Skocz do zawartości

[ZAPISY][GRA] Hogwart (Human)(Fantasty)(Całkowicie zrewitalizowany silnik gry)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Ale ktoś to musiał zrobić, nie uważasz? Wątpię żeby sama się czymś zatruła, czy coś - stwierdził, siadając w fotelu. - Moja siostra jara się kryminałami, zresztą jak moja rodzicielka jak była młodsza, więc teraz trzeba się nimi zainspirować i przeprowadzić hm... dochodzenie - stwierdził ściszonym głosem. 

Link do komentarza

Dzisiejszego dnia już rano w Wielkiej Sali dyrektorka smutnym głosem obwieściła, że przyczyną zgonu było zaklęcie tnące, skierowane na serce dziewczynki, jednak nie wiadomo było, kim był sprawca. W szkole pojawili się rodzice i dziadkowie dziewczynki. Andrea i Harry Potter(Nie. Nie ten, nowe pokolenie), a dziadkowie Albus i Lysander Potter. (Już wiecie jakie mniej więcej czasy :P). Widać było, że byli zrozpaczeni, a nawet wystraszeni.

 

Nauczyciele coraz częściej cicho rozmawiali na korytarzach, jednak na widok uczniów natychmiast zaczynali milczeć.

 

Dziś odbyła się pierwsza lekcja eliksirów:

 

eliksiry_1_by_elizabetheden-d7mqjeb.jpg

 

(Klik, by przybliżyć i... sposób przyrządzania zrobiony całkowicie przeze mnie :P)(Wiem, że błąd w słowie moździerz, ale musiałabym cały tekst usuwać, by poprawić, a nie miałam już chęci...)

 

Zadanie na piątek. Nie ćwiczycie, po prostu w piątek o dowolnym czasie przychodzicie, pięknie i barwnie opisujecie jak przyrządzacie eliksir(im bardziej barwnie, tym lepsze oceny!) i wychodzicie. (Po zaliczeniu eliksiru możecie go tworzyć :))

Biblioteka zostanie uzupełniona o dwa nowe tytuły. Podane one będą w google docs. Zapraszam!

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza

(Nie zapominaj o lekcji eliksirów :P)

 

Bibliotekarka uśmiechnęła się miło. 

- Mamy na przykład fascynującą książkę o wszystkich stworzeniach świata magii. Podstawowe opisy, jednak sądzę, że każdy powinien je znać, a wy jeszcze nie chodzicie na Opiekę nad Magicznymi Stworzeniami - zapiała Hieronime.

 

Podała jej średniej wielkości tom, a potem zapisała w swoim dzienniku.

(Dostaniesz na PW. Ty wypożyczasz, a nie oni :P)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza

Dzisiaj będą lekcje Historii Magii i Zaklęć.( Nie zapominajcie o esejach z Zielarstwa i Wróżbiarstwa)

 

Następnego dnia w do Hogwartu dotarła informacja o zamordowaniu całej rodziny Potterów w ich własnych łóżkach. Była to o tyle wstrząsająca wiadomość, że zginęli przez to samo zaklęcie co ich córka. Nauczyciele wpadli w lekki popłoch, ale jak najbardziej starali się tego nie okazywać.

W Hogwarcie pojawiła się ostatnia żyjąca z Drugiej Bitwy Czarodziejów - Luna Scamander. Starsza, ledwo poruszająca się kobieta rozmawiała dwie godziny z dyrektorką w jej gabinecie i pojechała.

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza

Wyjeżdżam na długi weekend. Postaram się dzisiaj dostarczyć eseje, ale w tym momencie nie mam jak (komputer innej osoby). Nie będzie mnie od jutra, do niedzieli. Postaram się zrobić wszystko do czasu wyjazdu, ale nie obiecuje że mi się uda. Zielarstwo (dodatkowe) i wróżbiarstwo dostarczę za ok. 2 godziny, gdy będę mogła skorzystać z komputera. Dziękuję za zrozumienie, Timber.

Link do komentarza

Wyjeżdżam na długi weekend. Postaram się dzisiaj dostarczyć eseje, ale w tym momencie nie mam jak (komputer innej osoby). Nie będzie mnie od jutra, do niedzieli. Postaram się zrobić wszystko do czasu wyjazdu, ale nie obiecuje że mi się uda. Zielarstwo (dodatkowe) i wróżbiarstwo dostarczę za ok. 2 godziny, gdy będę mogła skorzystać z komputera. Dziękuję za zrozumienie, Timber.

 

Zielarstwo jest tylko dla mnie ^^

Link do komentarza

Historia Magii dla Seluny (uber czcionka, wygląda jak notatki :))

historia_magii_1_by_elizabetheden-d7mvmm

(zadanie do soboty, godzina 17)

Zaklęcia:

zaklecia_2_by_elizabetheden-d7mvmka.jpg

(ten podpunkt to chodzi o drugi akapit. Do piątku 17.)

 

(Timber chciała zrobić za dodatkowe punkty. Uparła się, no cóż, ale z niego nie zdaje. Czekam na eseje :))

(Uznajmy, że macie taką wiedzę, jaka była na zajęciach. Nie wybiegajcie do przodu. Nie mówię oczywiście o historii Voldemorta, to każdy czarodziej powinien znać, ale ogólnie o wiedzę :). Chyba, że ktoś w końcu będzie chciał iść wypożyczyć książki w bibliotece)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza

Amy przeanalizowała wszystkie wiadomości z ostatniej lekcji i napisała referat na Zielarstwo. Poszła do gabinetu profesor Graci Bones. 

- Przyszłam oddać referat. - powiedziała do nauczycielki i położyła pergamin na biurku.

[https://docs.google.com/document/d/1en8W532cWtIV8nqlPIZ9twGnRxeyP0r9apuEMuTA7tQ/edit]

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza

Do dormitorum nagle wleciała sowa Amy z gazetą przywiązaną do nóżki. Dziewczyna zerwała się z fotela i odwiązała przesyłkę. Dała Sagi kawałek ciastka i podrapała pod dziobem. Zaczęła czytać pierwszą stronę Proroka Codziennego. Z każdym zdaniem, które informowało o śmierci Potterów była coraz bardziej wystraszona.

- Alderamin! - zawołała chłopaka z lekkim przerażeniem w głosie.

Link do komentarza

Chłopak przeczytał wszystko, marszcząc brwi jeszcze bardziej. Zaraz potem oddał gazetę Amy.

- Wiesz, to się zaczyna robić coraz bardziej pokręcone. I definitywnie wymaga przeprowadzenia śledztwa. Prywatnego rzecz jasna - stwierdził ściszonym głosem. 

Link do komentarza

- Trzeba więc to przeprowadzić jakoś w nocy - oznajmił po chwili namysłu, a zaraz potem się uśmiechnął. Może to nie był powód do radości, że ktoś umarł i sprawca jest nieznany, ale perspektywa prywatnego śledztwa mu się bardzo podobała. - A nauczyciele też nie mają oczu dookoła głów, więc wiesz. 

Link do komentarza

Odbyła się lekcja OPCM:

 

opcm_2_by_elizabetheden-d7n5rlr.jpg

Termin zadania i zadania dodatkowego - poniedziałek do godziny 17.

 

Przypominam o zadaniach na dziś, oraz o jutrzejszym Hogsmeade! Wróżbiarstwo wstawię Timber jak wróci.

 

Na tablicy ogłoszeń w domach widniała informacja, iż profesora Malfoy'a nie będzie do późnych godzin wieczornych, przez co lekcja eliksirów trzecich klas jest odwołana.... wiadomość opatrzona była podpisem dyrektorki.

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...