Skocz do zawartości

[Zabawa] Tworzymy cukierki dla Lyry!


Cipher 618

Recommended Posts

1. Gabe Newell

2. Umiejętność liczenia do trzech

3. Chęć pogonienia powyższego człowieka do pracy.

 

Lyra nauczyła się liczyć do trzech. Nadal nie zna cyfr od 4 w górę. Wspomniany człowiek, GN zachęcony do pracy, zmienił papier toaletowy w WC i wyrwał wszystkie kartki z kalendarza, w których znajduje się ten, przerażający znak... Póki co, nadal ma "trzy-fobię".

 

Enterprise

Windows

Steam

 

Lyra wprowadziła 99% zniżkę na cukierki. Niestety po chwili jej umaszczenie zmieniło się, na niebieskie, a ona sama stała jak posąg. 

 

Miłość

Namiętność

Czekolada

 

Lyra wyciąga "wiosło", łazi po domu i non stop śpiewa kawałek, w nieznanym nikomu języku: 

https://www.youtube.com/watch?v=vZchMsTIAow

 

 

 

Encyklopedia

Wikipedia

Orzechy

 

Twilight zrozumiała, dlaczego jej "wykłady" są tak "ciekawe". Słuchając Lyry, chciałaby poprosić Spike'a, żeby wysłał ją do Celestii, a ta z kolei na Księżyc. Może znajdzie kultową flagę?

 

1. Nintendo( cała firama)

2. Pokemony

3. Polskie drogi

 

O dziwo cukierek nie miał najmniejszego wpływu na Lyrę, Ponyville czy Equestrię. Co innego alternatywny świat. Jakiś gość, wpadł na pomysł, żeby do kolejnych Pokemonów (oczywiście ta sama gra w 123 odcieniach) dodać owiane tajemnicą "polskie drogi", które mogą odebrać HP pokemona. Sama Lyra trafiła do gry. 

 

Co więcej, Mario biegnąc po polskich drogach (świat 10) przewraca się, wybija zęby i siarczyście klnie: "Nie no terefere nać, Bowser teraz to już Qterefere przegiąłeś! Pterefere chmury, pociski wielkości chałupy, pływanie z piranio-węgorzami, WKterefere wypalająca mózg melodyjka i to obijanie klejnotów na maszcie - rozumiem. Porwałeś i nastawiałeś pułapek. Ale żeby to TO??? 

Mario w wersji Family Guy - 16+ - uwaga, niecenzuralny, "kontrowersyjny"(?), specyficzny humor

https://www.youtube.com/watch?v=BAbRbj5H7Os

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleport do świata ludzi

Kamera

Teleport do domu

Po zjedzeniu cukierka Lyra zamienia się w bańkę mydlaną, pęka i znika. Po chwili wraca mokra, roztrzęsiona i zdyszana. Na pytanie jak było i co widziała, ta odpowiada:

- Widziałam ludzi... chyba. Siedzieli w dziwnych rydwanach. I była krata, duża. Aha i koza, ale potem... Padał deszcz, znaczy się puszcza była... yyy burza.

- Lyra! Widziałaś tych ludzi, czy nie? I nie mów mi, że boisz się burzy. :lol:

- Nie wiem czy to byli ludzie, dobrze że mam zoom, chodziłam ukradkiem i robiłam dobre zbliżenia. Dopóki nie wylazło TO :lunaderp:   (puszcza nagranie): 

- Do tego, jakiś kretyn to nagrywał to... ot tak... wszystko, jakby film chcieli zrobić.

- Lyra... odstaw takie cukierki. Koniec z teleportami.

 

Chęć przejęcia władzy nad światem

Świąteczne reklamy

Niechęć do cukru w kostkach

Lyra świecąc niczym choinka, szturmuje Canterlot. Rozbawieni strażnicy ustępują miejsca, aby ta

palnęła głową w bramę i na chwilę straciła przytomność

 

Ciastko

Karmel

Czekolada

 

Colgate przesyła podziękowania. Zarobi sobie. Lyra również, za cukierka  :) Colgate martwi jedno - ile ubytków wytrzymają jej zęby?

 

Kokos

Bibuła

Tektura

Będzie się działo, będzie "impreza"... 

 

1. Zergi.

2. Przejęcie władzy nad rojem powyższych istot.

3. Chęć zawładnięcia całym Kryształowym Imperium i Equestrią.

Bon Bon drapie się po głowie. Nie ma bladego pojęcia czym jest pierwszy składnik, ale po wizycie w bibliotece dowiaduje się tego i owego. Niestety jak zwykle Mane6 wkracza w ostatniej chwili, na oko 5 minut przed klęską i korzystając ze swojej magii ratuje Equestrię. Wściekła Celestia pyta: "oczywiście, wcześniej się nie dało, prawda?"

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Geny orków

2. Broń palna

3. Czekolada

 

Zielony cukierek, oblany czekoladą, sprawia że Lyra "nieco" się zmienia. Sam cukierek, nie wyczaruje jej broni palnej, ale od czego jest róg? Dobrze, że były to geny przygłupiego orka. Inaczej chałupa poszła by z dymem. 

 

Muzyka puszczana przed świętami w sklepach

Chęć do nauki

Sorbet malinowy

 

Cukierek sam w sobie jest pyszny, ale śpiewanie non stop "Last Christmas" doprowadza Ponyville do szału. 

 

Kolejność składników od 1 do 3 :P

 

1.Bita śmietana

2.Czkolada

3.Orzechy Laskowe

 

"Kokosy, czołgi, a teraz mówią mi jak mam tworzyć cukierki..." Po kilkunastu minutach Bon Bon, podała Lyrze papkę z orzechami... Klacz musiała jej spróbować. Liźnięcie wystarczyło. 

 

1. Tlen.

2. Wodór

3. Zapałka

 

"Dziwne składniki, ale niech ci będz..." JEB! Lyra nie może złapać oddechu ze śmiechu. Bon Bon dodaje tylko: "Zabawne... bardzo"

 

Dynia

Ogień

Kakao

 

No i się spaliło. O dziwo Lyra zjadła to czarne coś, bez żadnych konsekwencji. Mina Bon Bon - bezcenna :wat:

1. Angielski

2. Kreda

3. Batony

Po zjedzeniu białego, gumowatego cukierka Lyra nauczyła się angielskiego w stopniu przed-podstawowym. Mimo to udzieliła kilku lekcji Bon, bazgroląc batonikiem po ścianie. Kreda poszła do cukierka, resztę zjadła Lyra :derp:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Glina

2. Koło garncarskie

3. Chęć do tworzenia.

 

Po dwóch dniach od zjedzenia cukierka, Bon Bon wrzeszczy: "Nie no... kolejnych dziesięć wyrobów? Lyra! Jeszcze jeden garnek, a oblepię cię gliną!!!"

 

Wiedza o świecie ludzkim

artyleria p-lot (przeciw lotnicza)

Prąd

 

Lyra buduje broń, która strzela pociskami ziemia - powietrze. Są naprowadzane ciepłem. Pegazy mają prze... no nie najlepiej. 

 

1. Czołg Maus

2. Działo Dora

3. Pociski do czołgów i dział

 

Na szczęście Lyra, ze względu na "myszkę" utkwiła w błocie. Na nieszczęście pewnego kucyka, miała w brzuchu jeden pocisk. Po potężnym beknięciu i kilku sekundach z oddali dało się słyszeć: "nie no... TRZECI raz?"

 

Kredki

Powietrze

Muchomor

 

"Bąbolukierek" doprowadził do poważnego zatrucia. Na szczęście udało się odratować Lyrę, która klnąc pod nosem doszła do wniosku, że nigdy nie tknie grzybów. Nawet pieczarek. 

 

Farby plakatowe

Wata cukrowa

Brokat

 

Kolorowa wata cukrowa? "Woooooooow" - reakcja  Lyry. Reakcja żołądka nie była już taka "wow". Farba zrobiła swoje.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wszystkich zaskoczę i dam składniki na cukierek, po którym Lyra nie zachoruje (albo nie zniszczy pół Ponyvill).

Maliny

Wata cukrowa

Truskawki

Truskawko-malinowy cukierek z posmakiem waty cukrowej... To jest to! ("Na to się pisałam!" - krzyknęła Lyra) 

 

Zawiasy

Awokado

Środek na przeczyszczenie rur ( czytaj: Kret)

I znowu ją trujecie...

http://youtu.be/3doOHc0xjok?t=30s

 

Na szczęście kret przeczyścił Lyrę od "wlotu" do "wylotu" xD

 

Kredki

Farby

Klej

Wyjątkowo kolorowy i gumowaty cukierek może i był zjadliwy, ale na kilka dni pomalował jej usta. Lyra chwaliła się tęczowym jęzorem. Powiedziała Rainbow Dash, że powinna zjeść takiego cukierka. Wówczas będzie komplet xD

 

Trochę tego

Trochę tamtego

I trochę siamtego.

Koniec końców, Lyra otrzymała cukierek o wdzięcznej nazwie: "tetasie" Ani to smaku, ani zapachu. Na szczęście nie ma efektów ubocznych.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...