Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gdy udało im się uciec Kuro podszedł do Blair i Xerxes'a.

- Chyba jeszcze się wam nie przedstawiłem, jestem Kuro i moim panem jest Rin. - Podał im rękę i uśmiechnął jak to w zwyczaju miał Rin.

 

Rin właśnie skończył zajęcia i ruszył samotnie < ;_; > do starej szkoły. 

- Ehhh dzisiaj trzeba będzie załatwić diabelską robotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blair nie za bardzo miała się jak przedstawić. Spojrzała na Breaka z nadzieją że ten zrozumie o co jej chodzi i przedstawi ją.

 

Jonathan wyszedł ze szkoły i skierował się do domu. Miał ochotę się położyć jednak musiał iść najpierw na zakupy. Gdy wrócił do domu nie zdziwił się że Blair nie ma. Wziął pieniądze i poszedł do najbliższego marketu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Break popatrzył na Blair.

- A no tak... Gdzie moje maniery. Przecież powinienem cię przedstawić. - powiedział. - To jest Blair jej panem jest Jonathan.

- A o mnie to już zapomniałeś? - zaskrzeczała Emily.

- A no tak... Ta mała to Emily. - powiedział i wskazał na kukiełkę na swoim ramieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witajcie, lepiej wracajcie do swoich właścicieli, zapewne się martwią - Kuro zamienił się w kota i pobiegł w stronę starego budynku szkoły. Rin siedział już przy biurku gdy Kuro wskoczył na okno. Podszedł do niego i otarł się o rękę. Rin zwrócił na niego uwagę.

- Hej, jak tam - Kuro miauknął i położył się na słońcu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Do zobaczenia. - powiedział z uśmiechem i ruszył do domu Lorence, a właściwie Elizy. Gdy dotarł na miejsce zobaczył zamieszanie. Porozmawiał chwilę z przyjaciółmi Lorence.

- Panienko, pomóc ci się przygotować? - zapytał.

- Jeśli będziesz mi potrzebny to cię zawołam. - powiedziała i poszła się przebrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonathan wrócił do domu, zauważył że zaraz powinien wyjść. Blair w tym czasie wleciała przez uchylone okno. Usiadła na kanapie i westchnęła. Jonathan przebrał się w jakieś lepsze ubranie. Zrobił jeszcze kilka rzeczy i wszedł do salonu, przywitał się z Blair. Zabrał pieniądze. Napił się jeszcze i wyszedł z domu, miał do domu Elizy spory kawałek ale szedł dość powoli, tak aby nie przyjść za wcześnie. Jednak też nie za późno. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...