortu nie piekłam, robiłam tylko konika. Zdjęcie jest jakie jest, bo w kuchni było dość ciemno. Konik
 7. Bardzo ładne prace, Moon! Najmniej mi się podoba Trixie, mam wrażenie, że ma coś nie tak z twarzą - perspektywa i proporcje. No i ciało wydaje się stosunkowo płaskie. Za to płaszcz i korona bardzo fajnie wyszły. Za to Porcelanka jest super. Bardzo dobra praca pod względem technicznym. Świetna mina, kolory i cieniowanie częściowo przy użyciu kresek też robi robotę. No i podoba mi się jej twarz, w odróżnieniu od Trixie wszystko jest z nią w porządku. W ogóle Twój styl ewoluuje i robisz coraz lepsze pyski. No i mój Cahuń. Mój Cahuń jest cudowny. Bardzo podoba mi się jej głowa, widać, że jest inna niż kucykowe i ma fajne, duże uszy. No i wykonanie oka jest super. Ale przede wszystkim kocham wykonanie Drosera rotundifolia i Dionaea muscipula. Generalnie bardzo, bardzo zacna praca.
 8. Nowy Rok, nowy fik Ghatorra... Przeczytałam prolog oraz rozdział pierwszy i powiem, że póki co to wszystko brzmi intrygująco. Pomysł jest całkiem fajny, zwłaszcza znając Twoją kreatywność, Ghat. Styl też jest węgielkowaty - radosny, wesoły i mający w sobie coś takiego, co poprawia humor. Dobrze jest też zobaczyć coś, co stara się trzymać serialu i jest historią po latach. W polskim fandomie jest raczej mało fików o potomkach Mane 6 i księżniczkach Mane 6. Mimo wszystko nie nazwałabym tego opowiadania serialowym. Podoba mi się ten balans. Z jednej strony "córka Sombry" to coś co brzmi podobnie do opek Potterowych z serii "Hermiona córka Voldemorta", a z drugiej to jest tak ładnie napisane (i poddane wyśmienitej korekcie - Rarciu, doceń, że Cię doceniam!) i ma takiego autora, że wierzę w to dzieło. O ile zostanie ukończone, co nie jest takie pewne, patrząc na realia. Bohaterowie są póki co jedynie przedstawieni, trudno mi powiedzieć o nich coś więcej. Opisy są solidne, świat również wydaje się ciekawy. Generalnie - bardzo dobry start. Poczekamy jak to się wszystko rozwinie. Gorąco polecam! Magda Gessler Chwast PS. Pisz to, Hanysie.
 9. Ze względu na brak nadesłanych prac, wydłużam termin do końca stycznia. I jest to ostateczne przedłużenie terminu.
 10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 12. Jestę artystą, ciąg dalszy... Kolejny komiks! Tym razem dlaczego ET ma opóźnienia Pastor Amelia
 13. Panie i Panowie! Przedstawiam Wam oto cud świąteczny! Tym razem nie będzie to karp, który nie wali mułem ani legendarna, miła świąteczna atmosfera lecz... nowy numer Equestria Times! A w nim: 100 przepisów na pierogi, najlepsze kreacje na Sylwestra, jak zaopatrzyć sobie rękę, po tym jak odpadła przez wybuchające petardy! To i jeszcze więcej wybuchów, ale z kucykami, tylko u nas! PDF i możliwość ściągnięcia numeru będą kiedy... Ktoś włączy to w opcjach. Ja nie posiadam takiej mocy. https://issuu.com/equestriatimes/docs/030 PS. Kłamałam z tymi pierogami, kreacjami i ręką. PS2. Na dniach będzie bonus. EDIT: I jest bonus!
 14. Dzisiaj na forum, dzisiaj na forum wesoła nowina... Że nasza Cahan, że nasza Cahan urodziny ma. Najlepszego! :YEtmX:

  1. Cahan

   Cahan

   To nie jest wesoła nowina. Jestem już stara :rarsad:

  2. MLPFan

   MLPFan

   Cahan - nie wiem, czy to Cię pocieszy ale ja, mam 34 lata. Także uśmiechnij pysio i baw się dobrze!:twihug::cadancehug2:

    

    

 15. Okej, przedłużam czas na zapisy do 6 stycznia. Czemu? Święta i Sylwester. Mnie i tak nie będzie, a może jeszcze parę osób się zejdzie. @Zegarmistrz, ale zapisz się w odpowiednim temacie.