Skocz do zawartości

FPS-moje ulubione


JohNc0ToN

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mass Effect to TPS/RPG jak już. A jak mówimy o ulubionych FPSach to moje to: F.E.A.R., dodatek Extraction Point i F.E.A.R. 2 Borderlands ostatnio Team Fortress 2. Ogólnie uważam, że FPS schodzą na psy. Dawno nie grałam w FPSa, w którym nie byłoby towarzyszów, a IMO takie są najlepsze. To ja jako gracz chcę zabijać wrogów, a nie robi to za mnie sztuczna inteligencja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, Crysis, Red Faction (czerwoni <3 if u know.): Guerilla, 1916 - der unbekannte krieg, bulletstorm, Stalker: CS, Saints Row: The Third. W ogóle to teraz gram bardzo mało. Czekam na Borderlands 2. Gry mnie nudzą w większości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medal of Honor: Allied Assault, Crysis 2.

Dlaczego? Głównie jeden powód:

MUZYKA!!!! Gdy muzyka świetna, tam i frajdy więcej. :derp2:

Poza tym to są jedyne dwie gry, do których chcę aktualnie wrócić.

Z lubianych jest jeszcze CoD4:MW, a potem długo, długo nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Borderlands, Crysis, Red Faction (czerwoni <3 if u know.): Guerilla, 1916 - der unbekannte krieg, bulletstorm, Stalker: CS, Saints Row: The Third. W ogóle to teraz gram bardzo mało. Czekam na Borderlands 2. Gry mnie nudzą w większości.

Nie chodzi Ci o 1916: The Unkown War ? Nie wiem może to inna gra...Wiem ,że unkown war to horror ,w którym uciekamy w okopach przed dinozaurami.Przynajmniej tyle widziałem w filmikach.

A moje ulubione?

Wszystkie CoD'y po 3'ce.

Battlefield 3

Killing Floor

Serious Sam (wszystkie części oprócz tych na konsole)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

No to trochę archeologii...

Ulubiony FPS?

-Bioshock 2 - klimat, fabuła, design lokacji, klimat, system walki, klimat, elementy RPG, klimat, dźwięk (zagrajcie w dobrych słuchawkach)... wspominałem o klimacie? Ale żeby nie było - dawno nie grałem w grę, która tak bardzo angażowała by mnie emocjonalnie, zakończenie wzruszyło, a historie poboczne (audiologi) poruszyły...

-Half-Life 2 - gdy po raz pierwszy ujrzałem pierwszy filmik z gry byłem w szoku. To gry mogą tak wyglądać? Ta fizyka, dźwięk... gdy bodajże dwa lata później dostałem grę powiedziałem do matuli - "wybacz, ale będzie głośno" (miałem głośniki 5.1 Logitecha - kto miał ten wie co potrafią). Wybaczyła :fluttershy5:

długo długo nic... ale żeby było trzy, dajmy tu:

-UT 2004 - za tempo gry, za setki doskonałych darmowych modów (i pomyśleć że dzisiaj ludzie płacą XXzł za kilka map i karabinów :lol:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...