Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Cahan

    Duch Cieni z 3 odcinka

    A ja skłaniam się ku teorii, że to Zecora. Ktoś gdzieś kiedyś nawet wstawił jej mordkę, jak przybyła do Ponyville. Jej oczy świeciły tak na żółto i miały podobny kształt.
  2. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  4. Wspaniały fanfik, wykonałeś kawał dobrej roboty. Ma w sobie, to coś, co sprawia, że zamieniam się w żywą fontannę. Gratuluję .
  5. Fajne opowiadanie. Zabawne, lekkie i przyjemne. Napisane świetnym stylem, a to zakończenie jest zajedwabiste. Na EPIC jednak IMHO nie zasługuje.
  6. Cahan

    Na początek.

    Proporcje kiepskie [za wyjątkiem SS], a nogi koślawe. Pinkie ma krzywy tyłek, a RD za ostry pyszczek. Za to kolorowanie naprawdę dobre.
  7. Pierwsze co mi się rzuca w oczy- źle sformatowany tekst. Po naciśnięciu "enter" powinien być większy odstęp. Tekst jest niewyjustowany. Po drugie- mnóstwo powtórzeń. Używaj synonimów. Fajnie, że crossover z Wieśkiem, bo lubię Geralta. Akcja jednak, jak już wspomniał Dolar, dzieje się zbyt szybko. Pisz dalej i nie grzesz więcej
  8. I się popłakałam na koniec. Nie czytałam oryginału, ale cieszę się, że to przetłumaczyłeś, bo dobre to .
  9. Cahan

    [Zabawa] Jaki Cutie Mark.

    Mozilla Firefox- symbol tej przeglądarki
  10. Prace nad rozdziałem XII czas zacząć, póki motywacja nie dostała nóżek i nie uciekła...

  11. N: Fajny, ale imho trochę za długi, jak na nick. A: Przeuroczy :3 S: Uwielbiam Twilight Scepter i uwielbiam Lokiego, więc bardzo mi się podoba. U: Sympatyczny i udzielający się.
  12. Parabollum "Uber-Mate" korektor, hrumker, szkolny majorman
  13. N: I Ryś i Raindrops- czyli same wspaniałości. Bardzo mi się podoba. A: Śliczna jest ta Twi- przeurocza S: Przepiękny ryś. Kocham koty. U: Miła, uprzejma i udzielająca się. Jedna z tych osób na forum, które mogą stanowić wzór o tym jak należy zachowywać się w Internetach.
  14. Cahan

    Wasze inne kolekcje

    Kolekcjonuję rośliny. Konkretnie storczyki i owdożery.
  15. Moja teoria jest taka, że dogadała się z Krysią i pozostała neutralna. Wait! To różowe koniki, nie jakaś fanfikcja- odsypiała. Może ma bardzo mocny sen, tak jak ja?
  16. Cahan

    Tulpa

    Nie wiem dlaczego, ale Tulpa kojarzy mi się z Gollumem i z niewidzialnym psem przyjacielem, jakiego miałam w czasach przedszkolnych Fakt, że czasem rozmawiam w myślach z Cahan 2, ale nie nazwałabym jej [siebie] Tulpą. To mi raczej służy, do dokładnego przeanalizowania danej sprawy, do poznania całej natury danego problemu i tylko do tego. Ewentualnie do samomotywacji w sytuacjach kryzysowych.
  17. Cahan

    Brohoof rekrutuje!

    Mogłabym pisać recenzje fanficów, ponieważ czytam ich bardzo dużo [zresztą nie tylko fanficów], jestem w stanie przeczytać wszystko i ocenić obiektywnie- zawsze potrafię znaleźć wady i zalety jakiegoś dzieła.
  18. N: Kojarzy mi się ze Świętym Mikołajem. + za oryginalność, - za trudną wymawialność A: Nie wiem co to, ale graficznie ładne S: Ładna i estetyczna. Fajny cytat. U: Użytkownik ciekawy, fajny, miły i udzielający się tu i ówdzie
  19. Cahan

    Wyżal się.

    Littlebart znam ten ból. Sama jestem abstynentem, do tego nie palę. Nie mam nic przeciwko wypiciu "jednego piwka", ale to co niektórzy robią, to się w pale nie mieści. I dlaczego to? Dla głupiego szpanu? Sama chrześcijanką nie jestem, ale szanuję wierzących praktykujących i myślę, że wiele osób ma takie samo podejście.
  20. Cahan

    Wyżal się.

    Zależy gdzie... Na Polibudzie podobno jest deficyt. Z tego co mówi znajoma, jak jakaś dziewczyna szuka partnera, to niech idzie na Politechnikę xD
  21. Cahan

    Wyżal się.

    To moi znajomi są dziwni- oni się śmieją z tego, że ja CHCĘ być sama.
×
×
  • Utwórz nowe...