Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Powiem tak- nie zabija się kury, która daje złote jajka. Hasbro nie zdejmie tak dochodowej produkcji. A ponieważ bronies nie kupią największego syfu, to i jako taki poziom będą musieli trzymać, bo albo to, albo mniejszy zysk.
  2. To na mnie przy kasie się dziwnie patrzyły . I się aż odsuwały i masowo zaczęły brać te klocki co rozdzielają zakupy na taśmie, bo jeszcze ktoś pomyśli, że to one kupują to dzieło zła.
  3. Cahan

    Rysunki Hole

    Niech nie przerysowywuje gotowców, a patrzy jedynie na wektory, ale jedynie w celach porównawczo- anatomicznych.
  4. Ale ja nie umiem w to grać! Ugotuj rosół!
  5. Całość przeczytałam jednego dnia, w jakieś 4 godziny, ponad pół roku temu i muszę przyznać, że to jedna z tych zalatujących marysuizmem, naciąganych, łzawych historii, które... lubię sobie czasem poczytać. I nic, że moje obycie z literaturą mówi mi, że to jest kiepskie, bo jest wzruszające i takie podnoszące na duchu. Wielki plus za tłumaczenie. Nie mogę się doczekać historii pobocznych.
  6. Cahan

    odcinek 3 sezonu 4 (wyciek)

    Odcinek fajny, ale co, kto, jak i gdzie domyśliłam się już na samym początku. Z drugiej strony, może potem pociągną wątek Kuca Cienia. Ta rozkmina- Ja myślałem, że oni naprawdę istnieją, a to tylko legenda!
  7. Najgorszy jest moment grzebania w zabawkach ociekających różem i obczajanie co to za kuce w tych zestawach. Miny starszych pań- bezcenne.
  8. Czas wreszcie zająć się pisaniem Rozdziału XI. A tak się człowiekowi nie chce, kiedy ma czas. Za to jak chęci są, to czasu nie ma. To jest bez wątpienia problem dobry dla psychologów.

  9. Braki z biologii xD Ale gdyby nie moje zboczenie zawodowe, to pomysł fajny.
  10. Dzisiaj po raz pierwszy kupowałam kucyki [bo Celestia i Chrysalis...] i powiem szczerze- głupie uczucie, jak stara już baba MLP kupuje. I choć nie robiłam nic złego to, wstydziłam się. A nie ma czego przecież. To uczucie jak wtedy, kiedy się robi jakiś cosplay i się nie chce by znajomi przyłapali.
  11. We Wrocławiu, w Biedronce na Kozanowie pozostały dzisiaj jeszcze 2 zestawy z Cheerlie i jeden wybrakowany z Chrysalis [skrzydeł jej brakuje]. Informacja świeżutka, bo byłam tam nieco ponad pół godziny temu.
  12. Znam ten ból, ale- po co ukrywasz linki w spoilerach? No i opisy ficków wyglądają jak ściana tekstu. Bez tych kresek, ale odstępy większe. Swoją drogą robienie zbiorczego tematu na parę ficków jest IMHO złym pomysłem. No i tagi- albo sci-fi, albo fantasy, a jak się nie możemy zdecydować to można napisać "fantastyka".
  13. Przypalam wodę na herbatę i nie odróżniam mleka od szynki. Posprzątaj kocią kuwetę!
  14. Też głosuję na tag EPIC. Już wyżej pisałam dlaczego. Za mistrzowski styl, akcję, fabułę i popularność w dobrym znaczeniu tego słowa.
  15. Wie ktoś, czy jest zestaw z Kryśką we Wrocławiu? Jeśli tak, to gdzie? Nie kolekcjonuję BB, ale to jest Chrysalis
  16. Przeczytałam całość na FGE i muszę powiedzieć: GRATULACJE Że ci się chciało! Za budowanie akcji i fabuły! Za stworzenie czegoś nowego! Za akcję! Za Ainiri i Leanorę! Też bym chciała umieć tak budować akcję. Wielki szacun.
  17. "Dużo procent miała ta coca cola..."
  18. Jesteś tego pewien ? Mam lekarskie pismo. Podlej mi kwiatki!
  19. Nie, konina jest obrzydliwa! Weź, mi napisz rozdział fanficka.
  20. Nie, bo muszę zabijać smoki Idź mi nabij level!
×
×
  • Utwórz nowe...