Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Woda


Little Light

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 840
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Nie no miałam... Ale raczej miałam ciężkie dzieciństwo. Rodzice mnie nie doceniali - westchnęła i wyjęła jakąś grzechotkę. - Wiesz, że mam dwie siostry. Jedna starsza a druga młodsza. Rodzice ciągle mi powtarzali: "Powinnaś brać przykład z Elizabeth!", jednak jeszcze wtedy jako tako ich obchodziłam. Ale gdy przyszło na świat trzecie dziecko już w ogóle przestałam być dla nich ważna. I tyle... Za często to ja z nimi nie rozmawiam bo mają do mnie pretensję, że nie zostałam lekarzem jak Eliza. Ale trudno... Raczej mnie to nie obchodzi.

Wyciągnęła jakąś piłkę i zaczęła ją podrzucać.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze... nie będe naciskał. Ale kiedyś musisz mi opowiedzieć. - powiedział. - Hej chwila... - mruknął, podleciał do drugiej szafy wyciągnął z niej telewizor. Nie jakiś nowy, ale zawsze. Podłączył go, zleciał na dół, wziął dvd i podłczył je. Włączył. Działało. Przesunął kanapę, poleciał po koc. - Chcesz dokończyć film? - zapytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To poczekaj, zrobię popcorn. - powiedział, przesunął stolik bliżej kanapy, starł z niego kurz i poszedł na dół, zrobił szybko popcorn który przesypał do miski, to samo zrobił z chipsami, obie miski zaniósł na górę, po chwili poleciał jeszcze po sok, dwie szklanki i cole, wziął film postawił na stolę szklanki i puścił film, usiadł obok Gravity. - Lustra... znasz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film zaczął się już dość strasznie. Lustro było jakby odmienną rzeczywistością od normalnej. Zachowywały się inaczej niż właściciele odbicia. Gravity pisnęła już po pierwszej scenie, gdzie jakiś kucyk, a właściwe odbicie przecięło sobie gardło na całą szerokość. A ogierowi który stał przed lustrem szyja przecięła się w ten sam sposób, mimo tego, że on nie ruszył się z miejsca.

Zakryła pyszczek kopytkami, jednak wciąż zerkała na ekran. 

- Przytulisz mnie? - zapytała.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gravity wzięła trochę popcornu.

- Fakt... - powiedziała. - To bardziej obrzydliwe niż straszne. A... Teraz jeszcze doszły wszelkie odbicia... - dodała po chwili. - Nawet te w wodzie.

Za jakiś czas pojawiały się kolejne straszne sceny, tym razem z rodziną głównego bohatera. Zaczął szukać kogoś o nazwisku Esseker. Tego kogoś najwyraźniej lustra nienawidziły. Okazało się, że to klacz, która była opętana przez demona, a dusze które zabiła zostały uwięzione w lustrach. Wszyscy myśleli, że jest chora na schizofrenię, więc wymyślono metodę która powinna ją wyleczyć: Zamykano ją w jednym pomieszczeniu pełnym Luster. Później, po uleczeniu znalazła się w zakonie. Bohater znalazł ją i zaprowadził do danego szpitala w którym się leczyła. Dusze w lustrach zabiły ją, ale demona nie.

Pojawiło się jeszcze parę strasznych scen mordu, gdzie Gravity zaczęła się trząść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...