Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Przypomina mi "Atut Spike'a". Przezabawne . Dzięki Draques [wolałam jak byłeś Besterem] za przetłumaczenie tego.
  2. "Miecz Prawdy"... Znam ten ból, a pierwsze tomy są najlepsze. 3 ostatnie to masakra jakaś. A ficka publikuj jak najszybciej, bo trzeba coś czytać
  3. Witam na forum . Kolejny biochem, jak miło. Mam nadzieję, że z nami wytrzymasz i odnajdziesz się tutaj. Jaka jest twoja ulubiona postać? Jakiego ficka piszesz? Ulubiona książka fantasy? Swoją drogą postać z mojego fanficka ma taki sam nick, jak ty. Przypadek ?
  4. Nie. To jest jak Over Poweria, czyli śmiechowe.
  5. Nie no, pozytywne jest. Uśmiałam się nawet. Więc jeśli to jest żart, to spoko, ale jeśli nie to... zgroza.
  6. Good trolling bro . Bo to jest trolling, prawda? Jeśli nie to- rekolor RD, rekolor Angela, nieralna historia, chatka pod Everfree koło Ponyville. Strasznie naciągane. Jestem na nie, a ja wiele rzeczy wytrzymuję. Nie lubię jak ktoś miksuje Mane6 i wychodzą takie cosie. To się nazywa Mary Sue, nie RC.
  7. N: Nick z serii nie wiem co to jest, ale fajnie brzmi A: Nawet mi się podoba. Taki wojenny klimacik. S: Zabawna, skądś znam te miny, a przed sprawdzianami takie mamy. U: Mało postów na liczniku, siedzi głównie w off topie. Całkiem spoko.
  8. N: Kojarzy mi się z pewną dyskusją na forum jednego LARPa, była o tym, że nicki związane z wilkami są stanowczo zbyt popularne. Jednak sam w sobie całkiem przyjemny nick. A: Podoba mi się ten kuc. Dat kolorystyka S: Nic z tego nie rozumiem, ale graficznie ładnie. U: Fajny user. Sympatyczny, miły i aktywny.
  9. Ale ja jestem wszystkimi, bo moje imię to Legion Napisz za mnie maturę!
  10. Jest w "Weselu", znajdź sobie. Śpiewaj PFUDOR w tramwaju!
  11. Oczywiście. Proszę, oto papierek. EDIT: Ktoś mnie ubiegł Nie lubię migdałów. Zrecenzuj moją fanfikcję!
  12. Cahan

    Problem z pisaniem postów

    @Kruczek- udało mi się wstawić link, ale z czcionką dalej dzieją mi się jakieś cyrki.
  13. Tamta zardzewiała może być? Poprzesadzaj mi tłustosze!
  14. Nick: Po prostu Tomek- nick dziwny, ale mi się podoba. Jest taki zabwny. A: Facet z flagą. Całkiem fajne. S: Good idea. Może kiedyś skorzystam? U: Mało widuję go na forum, siedzi chyba głównie w offtopie i w zabawach przeróżnych. Gada nawet z sensem i jest całkiem sympatyczny.
  15. Cahan

    Problem z pisaniem postów

    Sprawdziłam na innej przeglądarce i problem zniknął. Wolałabym jednak korzystać z tej. Dzięki Hole Hooves za pomoc
  16. Juupi! Jedno z moich ulubionych opowiadań ma kontynuację. Cahanił szczęśliwy! Wow! I jest tak wspaniałe jak zawsze. Ocieka świetnym stylem i zajedwabistością. Powiedz, że masz tego więcej
  17. Cahan

    Problem z pisaniem postów

    Na komputerze. Mam Explorera. Linków nie mogę też wstawić do sygny. A kiedyś mogłam.
  18. Witam, Od jakiegoś czasu mam problem z pisaniem postów. Zwykła domyślna czcionka zamienia mi się czasami na courier new i wówczas pokazuje mi moje posty zapisane html. Nie mogę wówczas korzystać z szybkiego pisania postów. Za to jak mam czcionkę normalną to- nie mogę zmienić wielkości czcionki, nie mogę nic skopiować, pogrubić, etc. i wkleić do posta [co jest irytujące, bo muszę ręcznie przepisywać całe linki]. Spotkał się ktoś wcześniej z takim problemem? Wie ktoś co robić?
  19. Się uśmiałam. Pomysł fajny, opowiadanie przezabawne. Wkradło się niestety parę błędów, ale nie przeszkadzają w odbiorze tekstu. Cahan approves.
  20. Oto temat o jednej z najpiękniejszych postaci w G4- o Masquerade. Wygląda jak widać, mieszka w Canterlot i ma znaczek Twi. W tle widuję ją dosyć często i od razu mi się spodobała. Piszcie co o niej myślicie i wpisujcie się na listę fanów! Lista fanów: 1.Cahan
  21. "Dobra, jestem wyczerpany po dzisiejszym treningu. Idziemy expić?"
  22. Niestety, nie przyjęli mnie do Inkwizycji... Nawet domestosem nie jestem. Idź do szkoły i zaśpiewaj "This Day Aria"!
  23. Przydałby mi się prereader i korektor do przyszłych rozdziałów fanficka [link w sygnaturze], ponieważ mój umysł jest nieogarnięty, pełen chaosu i miałam pałę z gramatyki. Opowiadanie to skucykowane dark fantasy. Nosi ono tytuł "Cień Nocy", a akcja dzieje się parę tysięcy lat przed fabułą serialu. Po pokonaniu Discorda, a przed wygnaniem Nightmare Moon. Miejscem akcji nie jest jednak Equestria, a inne kucykowe państwa. Fick o motywach wojennych, politycznych, miłosnych [w tym werteryzm], fantastycznych, przygodowych... dobra- chyba tylko ruchów narodowowyzwoleńczych tam nie upchnęłam. A sama zgłaszam się na prereadera. Jestem w stanie przeczytać, ocenić i zrecenzować wszystko [chyba, że twór własny, to inna sprawa ]. Kontakt: PW
×
×
  • Utwórz nowe...