Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Cahan

    Wise Painfull

    Usuń tą nekromancję i to zdecydowanie. Wskrzesza by ćwiczyć niepotrzebną zdolność- dostrzegam lekki brak sensu.
  2. Swój ideał widzę codziennie rano w lustrze Nikt inny ze mną nie wytrzyma, ani ja z nikim innym nie wytrzymam.
  3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  4. Cahan

    Wise Painfull

    Widziałam już chyba trzech Teneberisów. On jest przekoksany! Ma za dużo super zdolności i znowu Ponyville, to już się zaczyna robić nudne. Po co wskrzeszał te zwierzątka? A w tekście jest dużo powtórzeń.
  5. Cahan

    Wise Painfull

    Tak bardzo Mary Sue, tak bardzo OP. Zacznijmy od wieku- 654 lata? On jest pegazem... One żyją tak trochę krócej. Nekromanta, śmierć rodziców, mieszkanie w piwnicy- miało być mrocznie, a wyszło jak wyszło. No i kolejny Tenebris :/ On jest z jakiegoś fanfika/PBFa?
  6. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  7. Kolejna praca [znowu Rarcia na konkurs]... Mógłby, ktoś ocenić, skomentować, skrytykować?
  8. Cahan

    Brohoof rekrutuje!

    Jak chcesz, to możesz "wynaleźć" mój , w końcu sama go nie zrecenzuję. Ale tak bardziej poważnie- jak już panowie wyżej pisali, to redaktor szuka fanfików, czyta i pisze recenzję. By to miało ręce i nogi, to recenzent powinien być dosyć oczytany.
  9. Święta coraz bliżej, chciałabym je spędzić w samotności.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [6 więcej]
    2. GoForGold

      GoForGold

      Pograłbym w H5 na lanie, ale nie ma czasu. Ledwo starcza mi czasu aby poświęcić pól godziny dziennie na bicie smoków w TES.

    3. Cahan

      Cahan

      Mi ostatnio na bicie smoków nawet nie starcza. Od września w nic nie grałam, z braku czasu, a nie chęci.

    4. GoForGold

      GoForGold

      To u mnie nie aż tak źle, ostatnio tydzień wolnego miałem. Teraz tylko do 20 grudnia wytrwać to wstawanie o 4.30 i znów się poobijam.

  10. Owieczki Dolly nie udało się sklonować idealnie z 2 powodów. Po pierwsze to co mówiłaś, czyli DNA mitochondrialne, apo drugie telomery. Tak telomery właśnie. Allele trafiają losowo, ale zawsze jest prawdopodobieństwo 1/2, że dziecko ten właśnie allel od rodzica otrzyma. Jeśli chodzi o kuce- niewykluczone, że o przynależności gatunkowej decydują np. geny 2, 3. Albo, że są to geny współdziałające. Np. ab ziemniok, Ab pegaz, AB jednorożec, a alikorn to zupełnie inna bajka, jakiś dodatkowy gen.
  11. N: Gdyby nie znaczek, to po nicku obstawiałabym płeć męską. "Palące Pytanie" nie zbyt moim zdaniem nadaje się na nick- za długie, etc. A: OCka, bardzo dobrze wykonana S: Fajnie wykonana pieseł-Luna U: Jest na forum od niedawna. Pisze sensowne posty i wydaje się być w porządku.
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. N: Trochę mało oryginalny, ale przynajmniej jest krótki i ładnie brzmi A: On jest taki przesłodki . I dat kolory- epickość wypływa z niego strumieniem fajności. S:Jakaś taka dziwna- świąteczny widoczek i Applejack na innym tle. U: Fajny user, który udziela się głównie w offtopie.
  14. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  16. To w takim razie, czy mogłabym zamówić okładkę do mojego "Cienia Nocy"? Chciałabym by znalazła się na nim Night Shadow [wysoka, długonoga alikorn] z mojego avka w zielonej zbroi [kolorystyka pancerza jak u Chrysalis], bez hełmu, napis "Cień Nocy" w kolorze jakimś zielonym/miętowym/do wyboru dla autora, a to wszystko na jakimś nocnym tle. Jeśli chce ci się czytać opowiadanie to nie miałabym nic przeciwko [a nawet bym się bardzo ucieszyła], gdybyś narysowała jakąś swoją wizję artystyczną I jak bym się mogła za coś takiego odwdzięczyć?
  17. A tak z ciekawości- narysowałabyś okładkę do fanfika ?
  18. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  19. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Dziękuję bardzo za opinię Oto Rozdział XII: https://docs.google.com/document/d/198IKuaJxZ1o16t-V1aGQme9QsIx6jLPXXkC4oOmA5m8/edit?usp=sharing Jak zwykle proszę o komentarze. To pomoże podnieść poziom tekstu i mojej twórczości wszelakiej.
  22. Rozdział XII na ukończeniu. Chyba wstawię go jeszcze dziś. Oczywiście prawie nikt nie skomentuje, konstruktywnie nie skomentuje nikt, a przeczyta mało kto, ale...

  23. This is amazing! Arty profesjonalne, świetnie wykonane, piękne... Ja też tak chcę!
  24. Dziękuję bardzo A jak wygląda kwestia rysowania? W sensie rysuję głowę kucyka, która pokazuje mi się na ekranie i chcę teraz narysować mu dajmy na to ucho. Czy muszę pamiętać, w którym miejscu na tablecie była rysowana głowa, bo inaczej to ucho pojawi mi się na brzuchu? Czy wygląda to inaczej? I kwestia rysików- jest jeden rysik, a w programie graficznym na kompie wybieram sobie, że to jest pędzel taki, a siaki? I czy tablet da się obsługiwać w Paincie? [pytam z ciekawości]
  25. Ostatnio moja chora wyobraźnia zaskakuje mnie coraz bardziej :3

×
×
  • Utwórz nowe...