Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Nishi

Brony
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Bardzo dobra

About Nishi

 • Rank
  Brony z Podhala

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Okolice Zakopanego
 • Ulubiona postać
  Pierwszoplanowa - Rainbow Dash
  Z pozostałych: Vinyl Scratch

Recent Profile Visitors

10320 profile views
 1. until

  Aż bym pograł i pogadał... ale będę w tym czasie na Animatsuri ;-;
 2.  

  Takie tam zabawy z muzyką

 3.  

  Łapcie zdjęcia z Pony Congressu

 4. Nishi

  Ale uczniowie już wakacje mają. Ja tam bardziej widzę "w dzień po PCG?"
 5. Nishi

  Mam do oddania klucze do: -Terra Incognita Chapter One -Kivi Toilet and Shotgun Poleciało do TwilightSpringTrapPL -Culling of The Cows -Super Mustache -Flesh Eaters Poleciało do TwilightSpringTrapPL -Tinboy -Lup Poleciało do TwilightSpringTrapPL -Sirius Online Poleciało do WhiteDrakon Piszcie na priv
 6. W końcu rozpocząłem swoją serię audiologów 

  https://www.youtube.com/watch?v=_k7xXiWi1dI

  1. Show previous comments  1 more
  2. Nishi

   Nishi

   A co konkretnie? Może wykorzystam sugestię w następnym odcinku :P

  3. Dankey Hooves

   Dankey Hooves

   k.

   Temat jest bardzo click-bait'owy, a nie wykorzystałeś tego, ni w miniaturce, ni w tytule. Nie myśl sobie tylko, że namawiam cię do używania caps locka oraz mylących miniaturek (takiego pokroju), tylko krótsze, bardziej rzeczowe tytuły.

   Jednak treść filmu, chociaż może był taki zamiar, pozostawia (przynajmniej u mnie) poczucie zmarnowanego potencjału. Pierwsza minuta jest bardzo odstraszająca ze względu na treść (reklama i sprawy organizacyjne)(mi osobiście jeszcze bardzo negatywnie rzuciły się w uszy przerwy pomiędzy twoimi kwestiami podczas całego filmiku jak w 0:36 - 0:42).

   Sprawa grafiki jest subiektywna jednak na moje gusta mógłbyś uczynić ją ciekawszą (może coś w takim stylu).

   Wracając jeszcze do treści, mówiąc, że liczyłem na więcej miałem na myśli ugryzienie tematu z różnych punktów widzenia, osobiście chętnie posłuchałbym trochę socjologicznego czy psychologicznego bełkotu. Co do liczb to niedługo wyjdą wyniki i analiza kucykowej ankiety 2016. Z resztą jak teraz jesteśmy w temacie to mogłeś jeszcze wspomnieć o yiffach. A ja wciąż nie widzę celu kategoryzowania grup odbiorców clopów.  

   Poza tym, boli mnie jeszcze trochę prędkość, z jaką filmik idzie do przodu. Przyśpieszałbym.

   Z pozytywnych aspektów, bardzo podoba mi się twoja gra aktorska jako "hejter" oraz dialog z widzem.

   (napisałbym tl;dr, ale sam nie jestem pewien co wynika z moich obserwacji)

   di ent.

  4. Nishi

   Nishi

   Takiej litanii to się nie spodziewałem. 
   Pierwsza minuta no to cóż, wyszedłem z założenia, że pierwszy film z serii musi troszkę się sam poreklamować. 
   Przerwy między kwestiami to jest coś co można wyedytowac, więc wezmę to pod uwagę w następnym filmie.
   Na więcej wodotrysków w zakresie efektów na filmie skuszę się może później, kiedy już trochę bardziej obędę się z programem. 
   W sumie faktycznie mogłem wspomnieć coś o stronie psychologicznej, jak o tym sobie teraz myślę to nie wiem jakim cudem tego nie wpisałem w scenariusz -_-"
   Yiffów zdecydowałem się nie poruszać, gdyż jest to bardziej futrzasta rzecz. Porównanie Bronies i Futer jest ciekawym tematem, więc myslę że kiedyś się pojawi. 
   Kategorie odbiorców clopów dałem po to, żeby nie dostawać potem komentarzy że "wrzucam wszystkich do jednego wora".
   Dzięki za garść krytyki, przyda mi się przy dalszym tworzeniu :D

 7. Nishi

  Krótka piłka: są tutaj ludzie którzy grają czasem w pokera na PokerStars? Jeśli tak, to można by pomyśleć o założeniu tam klubu i pograniu czasem razem Ja głównie gram na mikro stawki na prawdziwe pieniądze, ale na wirtualne żetony też mogę bo jeszcze ich trochę mam :3
 8. Nishi

  Dobra ludzie, mam do was pytanie natury sprzętowej. Otóż od jakiegoś czasu mam chrapkę na jakąś replikę, z której mógłbym sobie rekreacyjnie postrzelać od czasu do czasu. Jak to wielu początkujących/nieobeznanych, z chęcią bym się na "snajperkę" od razu rzucił, i takie coś właśnie chciałbym sobie kupić. ALE. Zanim rzucicie mi typowymi tekstami z różnych forów ASG o "snajperach za 400 zł" i "na początek nie ma co się za to brać" lub też "jak już chcesz się w snajperki bawić to przygotuj ze 2000-3000 zł bo inaczej to chj a nie replika", wysłuchajcie mnie. Nie mam na celu z tym jeździć na zloty żeby się czaić w krzakach. Chciałbym coś, co nie kosztuje miliardów, z czego mógłbym sobie wyjść za dom i postrzelać do tarczy/puszek i czuć się jak pseudo-snajper. Jak mnie wciągnie, to wtedy będzie można myśleć o stopniowym tuningu za tysiące szekli. Znajdzie się coś dla kogoś takiego jak ja, czy lepiej odpuścić?
 9. Tak że tego, współprowadzę ask-bloga http://askstmr.tumblr.com/

 10. Nishi

  Widzę, że nie tracicie czasu i nie zamierzacie długo po nas płakać Anyway, jeśli będziecie potrzebowali głosu do reportażu czy czegoś podobnego, to śmiało piszcie. Aktualnie nie mam żadnych planów na to, by gdzieś indziej działać, więc póki co mógłbym wam pomóc w razie czego.
 11. Nishi

  Mam do oddania klucz do Pool Nation. Pisać na priv
×
×
 • Create New...