Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Mam parę pytań do osób mających styczność z tabletami graficznymi, ponieważ chcę sobie taki sprawić na urodziny. Z czym to zjeść? Jaki tablet wybrać? Jak wygląda rysowanie na tym?
  2. N: Charakterystyczny, o fajnym brzmieniu. Taki mroczny A: No zbytnio mi się nie podoba. Jest IMHO za prosty. S: House, nigdy nie byłam jego fanką, ale jako sygna jest spoko. U: Aktywny, udzielający się na forum. Jest Moderatorem, co też jest na plus.
  3. Skyrim należy do smoków!

  4. Rarcia na konkurs: OCek użytkownika Mr Durny:
  5.   EDIT: Zrobiłam kolejny rysunek   Dziękuje za pracę. Dodaje do listy. ~ Cartoon Tiger
  6. Cahan

    Czy twilight tyje?

    Ja sądzę, że jest w ciąży z Celestią
  7. A dlaczego metale ubierają się na czarno, a fani fantasy się cieszą z jakiś gadżetów i mówią o tym? Fani jeździectwa mają tonę pierdółek z końmi, fani muzyki koszulki z ulubionymi zespołami... To jest raczej efekt uboczny. Człowiek chce się czuć dobrze i nosi np. kucykowe przypinki dla SIEBIE, nie dla innych. I niekoniecznie chodzi o popisywanie się.
  8. N: IMHO na nick zbyt skomplikowane i przez litery raz duże, raz małe ciężkie do pisania. A: Nie wiem co to, ale ładne. S: Nie lubię Pinkie, ale ta jest epicka U: Całkiem spoko, fajny user
  9. Cahan

    Odcinek 4 : Daring don't

    Jak to jak- zabiłabym Daenerys i przejęłabym jej smoki Ale poważnie- chyba nikt nie zachowywałby się aż tak durnowato, jak RD w tym odcinku.
  10. Cahan

    Odcinek 4 : Daring don't

    Odcinek mi się nie spodobał. RD wyszła w nim na kompletną idiotkę, pozbawioną do cna instynktu samozachowawczego. No aż chciałam wskoczyć do Equestrii i przywalić jej w ganasz. A to jedna z moich ulubionych postaci jest... No i istniejąca Daring Do- takie to naciągane.
  11. Sabina, jako biochem i przyszły wet, powiem tak- nie ujawniłyby się po takim czasie i to tylko od strony pana Cake. Zresztą ten stopień pokrewieństwa, który on podawał... Musiałyby się spotkać dwa allele recesywne.
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. N: Podoba mi się, bo dobrze brzmi. A: Świąteczne takie. Urocze i estetyczne. S: Ładne, zalatuje mi Świętami... Tak, Cahan chce prezenty! U: Udzielająca się w wielu tematach, miła i fajna userka.
  14. A moja teoria jest taka- geny recesywne i dominujące. Możliwe, że cechy odpowiedzialne za róg i skrzydła są kodowane przez różne geny. Bliźniaki Cake- moja teoria jest taka, że pani Cake obdarzyła męża rogami. Zresztą to było widać, iż ów robił dobrą minę, do złej gry. To tłumaczenie się kuzynami ciotecznymi, etc. Według mateczki biologii to nie miało prawa zajść. A Doktor i Derpy w serialu parą nie są i dzieci nie mają, a przynajmniej nic o tym nie wiadomo. Bo na tej zasadzie to Cadance jest córką Sombry i Celestii, bo ja tak powiem :derpdash:.
  15. @Littlepip- niektórzy lubią kolekcjonować jakieś rzeczy. Jedni kolekcjonują figurki ze Star Warsów, a inni kolorowe koniki :derpdash:. Osobiście ciągot do gromadzenia paruset BB nie mam, ale gdyby były lepiej wykonane, a nie same rekolory, to co innego. Chociaż niektóre mnie kuszą, ale naprawdę pojedyncze sztuki.
  16. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  17. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  18. A jeśli ktoś, w razie wygranej. nie chce publikacji w "MANEzette"?To czy może brać udział w konkursie? A tagi moje ulubione. Tylko ten brak przemocy fizycznej...
  19. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Cahan

    Duch Cieni z 3 odcinka

    Zecora różne rzeczy robi, w tym także zakupy w OBI. Może chęć trollingu ją dopadła i do zamu sióstr królewskich wpadła? A teoria, że to Luna też wydaje mi się prawdopodobna. Za to w teorię ducha coś nie wierzę.
  22. A ja nie uważam, że jest zły do szpiku kości, bo nikt nie jest. Nie wiemy o nim nic, o jego przeszłości i zainteresowaniach. A mógł być dobry np. dla swojej matki i do swojego psa :derpdash:. Kto wie, czy np. nie uprawiał nasturcji? Patrzymy na niego przez pryzmat jakiś nieznanych nam kryształowych kucy, które wcale nie musiały być święte. I nie zdziwiłabym się, gdyby Sombra uważał, że czyni dobrze- Hitler np. tak uważał.
×
×
  • Utwórz nowe...