Skocz do zawartości

[Zabawa] Tworzymy cukierki dla Lyry!


Cipher 618

Recommended Posts

1. Śrubokręt

2. Śruba

3. Mandarynka

Lyra zachowuje się dziwnie. Mając posmak mandarynki w ustach, próbuje "wkręcić" róg w ścianę.  

 

GTA IV

Czekolada

Maliny

 

Lyra pobiła pół Ponyville (w tym Bon Bon), ukradła kilka wózków i groziła marchewką Pinkie Pie (ty # dawaj tą # muffinkę, zanim ci # twój # różowy łeb!  :lyraaxe:  Rozbawiona Pinkie, zjada jej "broń", po czym mówi: "Jejciu Lyra, ile brzydkich słów... Wymiana? Marchewka za muffinkę? Pewnie! Od tego są przyjaciele"  :pinkie4: ) 

 

Czekolada (mleczna) 

Mięta

Kminek

 

Z tego wszystkiego, wyszła krówka mordoklejka. Bon Bon, zrobiła to oczywiście "przez przypadek" :lie:  Dziwaczny smak pozostał w ustach na dłuuugo.  

 

Pomarańcza

Szkło

Gorzka czekolada 90%

Tym razem Bon Bon, zrobiła nieszkodliwego "chupa chupsa" o smaku czekoladowo-pomarańczowym. Ujdzie. Jest tylko jeden problem. Po zlizaniu pomarańczowej czekolady, reszta okazała się ani do zlizania, ani do zgryzienia. Bon Bon płacze ze śmiechu widząc jak Lyra walczy ze smakołykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy tworzyć cukierki.

 

 


1. Kapcie Mojżesza

2. Sos pomidorowy

3. Kapelusz Lincoln'a

 

Cukierek bardzo dziwny w smaku, Lyra stała się prezydentem Equestrii i prorokiem mówiącym o nadchodzących plagach. Zebrała grupkę wiernych jej osób i wybrała się na południe, przez pecha nic tam nie znalazła, została znienawidzona, a jakoż, że nazywała siebie prezydentem uznano ją za wroga księżniczek. Uważaj Lyra strażnicy nadchodzą!

 

 


Guma do żucia
Lazurowy barwnik spożywczy
Siekiera

 

Siekiera? Realy? Tak czy siak Bon bon( jakimś cudem) zmieliła siekierę i dodała ją do cukierka. Jaki efekt zjedzenia cukierka? Zapytajcie Lyrę!

Lyra: Cukierek był okropny, był jak guma do żucia tylko w żuciu przeszkadzały kawałki siekiery, które raniły moje podniebienie i język. Przez was musiałam odwiedzić szpital, aby uśmierzyć ból.

To chyba nie szpital, tylko monopolowy :)

 

 

Mam taką prośbę, czuję, że Lyra ma ochotę na dziwne cukierki :)

Lyra: Ej, nie pozwalaj sobie.

Pokażcie na co was stać i wysilcie się!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pan Japko

2. Pan Gruszka

3. Pan Pietrusza

Zdrowy cukierek, Lyra go polubiła, a Bon Bon jest szczęśliwa, ponieważ znalazła kolejny sposób na przemycenie witamin do cukierka.

 

Hey! Apple. Hey Apple! Hey Apple! Hey Apple! WHAT? Knife! (wybacz, musiałem xD)

Triste

Diament

Czekolada

Papryka

Chrupki cukierek, powodujący długą wizytę w kiblu. Lyra nie jest zbyt szczęśliwa, ponieważ niektóre z jej zębów są "uszkodzone".

Wata cukrowa

Cukier puder

Cukier wanilinowy

Mega słodki cukierek, Lyra szykuje się kolejna wizyta u dentysty! Cukierek niwelujący zdrowość cukierka jabłkowo-gruszkowo-pietruszkowego.

Edit: Niniejszym przestaje być pomocnikiem, a nasz kochany awatar znowu tworzy nam cukierki.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cola

Melisa

Czekolada

 

Z jednej strony cukier z Coli (6 łyżek cukru na szklankę!) sprawia, że Lyra powoli zaczyna świrować (jakby kiedykolwiek była spokojna), ale melisa ją uspokaja. Lyra po zkedzeniu bon bona, stwierdza, że jadła gorsze cukierki... niewiele gorsze.

 

Nutella

Truskawki

Nutella

XD

 

Truskawkowa Nutella! Tylko ta ilość cukru... trzeba będzie go czymś zbić, zanim zacznie wariować lub dostanie cukrzycy. Bon Bon zażenowana idzie do Zecory... n-ty raz. 

 

Kawa

Czekolada

Maliny

 

"Lyra, wstawaj..."

"Nie chse mi sie"

"Śniadanie na stole!"

"Śniadanie nie zając..."

"Dobra, leż sobie, masz - podaje cukierka - zjedz chociaż to"

 

10 sekund później

 

"TO GDZIE TO ŚNIADANIE???" 

 

Ogryzek

Herbata

Czekolada

 

"Celestio..." - pomyślała Bon Bon. Nie che, ale musi. Na szczęście udało się z tego zrobić jabłkowego cukierka, z nutą herbaty, oblanego czekoladą. Uff... chociaż raz, cukierek był w miarę bezpieczny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajak

Limonka

Wódka

 

 

Whisky

Szampon

Kokos

 

 

Czerwone wytrawne wino

Grejpfrut

Cytryna

 

 

Etanol

Orzechy

Syrop na kaszel

 

 

Złoto

Lukrecja

Wanilia

 

Aj tam, dla odmiany połączę WSZYSTKO!!!  :evilshy: 

- Bon Bon, przerażasz mnie. 

 

To będzie meeeega cukierek, kokos, szampon, alkohol... bąbelki. Ciekawe, z którego wylotu?Lyra, hej Lyra? Tu... Bon Bon!  :crazytwi: 

 

10 minut później

 

Bon Bon, prawie zabiłaś Lyrę!  :twiangry: 

A dla twojej wiadomości - bąbelki były z "wydechu". 

 

Tego się nie spodziewałam, daję słowo  :lie: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...