Skocz do zawartości

[luźna sesja] Włochata Equestria


Arceus

Recommended Posts

-Świetnie! jakbyście czegoś potrzebowali zawołajcie mnie!-zawołała i poszła skacząc do DJ'ja. Fluffle jadła przekąski, a Chrysalis błądziła bez celu po stodole, w końcu jednak trafiła na Pada i Atunad, zamyśliła się jednak po chwili wskazała koptykiem w stronę stołu przy którym siedziała Fluffle, różowy włochacz zobaczył to i pomachał w ich stronę co zapewne było zaproszeniem do stołu. 

-A więc co macie mi do powiedzenia?-zaczęła chłodno królowa.

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Serio, mnie się pytasz? Ja nawet słabych historii niepotrafię wymyślać. Niech ci będzie)

-Przyjechałem do ponyville, wraz z rodzicami. Miałem sobie poszukać jakiegoś pesudo hotelu-nie pytaj czemu. Biblioteka troszkę tak wyglądała, więc zadzwoniłem/zapukałem. Czemu? Tego sam nie wiem. Tak z grubsza poznałem Fluffle.

(PS: pociągnijmy jeszcze chwilkę tą sesję, jak nikt nie wróci albo się nie zapisze to co robimy? Kończymy czy robimy sesję we 2?)

Edytowano przez GamesPon3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zmuszać ludzi do czegoś czego nie chcą? ależ ja zuy ;_; )

-Czyli po prostu Ci otworzyła drzwi tak?

(cóż teraz są wakacje, wyjazdy etc. jak chcesz możemy kończyć, ale jeśli chcesz to pociągnąć dalej nic nie stoi na przeszkodzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ja nie chcę kończyć tej sesji, może jeszcze ktoś wróci po wakacjach, a sesja idzie do przodu, więc zawsze jest szansa że więcej osób będziemy w nią... Grać? Więc chyba jednak wolę to jeszcze pociągnąć. Potęcjalnych czytelników tych postów, omijajcie nawiasy bo one wsm siębraczej nie przydadzą)

-To akurat zrobił Arceus

(Sory że nie odpisuję, ale Taptalk nie powiadamia mnie o wiadomościach z tego tematu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zgaduje że Cie wpuścił... i co było dalej.-Dociekała Chrysalis. Fluffle znalazła taco i wróciła do stołu, nie usiadła przy tym na swoje miejsce, tylko przytuliła się do królowej podmieńców, która ledwo poczuła jak wpada na nią góra futra. Gdy zobaczyła że Fluffle się do niej przytula pogłaskała ją co spowodowało że na buzi Fluffle zagościł wielki pełen radości uśmiech, większy i radośniejszy niż ten, który ma zazwyczaj.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co ona taka dociekliwa" pomyślał, ale grzecznie opowiedział

-Wyszliśmy... Jak to Arceus nazwał? Spacer? Tak, Arceus kazał fluffle wyprowadzić nas na spacer. Podczas spaceru byliśmy u Pinkie Pie, która zaprosiła nas na tą imprezę i Applejack.(chyba zapomniałem o czymś ważnyk) i wróciliśmy do biblioteki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrysalis przez chwilę chciała zasłonć Pada przed rządną huga Fluffle jednak jakoś nie spodobała się odpowiedź rozmówcy i robiąc zamyśloną minę ( :twilight3: ) powiedziała tylko "hmmm" i z drobnym uśmieszkiem patrzyła jak Fluffle leci z Padem na ziemię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pad był tak zajęty rozmową z królową Chrysalis, że dopiero po fakcie dowiedział się co chciała zrobić.

-Fluffle... jakaś ty... ciężka-ledwo wysapał spod Fluffle

Pad był tak zajęty rozmową z królową Chrysalis, że dopiero po fakcie dowiedział się co chciała zrobić.

-Fluffle... jakaś ty... ciężka-ledwo wysapał spod Fluffle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrysalis otworzyła usta z zamiarem wyprania jednorożca z miłości, jednak Fluffle przystawiła jej kopytko do ust.

-Fluffle-powiedziała z rezygnacją królowa-przecież wiesz że to nie boli.

-pftblbllbl-po tych dźwiękach Chrysalis zarumieniła się i pośpiesznie dopowiedziała

-Fluffle nie przesadzaj!-Fluffle nic sobie z tego nie zrobiła i nawet nie zauważyła kiedy znalazła się doklejona do sufitu z karną czapką "time out" (przykładowo)

Niespodziewanie do stołu podeszła Pinkie i widząc przyklejoną do sufitu Fluffle powiedziała-co zrobiła?

Wymowny wzrok królowej podmieńców dał jej odpowiedź. Pinkie dodała jeszcze-A czyli to co zwykle, cóż teraz przynajmniej dekoracji nie zje. Podać wam coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...