Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Anrizo

Brony
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Bardzo dobra

About Anrizo

 • Rank
  Dream Traveler
 • Birthday 12/06/1998

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  - poniez,
  - muzyka,
  - gaming

  NAMIARY:
  Steam: Anrizo
  PSN ID: Zaledi
  Discord: Anrizo#7542
  NS FC: SW-2147-1741-3620
 • Ulubiona postać
  - Rainbow Dash,
  - Vinyl Scratch/DJ Pon-3,
  - Pinkie Pie,
  - Octavia,
  - Lyra,
  - Applejack,
  - Trixie

Recent Profile Visitors

9931 profile views
 1. Anrizo

  Nie, poprzednie Sylwki miałem planowane. Tym razem daruję sobie presję dla spokoju. Czy porwał cię szał świątecznych zakupów?
 2. Anrizo

  Chętnie przyjmę wasze zaproszenia
 3. I tutaj dopuszczę się do autoplagiatu jednego z posów pod tematem o niemalże identycznej tematyce: W tym momencie jestem przesycony kucami, na fandom bardziej patrzę z boku niż w nim aktywnie uczestniczę. W serii pojawiło się już tyle rzeczy, że zakończenie jej da mi dodatkowe uczucie ulgi. Tu już nie chodzi o samą jakość kolejnych sezonów, a o ilość. W tym momencie serial stanowi całkiem kompletną całość, wystarczy tylko wszytko zamknąć w satysfakcjonujący sposób. W sumie ja też jestem wielbicielem feelsów (tych nieprzesadzonych oczywiście). Jeżeli scenarzystom uda się nie przekroczyć cieńkiej granicy dobrego smaku, to wspomnienia po zakończeniu mogą pozostać w nas na dłuższy czas. Pewnie, spodziewam się nieco innego doświadczenia niż tego, którym mnie uraczyło zakończenie FMA:B. Przecież wciąż gadamy o serialu animowanym robionym głównie dla dzieci.
 4. Anrizo

  Niezłą mam grzywę, co nie?
 5. Anrizo

  Jeszcze tylko tło ... (auć!)
 6. Anrizo

  @PervKapitan Wielkie dzięki.
 7. Anrizo

  Nowy system wgrany, a wraz nim nowy pulpit. @PervKapitan Mogłabyś dać linka do tapety z Black Hatem? Wygląda kozacko. :>
 8. Anrizo

  Zapodaj mi beat'a.
 9. Anrizo

  Znalazłem to ciekawe dziwactwo oglądając YT w nocy. Jest to animacja gościa o nicku Ben Wheele. Jego twórczość można zaliczyć jako dosyć specyficzną, więc niektórych może ona nieco przerazić, jak i zafascynować. Polecam też obejrzeć jego inne materiały.
 10. @Vezz Tyle tu tego fajnego, że nie wiem co wybrać. Najbardziej podobają mi się koszule z Vinylką (i Octavią). Szkoda, że wcześniej nie poznałem tego sklepu. Dzięki!
 11. Wowow... ładne nogi... znaczy się... bluza. Ta sexy Twilight (nie, żebym gustował w clop artach) tak dobrze wpasowuje się w nogi wraz z podkolanówkami, że można spokojnie wybaczyć tą niefortunną nazwę tematu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, jeszcze nie mam żadnej kucowej bluzki, a chętne bym jakąś sobie ogarnął.
 12. Anrizo

  "Mogem.... obejrzeć... ten... mecz?"
 13. Hmm... Fajne te ikony działów forum. :fluttershy4:

  1. Show previous comments  4 more
  2. Uszatka

   Uszatka

   @Michalski9 No nie mów, że nie zauważyłeś :spike: 

  3. Michalski9

   Michalski9

   No teraz już tak xD. Wybacz @Uszatka, niezbyt często bywam na głównej, a jak już to skupiam się konkretnie na znalezieniu czegoś, więc mało mam okazji zauważyć takie rzeczy :). Przepraszam :/

    

  4. Uszatka

   Uszatka

   @Michalski9 Nie no, nie ma problemu. Po prostu zaskoczona jestem, że ktoś główną tak rzadko odwiedza xD

 14. Anrizo

  Siema. Miłego pobytu na forum!
 15. Anrizo

  Z Team Fortress 2 czy Counter-Strike 1.6 nie miałbym żadnych problemów, z innymi darmówkami tak samo. I tak patrząc po relacjach różnych osób z mojego otoczenia TF2 się wszystkim przejadł. Jakby co, jestem bierny na propozycje.
×
×
 • Create New...