Skocz do zawartości

[Zabawa] Tworzymy cukierki dla Lyry!


Cipher 618

Recommended Posts

16 postów... :wat: Biedna Lyra, znaczy się ja. Najmocniej was przepraszam, ale zamknę temat do jutra. Do której? Wstanę, zjem śniadanie i zagonię Lyrę (siebie) do roboty. Pół dnia reanimowałem Xboxa [ VVV---v------v------- "zgon pacjenta o...]

 

PS. Gdyby ktoś chciał kupić gry na XBoxa 360 - PW :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik odrzutowy

Satelita dachowa

Radio

 

Lyra z Ziemi odbiera dziwaczny sygnał (PS - Genialny film)

https://www.youtube.com/watch?v=5vFwTJ44lFw

 

"Zemsta" Aleksandra Fredro

Miód

ADHD

 

Miodowy cukierek z dodatkiem wirusa ADHD sprawia, że Lyra domaga się Zemsty na każdym, kto nie wierzy w ludzi. 

 

DNA człowieka

DNA człowieka

DNA człowieka

Hueheueh :3

 

Coś poszło nie tak... BARDZO. Lyra, jeszcze jako kucyk opuściła dom, ale po kilku sekundach Bon Bon usłyszała: TO! Wolała nie wychodzić na zewnątrz, mimo że wokół pałętały się kucyki. 

 

Reaktor Atomowy

Uran

Wiedza Einstein'a

 

Lyra, świecąc w ciemności non stop o czymś gada. W trakcie krótkich pauz wywala jęzor na brodę. Ma też dziwnie dużo energii... niewyczerpalne źródło energii? 

 

Okulary

Słuchawki

DNA ryby XD

 

Te, Alicorn - ryb nie jemy. Co do reszty, Lyra zamienia się w DJkę, deklasuje Vinyl i rozkręca imprezę w remizie:

 

Pepsi

Kanapa

Reklama xd

Lyra strzela focha i niczym Rarity przyciąga kanapę. Chciała napić się Pepsi, ale gdy się na nią kładła, rozlała na siebie kubek napoju.

 

Proszki nasenne

Goździki

Nudy

Po przespaniu tygodnia, Lyra stwierdza, że znudziła się tym spaniem xD 

 

Internety

Komputer

Za dużo wolnego czasu

 

Lyra spamuje Celestię, z pytaniem o istnienie ludzi. Jak nie mail to Skype...

 

1. Umiejętność wypluwania dowolnego obiektu w każdej chwili

2. Chęć do destrukcji

3. Urlopy dla służb porządkowych.

W stronę Canterlot leci jakieś ustrojstwo. Widząc to Luna wraz z Celestią i Twilight postanawiają stawić czoła zagrożeniu. Celestia, próbując ostrzec Twilight krzyczy: RPG!!! Niestety, pocisk był szybszy. Zraniona księżniczka spada (kontrolując upadek ;P ) w dół. Luna wrzeszczy: Twilight Sparkle Down! Twilight Sparkle Down!

 

Ziemniak

Chusteczka

Marchewka

 

Sałatki są pyszne, ale nie w cukierkach. Lyra zjada go (jak mus to mus), po czym pyta: "Bon Bon... mam coś między zębami?"

 

Monster Energy Drink

Kokaina

Geny nimfomanki

 

"Lodówka... Bon Bon coś dziwnie chodzi. Jakoś tak nie chłodzi. Łooo... ale ty to mnie grzejesz... napalasz, mogłaś powiedzieć żeś ogier. Może pójdziemy do mojego pokoju... albo czekaj, tu i teraz? Czekaj... ściany to zobaczą, a kuchenka będzie zazdrosna. To jednak u mnie" Padła. Detoks... tylko jak pozbyć się genu nimfomanki? Trzeba pogadać z tym od Parku.

 

Rafaello

Nutella

Czekolada z nadzieniem

Lyra widząc czekoladowego cukierka, zaczęła podskakiwać ze szczęścia. Zjadła go, po czym dodała: "Chwila... czuję nutkę kokosów" :wat:  

 

Gra Super Mario Bros

Left 4 Dead 2

i dla smaczku

Dżem malinowy

Nie wiedzieć dlaczego, cukierek wydaje z siebie odgłosy zbieranych bitsów.  

 

Kofeina

ADHD

Ogień

"Karetka przywozi do szpitala na Biskupińskiej..." 

 

Rakieta typu ziemia-ziemia (zmiażdżona się zmieści xDD)

C4

Nitrogliceryna

Kucyk, który swego czasu oberwał moździerzem drze się: (przekleństwa) Moja chałupa. Jak cię dorwę (przekleństwa) to (dużo przekleństw)

PS. Uff...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Upadek Equestrii

2. Pojawienie się religii monoteistycznej

3. Masowe zdobywanie popularności przez tą religię.

 

Dziwny ten cukierek... Lyra wraz ze swoją armią ekipą wysłańców, wpada do Crystal Empire (powiedzmy, że przetrwało), aby pokojowo mordując, paląc, demoljąc i ten teges namówić mieszkańców, do nowej religii. Ci ze strachu chętnie ją przyjmują. 

 

Teleport do świata ludzi

M1 Abrams

Xbox Tristego. (nie potrzebny ci już xd)

 

Lyra, ku zdziwieniu Bon Bon, po zjedzeniu cukierka, trafia do świata ludzi. Konkretnie USA, pod siedzibę Microsoftu i wrzeszczy:

 

- "Bill! Ej Bill! BILLLLLLL!!!!!" :enjoy:

 

Ten wygląda przez okno i się drze: 

- "Czego do jasnej... ja tu siedzę, nic nie robię i miliardy zarabiam!"  :stare: 

- "A nic, łap Xboxa Tristego" JEB!   :lol:

 

Frytki

Balon

Melisa

 

Guma "balonowa" o smaku frytek i melisy, sprawiła, że wyjątkowo spokojna Lyra uniosła się pod sam sufit... i tak sobie latała. 

 

Masło orzechowe

Truskawki (mrożone, bo już po sezonie ;_; )

Smoczy owoc

 

"Trochę" słodkie, ale... jakieś takie kruche. 

 

1. Geny strażnika

2.Pot lenia

3. Łzy syreny

 

Lyra leniwie zaśpiewała pieśń o ochronie Cantrelot, która nie zadziałała na Bon Bon. Co innego ogiery, które masowo zebrały się pod ich domem  :lyra:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...