Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Woda


Little Light

Recommended Posts

Klacz zerwała się z fotela i cicho zaczęła szukać kryjówki.

- Tylko nie podglądaj. A, i będę czasem się przemieszczać, żeby to nie było takie proste. Jak nie będziesz mógł mnie znaleźć poproś o jakiś sygnał. - powiedziała cicho. Poszła na górę. Weszła do sypialni i zamknęła za sobą drzwi. Schowała się w szafie pomiędzy ubraniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 840
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gdy skończyła liczyć zeszła na dół.

- Dobra... Pomyślmy... - mamrotała do siebie zaglądając w różne zakamarki. - White jest pegazem... Czyli może sobie latać pod sufitem, a ja go nie widzę. - spojrzała w górę i zaczęła dreptać po pokojach. Nagle w przedpokoju zobaczyła klapę w suficie. - I jak ja mam tam wejść co?

Wzięła jakąś miotłę i zaczęła uderzać nią w klapę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White usłyszał stukanie, zszedł z kanapy i cicho wszedł do dużego pudła, najpewniej po telewizorze, zamknął się w nim, miał tam dość dużo przestrzeni, teraz tylko czekał aż Gravity wejdzie.

 

((Pudło jest za stertą innych, tam u góry jest też szafa i stare łóżko.)) 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gravity westchnęła i odłożyła miotłę. Wzięła pierwsze lepsze krzesło i popchała je w tamto miejsce. Stanęła na nim na tylnych kopytkach i kijem od miotły zahaczyła o uchwyt. Na głowę spadła jej drabina sznurowa przez co spadła. Po chwili wstała pocierając sobie czoło i weszła na górę.

- Dobra... - mruknęła do siebie i zaczęła się rozglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacz kichnęła, bo było tam dużo kurzu. Zajrzała do starej szafy i pod łóżko. Nie było go tam. Podeszła zaciekawiona do sterty pudeł. Otwierała jedno po drugim i znajdywała tam coraz ciekawsze rzeczy jak jakieś zabawki z dzieciństwa, lub płyty winylowe. W końcu przypomniała sobie, że miała przecież szukać Whita. Zajrzała do największego pudła i w końcu go znała.

- Akuku. - zaśmiała się. - Jesteś wreszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...