Skocz do zawartości

[Zabawa] Dajemy bana użytkownikowi powyżej


Milkshake

Recommended Posts

11.05.2016 at 15:43 Świeży rekrut napisał:

(Oby Cie nie zniechęciło tylko. Spoko, następny pokaże się baaardzo późno, tym bardziej, że poprawiam inny fik. Wiem, że są inni, którzy piszą lepiej, także tym się nie przejmuję. Tak z ciekawości, to co jeszcze czytasz?)

Ban, bo za wolno tworzę.

Czytałem jeszcze fanfik od @Silicius. Całkiem fajny. Czekam jeszcze na zielone światło od @Lyra57N bo poprawia jeszcze. Twój się właśnie czyta.

 

Ban bo jestem zmęczony

Edytowano przez michalski9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Świeży rekrut napisał:

Ban, bo nie przepadam za nią, ale może być.

(Wczoraj kuca animowałem... bez większych rezultatów, ale blisko, coraz bliżej. @michalski9)

(czekam na efekty @Świeży rekrut bo nie ma czego na yt oglądać :). Ja nie mam czasu na zabawę blenderkiem chwilowo, ale nie pozwolę ci być w tym lepszym, jak będę miał czas to zobaczymy... :D )

 

Ban za to, że opis matematyczny w fizyce jest odpychający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban za to, że obaj jesteście niepoważni tak jak ta zabawa, ale banuję tylko Świeżego :D (czy bycie niepoważnym jest zue? ) 

(Szykuj się na następne poprawki @Świeży rekrut bo parę znalazłem, ale byłem zmuszony czytać na telefonie więc dam znać jutro)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban, bo wreszcie ktoś trzeci się wtrącił do rozmowy. (Nie, nie jest, ale ... co ja tam wiem.)
(Jestem gotowy  @michalski9! Wiem, że gdzieś znalazłeś, bo to nieuniknione, że gdzieś by się pojawiły. Spoko. Żaden problem. Jak zauważyłeś, usuwam posty, aby wiedzieć, gdzie poprawiłem. Mam nadzieję, że jakoś Cie zaciekawiło, skoro wyłapujesz błędy. To tekst będzie o wiele lepszy :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Świeży rekrut napisał:

Ban, bo wreszcie ktoś trzeci się wtrącił do rozmowy. (Nie, nie jest, ale ... co ja tam wiem.)
(Jestem gotowy  @michalski9! Wiem, że gdzieś znalazłeś, bo to nieuniknione, że gdzieś by się pojawiły. Spoko. Żaden problem. Jak zauważyłeś, usuwam posty, aby wiedzieć, gdzie poprawiłem. Mam nadzieję, że jakoś Cie zaciekawiło, skoro wyłapujesz błędy. To tekst będzie o wiele lepszy :) )

tekst bardzo ciekawy, świetna robota :)

Wiedziałem! Więc dalej mogę być niepoważny :)

 

@Polox Witaj. Ban na powitanie :D

 

Edytowano przez michalski9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...