Skocz do zawartości

"Kult Derpy"


Gość Luna12

Recommended Posts

Nie będę się rozpisywać zapytam wprost co wszyscy w niej widzą ? 

jest przeciętnym kucykiem tła , wygląd to też nic nadzwyczajnego czy jedynym powodem uwielbienia i fascynacji jest to : 

 

0.jpg

 

Według mnie jest to postać nudna i przereklamowana pewnie gdyby nie ten zez to by nikt nie zwrócił na nią uwagi 

taka jest moja opinia . Wiem że temat wzbudzi kontrowersje bo ... JAK ŚMIAŁAM OBRAZIĆ PRZEWSPANIAŁY MAJESTAT DERPY  :dry:

jeszcze oberwę za to muffinami  :omnom:

A więc zapraszam do dyskusji.

 

 

Powinienem to zgłosić jako łamanie wewnętrznego regulaminu działu, ale wyszedłbym na kompletnego idiotę, robiąc to :rainderp: Temat zatwierdzony! ~Myhell

Edytowano przez Myhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Jest to jedna z pierwszych postaci tła, które fandom zauważył, pierwsza postać przewlekle chora (fizycznie, jak i prawdopodobnie psychicznie) i jedyna dla której fani przeforsowali imię (nadal preferuję Ditzy Do :P). No i pojawia się właściwe w każdym odcinku. Po prostu fani czują do niej największy sentyment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śmiałaś obrazić przewspaniały majestat Derpy!?

*rzuca muffinkami*

 

Sądzę, że i tak większość by się nią jarała, bo wystąpiła w odcinku ,,Ostatnia gonitwa" (czy jak on tam się zwał ... ) Derpy była przedstawiona jako niezdara (co większość uważa za słodkie) i można było też od czasu do czasu zauważyć jej zez. Na początku był to pewnie tylko przypadek, ale skoro wszystkim się spodobała to czemu miałaby nie występować częściej z tym zezem?  :shrug:  

 

No więc lubiłabym ją i bez niego , to tyle!  :derp2: 

*jeszcze raz rzuca muffinkami bo to fajne* 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*strzela strzałą z babeczką na końcu*

Heh, fajne. 

 

W każdym razie, Derpy jest pokazana jako postać niezdarna, głupiutka i pechowa co dla sporej ilości osób jest chyba przeładowaniem słodyczy. No i była chyba jedną z pierwszych postaci tła jaką fandom zauważył (co prawda dzięki błędowi ale i tak) to taki sentyment. 

 

Lubię Derpy nawet bez zeza. W sumie to słodka postać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nigdy o tym nie myślałem, ale gdy już o tym jest temat... Wydaje mi się, że wcale nie jest popularniejsza niż reszta tak zwanych kucyków z tła, a przynajmniej nie była dopóki nie wystąpiła w odcinku "The Last Roundup", o którym wspomniała Cassidy. Tyle że nie chodzi o sam fakt wystąpienia, ale o gównoburzę wywołaną przez niektórych ludzi, którzy mają za dużo wolnego czasu i lubią oskarżać innych o swoje problemy. Pamiętacie, prawda? Chodzi mi o to, że według nich takie a nie inne przedstawienie Derpusia rani uczucia osób niepełnosprawnych...

...i tak, zez to też unikatowa cecha, która w jakimś stopniu ją wyróżnia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muffinami strzelać nie będę, masz prawo do swojego zdania w końcu! :rdblink: (choć coś czuje, że tęga burza z tornadami się przewinie po okolicy :badass: )

 

A na serio, cóż, ja osobiście Derpika bardzo lubię, to jest pierwszy poniak tła na którego zwróciłam uwagę, zresztą uważam ją za swego rodzaju ikonę Fandomu, bo jak ktoś dobrze wspomniał, była pierwszą której fani nadali własne imię, i które przeszło do swego rodzaju kanonu. A to że zezowate szczęście jest słodkie jak nie wiem co to swoja drogą :derp2: , poza tym znajduję coś z niej w sobie, także jest mi swego rodzaju bliska.

Edytowano przez Princess Caela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 years later...

Derpy jest bardzo fajną postacią. Jest słodka, niezdarna i ma ten fajny zez.. :squee: Jest również różnie pokazywana... w niektórych odcinkach jest naprawdę głupiutka lub przytrzymana, a w innych zachowuje się normalnie tylko, że jest bardzo niezdarna i to powoduje czar tej postaci to, jaka jest...że jest inna, a nie jak większość zwyczajna. :yay:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...