-
Zawartość
4072 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
151
Wszystko napisane przez Cahan
-
Przypomina mi "Atut Spike'a". Przezabawne . Dzięki Draques [wolałam jak byłeś Besterem] za przetłumaczenie tego.
-
"Miecz Prawdy"... Znam ten ból, a pierwsze tomy są najlepsze. 3 ostatnie to masakra jakaś. A ficka publikuj jak najszybciej, bo trzeba coś czytać
-
Witam na forum . Kolejny biochem, jak miło. Mam nadzieję, że z nami wytrzymasz i odnajdziesz się tutaj. Jaka jest twoja ulubiona postać? Jakiego ficka piszesz? Ulubiona książka fantasy? Swoją drogą postać z mojego fanficka ma taki sam nick, jak ty. Przypadek ?
-
Nie. To jest jak Over Poweria, czyli śmiechowe.
-
Nie no, pozytywne jest. Uśmiałam się nawet. Więc jeśli to jest żart, to spoko, ale jeśli nie to... zgroza.
-
Good trolling bro . Bo to jest trolling, prawda? Jeśli nie to- rekolor RD, rekolor Angela, nieralna historia, chatka pod Everfree koło Ponyville. Strasznie naciągane. Jestem na nie, a ja wiele rzeczy wytrzymuję. Nie lubię jak ktoś miksuje Mane6 i wychodzą takie cosie. To się nazywa Mary Sue, nie RC.
-
N: Nick z serii nie wiem co to jest, ale fajnie brzmi A: Nawet mi się podoba. Taki wojenny klimacik. S: Zabawna, skądś znam te miny, a przed sprawdzianami takie mamy. U: Mało postów na liczniku, siedzi głównie w off topie. Całkiem spoko.
-
N: Kojarzy mi się z pewną dyskusją na forum jednego LARPa, była o tym, że nicki związane z wilkami są stanowczo zbyt popularne. Jednak sam w sobie całkiem przyjemny nick. A: Podoba mi się ten kuc. Dat kolorystyka S: Nic z tego nie rozumiem, ale graficznie ładnie. U: Fajny user. Sympatyczny, miły i aktywny.
-
Ale ja jestem wszystkimi, bo moje imię to Legion Napisz za mnie maturę!
-
Jest w "Weselu", znajdź sobie. Śpiewaj PFUDOR w tramwaju!
-
Oczywiście. Proszę, oto papierek. EDIT: Ktoś mnie ubiegł Nie lubię migdałów. Zrecenzuj moją fanfikcję!
-
@Kruczek- udało mi się wstawić link, ale z czcionką dalej dzieją mi się jakieś cyrki.
-
Tamta zardzewiała może być? Poprzesadzaj mi tłustosze!
-
Nick: Po prostu Tomek- nick dziwny, ale mi się podoba. Jest taki zabwny. A: Facet z flagą. Całkiem fajne. S: Good idea. Może kiedyś skorzystam? U: Mało widuję go na forum, siedzi chyba głównie w offtopie i w zabawach przeróżnych. Gada nawet z sensem i jest całkiem sympatyczny.
-
Sprawdziłam na innej przeglądarce i problem zniknął. Wolałabym jednak korzystać z tej. Dzięki Hole Hooves za pomoc
-
Łowca Dusz - Cień Upadłych [adventure] [violence] [dark]
temat napisał nowy post w Archiwum fanfików
Juupi! Jedno z moich ulubionych opowiadań ma kontynuację. Cahanił szczęśliwy! Wow! I jest tak wspaniałe jak zawsze. Ocieka świetnym stylem i zajedwabistością. Powiedz, że masz tego więcej -
Element Żeńskiego Ogiera
-
Na komputerze. Mam Explorera. Linków nie mogę też wstawić do sygny. A kiedyś mogłam.
-
Witam, Od jakiegoś czasu mam problem z pisaniem postów. Zwykła domyślna czcionka zamienia mi się czasami na courier new i wówczas pokazuje mi moje posty zapisane html. Nie mogę wówczas korzystać z szybkiego pisania postów. Za to jak mam czcionkę normalną to- nie mogę zmienić wielkości czcionki, nie mogę nic skopiować, pogrubić, etc. i wkleić do posta [co jest irytujące, bo muszę ręcznie przepisywać całe linki]. Spotkał się ktoś wcześniej z takim problemem? Wie ktoś co robić?
-
Się uśmiałam. Pomysł fajny, opowiadanie przezabawne. Wkradło się niestety parę błędów, ale nie przeszkadzają w odbiorze tekstu. Cahan approves.
-
Oto temat o jednej z najpiękniejszych postaci w G4- o Masquerade. Wygląda jak widać, mieszka w Canterlot i ma znaczek Twi. W tle widuję ją dosyć często i od razu mi się spodobała. Piszcie co o niej myślicie i wpisujcie się na listę fanów! Lista fanów: 1.Cahan
-
Element Dziur [w kopytach]
-
"Dobra, jestem wyczerpany po dzisiejszym treningu. Idziemy expić?"
- 9146 odpowiedzi
-
- Zabawa
- Skojarzenia
-
(i 2 więcej)
Tagi:
-
Niestety, nie przyjęli mnie do Inkwizycji... Nawet domestosem nie jestem. Idź do szkoły i zaśpiewaj "This Day Aria"!
-
Przydałby mi się prereader i korektor do przyszłych rozdziałów fanficka [link w sygnaturze], ponieważ mój umysł jest nieogarnięty, pełen chaosu i miałam pałę z gramatyki. Opowiadanie to skucykowane dark fantasy. Nosi ono tytuł "Cień Nocy", a akcja dzieje się parę tysięcy lat przed fabułą serialu. Po pokonaniu Discorda, a przed wygnaniem Nightmare Moon. Miejscem akcji nie jest jednak Equestria, a inne kucykowe państwa. Fick o motywach wojennych, politycznych, miłosnych [w tym werteryzm], fantastycznych, przygodowych... dobra- chyba tylko ruchów narodowowyzwoleńczych tam nie upchnęłam. A sama zgłaszam się na prereadera. Jestem w stanie przeczytać, ocenić i zrecenzować wszystko [chyba, że twór własny, to inna sprawa ]. Kontakt: PW
