Skocz do zawartości

[Zabawa] Tworzymy cukierki dla Lyry!


Cipher 618

Recommended Posts

- Bon Bon, od tej pory tworzysz pojedyncze cukierki. Tamten prawie ją zabił... 

 

- Prawie, alicornie xD

 

- Jestem człowiekiem, pogódź się z tym

 

 

Igły świerkowe 

Paproć 

Świerkowy syrop

 

Większość igieł zmiękła. Całość przypomina krówkę. Lyra twierdzi, że "miękkie, leśne, ładnie pachnie, ale coś takie... dosłownie... ostre"

 

Syrop klonowy

Kropelka

Karmel

 

Strasznie się klei i klei. Konieczna wizyta u Colgate. Po kilku godzinach udało się odratować pysk i zęby. Ku nieszczęściu dentystki, oddech pozostał ten sam...

 

Choinka

Prezenty

Ozdoby choinkowe

 

"Lyra, tegoroczne święta mamy z głowy! A raczej w cukierku, spróbujesz?" "Bon Bon... znowu skarpety?" "Tym razem sweterek".  

 

Bombki (szklane)

Piernik

Goździki

 

"Na litość Celestii!!!" Dobrze, że stopione szkło zamienia się w twardą breję. Koniec końców, Lyra otrzymała świąteczną landrynkę, która jest "nie do zdarcia" xD

 

1. Faktoloid.

2. Absurd.

3. Czekolada.

 

Wbrew pozorom, zwykły czekoladowy cukierek, sprawił, że Lyra zaczęła mówić od rzeczy. "Bon Bon, a słyszałaś, że Celestia... ona to on? Hmm, Big Mac chce się oświadczyć Rainbow Dash, Spike nie może wyjść z biblioteki, bo trzyma regał..."

 

Kakao

Cynamon

Gałązka z choinki

 

"Kakao, cynamon... delicje :) Moment... dlaczego coś załazi mi za zęby i wyjść nie chce? Ała... kłuje"

 

Łosoś

Szpinak

Głupawka

 

"Te alicorny, znowu podrzucają mięso... HALO! My jego nie jemy, tak jak wy nie jecie siana! Wybaczcie, wywalam to z listy" Lyra zjadła cukierka o smaku szpinaku ze smakiem  :sick:  Po chwili...  :crazy:  Zawsze ma dobry humor, ale dodatek głupawki, sprawił że "odleciała", demolując pół domu  :derptongue:

 

Kiszone ogórki

Surowy ziemniak

Marchewka

Dla kucyków surowe ziemniaki są niegroźne. Jednak połączenie słodkiej marchewki oraz ogórków... oj, czekają ją "żołądkowe rewolucje" I to konkretne.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpinak 

Seler 

Czosnek

 

 

Bon Bon powinna otworzyć aptekę. Które źrebię zje czosnek i szpinak? No właśnie... 1 na 10 000. Co innego "zaklęte" w cukierku  :squee:  A że Lyra to wieczne źrebię... Bon Bon, chce ci podziękować. (uważa nas za Alicorny z innego królestwa  :MJTQO: ) 

 

Papier ścierny

Cegła

Orzech laskowy

 

Po tych wszystkich kokosach i innych cudach, składnik - papier ścierny dosłownie wyczyścił jej zamęczony organizm. 

 

Marcepan

Trufle

Gorzka czekolada deserowa

 

:pun: ... :pinkiehappy:...  :pinkie2:...  :pinkie3:... :pinkie:  Trzeba dodawać coś więcej? 

 

Cukier

Słodkości

Związek X

 

Lyra zamieniła się w słodkiego, uroczego LyroHULKa. Niby się drze, ale muchy by nie skrzywdziła. Poza tym świeci w ciemności, dzięki czemu klacze zaoszczędzają na rachunkach: "Lyra, możesz tu przyjść? Chciałabym poczytać książkę przed snem"  :bonbon:

 

 

Glutaminian sodu

Adrenalina

Marcepan

 

Lyra łazi po domu i rozgląda się wokół, niczym żywy radar Doplera.  :YEtmX: To zapewne wpływ adrenaliny.

 

+18

Drewno

Gorzka czekolada 90%

XD

 

 

Po zjedzeniu BARDZO twardej "czekoladówki" Lyra nagle...  :wat:  "Dawać mi ogiera, dawać mi og... Chwila. Gdzie jest CZŁOWIEK? Hej Triste? Triste... Chooodź tu... no na chwilkę, albo kilka, nie wiesz do czego jest zdolna magia  :lyrahug: " NIE CHCĘ WIEDZIEĆ. Odbiło jej, kur... spier... stąd! Lyra, czep się ogiera! "Nic ci nie zrobię, chcę tylko... pogadać  :lie: " Daj mi spokój! Bon Bon, to nie jest śmieszne! "Triste, wracaj tu, ale już"!  :lyraaxe:  Shine, co ty narobiłeś narobiłaś (przepraszam za błąd)???  :derp5: Bon Bon, weź z nią coś zrób! [po chwili, szarpaniny Bon Bon i Lyry] Uff... przywiązała ją do kaloryfera. Co za ulga. 

 

Granat przeciw piechotny

Kawały

Wódka

 

Spita Lyra zaczyna opowiadać wyjątkowo paskudne "suchary". "Dzięki" granatowi Lyra "wybucha" śmiechem, raniąc sucharami stojące w pobliżu kucyki. Bon Bon...

 

Mina przeciwpiechotna wstrząśnięta nie zmieszana

szklane oko

Pocisk z moździerza

 

Cukierek wygląda dziwacznie. Kolorowa "piłeczka"? Po zjedzeniu "oczka", Lyra idzie do ubikacji, po czym wychodzi na zewnątrz. Nagle beka i ku jej zdziwieniu, z jej pyska wylatuje coś dziwnego i świszczącego. Po kilku sekundach, gdzieś w oddali słychać BUM! Jakiś kucyk wrzeszczy: "MOJA CHAŁUPA!!!" Sekundę później, z jej domu dobiega drugie BUM i wrzask Bon Bon: "LYRA!!! Zatłukę cię"

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziewczyną! ;)

+18

Wódka

Wanilia

 

Natychmiast poprawiam

Triste

Waniliowa wódka... spita Lyra śpi na krześle, łeb na stole, mamrocze coś pod nosem.  

 

Po tym cukierku, na którego składniki podała Shine Star, przyda się cukierek z czegoś takiego:

Leki uspokajające

Środek na kaca

Herbata ziołowa.

 

"Bon Bon, miałam dziwny sen. Uganiałam się za Triste... Dlaczego mnie tak kopyta bolą"

"Lyra, nie przeszkadzaj. Aha... to nie był sen. Bolą, ponieważ musiałam cię przywiązać do kaloryfera"

:wat:

 

Silnik

Akumulator

Skrzynia biegów

Cukierek sprawił, że Lyra wpadła na pomysł zbudowania wehikułu czasu. Potrzebowała tylko DePonyLoriana

 

 

Papier 

Marchewka 

Żonkil

 

W smaku ujdzie. Lyra nieustannie zastanawiała się dlaczego, czuje posmak pergaminu... A może to był trzeci składnik, pomyślała [spojrzenie w monitor]

 

1. Komputer

2. Gry komputerowe

3. Za dużo czasu.

Lyra tworzy grę Half-Pony. Jej sukces sprawił, że błyskawicznie wydano kontynuację. Niestety, w związku z tym, że Lyra nie potrafi liczyć do trzech, "trójki" raczej nie będzie.  

 

RoboCop

Terminator

Predator

Lyra udała się do Chrysalis, niezauważona wyrżnęła jej poddanych, po czym wróciła do królowej i powiedziała, wyjątkowo niskim tonem: "I'll be back..."

 

Poradnik: Jak być nimfą( i nimfomanką)

Wódka

Ogórki kiszone mieszane i wstrząśnięte

 

Cukierek zawierał taką ilość alkoholu, że nie chciało się jej nic czytać. Poza tym, poradniki są nudne.

 

Wódka XD

+18 XD

Wódka XD

Jakby co, to ja jestem w schronie... przeciw atomowym (Triste)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...