Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Można jeszcze zagrozić np. piłą mechaniczną, telefonem do mamy, etc. Powiedz, mu, że dużo scen walki jest. I puść odpowiedni odcinek.
  2. Zaoferuj mu 10 zł, jeśli obejrzy X odcinków, gdzie X< 5. A poważnie- po co chcesz go bronyfikować?
  3. Uśmiałam się, gdyby nie to, że to parodia, to poleciałyby hejty. Jednak jako karykatura słabego OC jest doskonałe. Od imienia, przez wygląd, po historię i opis charakteru. Ale brakuje arta z Pony Creatora. Model klaczy + wredny wygląd + narowista poza + grzywa Celestii + tona biżuterii- byłoby doskonałym dopełnieniem.
  4. 1.Power Ponies- uśmiałam się nieźle, dobra parodia. 2. Princess Twilight Sparkle- za walkę i przemoc. Oraz wciągająca fabułę, połączoną z mrocznym klimatem. 3.Bats!- piosenka + Flutterbat Najgorszy jest zaś "Flight to the Finish", który jest po prostu nudny.
  5. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  6. Gdzie: W stajni Z kim: Z kobyłą Co robiłyśmy: To co zawsze- ćwiczenia w 3 chodach + skoki To było idealne
  7. Cahan

    Wyżal się.

    Nie martw się- to typowe wśród nastolatków siedzących w Internecie. Element dojrzewania, czysta fizjologia . Wiem, okropna jestem. Spaczenie zawodowe.
  8. Cahan

    Wyżal się.

    Wilk Cassidy- na forum widzę dużo twoich rówieśników, a nawet młodszych, więc samotna raczej w fandomie nie jesteś...
  9. Cahan

    Wyżal się.

    Wilk Cassidy, to jest smutne. Jedni biorą mnie za 13tkę, inni za 25tkę.
  10. Cahan

    Wyżal się.

    W tym roku matura, a ja nic nie umiem .
  11. Hmm było wiele takich książek. Pierwszą ważniejszą była "Drużyna Pierścienia" i rozdziały dziejące się w Morii. To wtedy narodziła się moja miłość do fantasy. Całe dzieło jednak było dla mnie wówczas zbyt ciężkie i nie dałam sobie z nim rady- no, co? Miałam 7 lat Kolejną "Hobbit", też w wieku 7 lat. Od tej pory zabrałam się za czytanie jeszcze bardziej. Czytałam głównie fantasy w wersji dla młodzieży. Ale w pewnym momencie coś się zmieniło i nic już nie było takie samo... Miałam 10 lat i rodzice dali mi do przeczytania "Wiedźmina". Wówczas zakochałam się w takim stylu i w dark fantasy. A miłość ta trwa do dzisiaj. Od tej pory przerzuciłam się na literaturę "raczej dla dorosłych".
  12. I po Sylwestrze. Najlepszy Sylwester w moim życiu :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [1 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Jeździłam na koniach. Było idealnie, Młoda się nie płoszyła, choć jakiś debil odpalił wyrzutnię sztucznych ogni pod samą halą.

    3. Wielki JO

      Wielki JO

      Doexpiłaś na nim patelnię :D?

    4. Cahan

      Cahan

      Nie, ale zastanawiałam się, czy nie zapoznać z kobyłą. Ona jest w typie "koń morderca"- gryzie, kopie, rzuca się na ludzi i inne konie.

  13. N: Fajny, ale ta końcówka "de Lya" niepotrzebna. Skąd ta moda na przedłużanie nicków? A: Ładny, podoba mi się kolorystyka. S: Graficznie ładne. U: Sympatyczna i utalentowana artystycznie.
  14. Nie ty Foley, ale Pan_eLka. I zgadzam się- opowiadanie wygląda jak nieudane gore. Twi znęca się bez celu nad Celestią, co wygląda bardziej śmiesznie niż strasznie.
  15. Cupcakes nie zakwalifikowałabym do grimdarku, tylko do gore. Grimdark to raczej coś "Silent Ponyville" i "Rainbow Factory".
  16. Sylwestra spędzam tradycyjnie na koniach, razem z moją ukochaną kobyłką. Ludzkie Sylwestry zazwyczaj opływają w alkohol, rzygi i głośną muzykę- czego bardzo nie lubię, dlatego grzecznie odmawiam na propozycje uczestnictwa w nich.
  17. Nie chodzi o modyfikację, a o rozwinięcie . Opowiadanie nie może skupiać się jedynie na zmyśle wzroku. Książka to nie film i należy o tym pamiętać. A opowiadań "z nudów" lepiej nie pisać tak byle jak. Albo się dopracowuje, albo się nie pisze.
  18. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  19. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. 1. Pierwsze co się rzuca w oczy to idiotyczny tytuł, imho źle dobrany. 2.To ostrzeżenie na początku sprawia złe wrażenie. W końcu błędy ortograficzne same się podkreślają, również w Google docs. 3.Czcionka za mała. 4.Niesformatowany tekst- niewyjustowany, bękarty, wdowy, brak akapitów. 5.Za małe odstępy pomiędzy linijkami oddzielonymi enterem. 6.Alicorn, pisze się z małej litery... 7.Kropki w dialogach, w miejscach, w których być ich nie powinno. 8.Wyłączone komentarze. 9.Trochę zdań nielogicznych, patrz punkt 9. 10.Błędy! 11.Gore, o głębokości kałuży. Brak opisów przeżyć bohaterów, brak głębi psychologicznej. No i jest za krótkie. Napisz to od nowa, dodaj plany Twilight, jej przeżycia i odpowiedź na pytanie- dlaczego? No i więcej opisów Celly. Na razie to fanfik z gatunku "a poznęcam się nad kucykiem dla zabawy". Jeszcze ten krwawy bicz- co to w ogóle jest?! 12.Ocena niedostateczna, fanfik do poprawki, wówczas ocenię ponownie.
  22. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  23. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  24. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  25. Jeszcze jedna petarda wybuchająca przed 23cią, a wyciągam patelnię i idę expić...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [9 więcej]
    2. Eter

      Eter

      I takie i takie Cahan. Przy czym jest to jak najdalej od ludzi. Martwi mnie jednak fakt że bardziej przemawia do mnie Wasz argument ze zwierzętami niż z ludźmi...

    3. Ihnes

      Ihnes

      Tematu broni palnej może na razie nie poruszajmy xD Miałem na myśli sztuczne ognie. O zwierzętach też mówiłem ogólnie. Nie jeżdżę konno więc mogę się tylko domyślać co się dzieje. Mam za to psa, który panikuje niesamowicie już po jednym huku. Średnio mi pasuje, żeby się bał skoro nie musi. :/

    4. Eter

      Eter

      Ja mam ~6 letniego wilka, co roku z zaciekawieniem siedzi obok bramy i obserwuje... dziwny pies... w sumie jaki pies taki i właściciel (ja) hehe

×
×
  • Utwórz nowe...