Skocz do zawartości

[Zabawa] Tworzymy cukierki dla Lyry!


Cipher 618

Recommended Posts

1. Czas.

2. Więcej czasu.

3. Jeszcze więcej czasu.

 

Lyra nabyła nową umiejętność - czar zwiększania doby do 240 godzin. Cała Equestria na tym ucierpiała, ale Lyra jest dumna. W końcu Bon Bon może pracować przez 120 godzin, a spać drugie tyle. Tak przynajmniej myśli...

 

Mądrość Yody

Star Wars

Gwiazda Śmierci :v

Wysłane z eLGie 65 za pomocą zepsutego Tapatalka.

 

 

Lyra po zjedzeniu cukierka wyjrzała za okno, po czym powiedziała: "Nie Księżyciem, lecz stacją kosmiczną to jest moja droga Bon Bon" 

 

Golarka

Pasta do zębów

Ręcznik

 

Lyra po zjedzeniu cukierka, doszła do wniosku, że musi wziąć prysznic. Gdy wróciła, Bon Bon prawie udusiła się ze śmiechu. Sucha Lyra wygoliła sobie grzywę do zera. 

 

Brak czasu

Dużo zajęć

Koty

 

Lyra stała się kociarą. Co innego mogło się stać, gdy właścicielka kota miała mnóstwo czasu?

 

1000 litrów wódki

2000 litrów wódki

3000 litrów wódki

W jednym cukierku xd

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

 

Szpital... detoks... terapia odwykowa...

 

Wiadro wódy

Bimber

Cegły posmarowane zaprawą

 

Patrz wyżej... niestety, pozbycie się alkoholu z organizmu było wyjątkowo "ciężkie". Terapeuci non stop trafiali na "mur"...

 

Spirytus

Wódka

Wino

 

Bon Bon... oni mnie chcą zapić.. znaczy się zabić.  :fluttersad:

 

Masa cukrowa

Różowy barwnik

Bita śmietana.

 

Uradowana bezalkoholowym cukierkiem Lyra, zaczyna śpiewać dawny przebój: "gdy widzę słodycze to..."  :yay:

 

Nutella

Biała czekolada

Krem czekoladowy

 

Połączenie idealne. Trochę słodkie, ale z pewnością trafi na listę Bon Bon. A Colgate zyska nowych pacjentów. Same plusy. 

 

Super Mario Bros

Grzybki halucynki

Drewno

 

Po zjedzeniu cukierka, Lyra podskoczyła uderzając łbem o sufit. Ku zdziwieniu Bon Bon wypadła z niego gwiazda. Lyra po jej dotknięciu zaczęła śpiewać: tatara tatara tatatara... i biegać po całym domu. 

 

Hera

Koka

Czekolada

 

"Bon Bon, ta lampa się na mnie patrzy... I puszcza oczka... Ej, dlaczego ściany są powyginane?"  :confused:

 

1. Chleb.

2. Masło.

3. Nic.

 

Bon Bon, dlaczego ten cukierek smakuje jak nijakie  śniadanie?

 

Wszechświat

Czarna dziura

Inny wymiar

 

Lyra obudziła się w świecie Futuramy... Bon Bon zaś w świecie Smerfów. 

 

Guma balonowa

Szczaw 

Sałata

 

Bon Bon... dawaj wiadro... za chwilę będzie pełne  :sick:

 

Stokrotka

Róża

Owies

Całkiem niezłe... dość ostre, mocno drapie gardło, ale ujdzie.

Toffie

Krówki

Mordoklejki

Bon Bon stwierdza: "Alicornie... DZIĘKUJĘ! Lyra walczy z cukierkiem. Ta cisza jest cudowna :hug3: "

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włos księżniczki celestii

Włos księżniczki luny

Włos księżniczki cadence

 

Ten "włoski" cukierek sprawia, że pory dnia dostają świra, a w całym Ponyville wybucha epidemia miłości. Spike zakochuje się w Twilight, ona w Bicepsie, ten w Rarity, ta w... Rarity. No co... trzeba być tolerancyjnym ;)

 

Lawenda 

Trawa skroplona poranną rosą

Arbuz (sam miąższ)

 

Lyra niepewnie bierze cukierka i... "Osz kurna... Bon Bon, przeszłaś samą siebie, może nie dosłownie, ale... DOKŁADKA!!!"  :lyrahappy:

Gestapo

Oświęcim

Persen

 

Oświęcim? :lunawrath: Jaja sobie robisz? Piszę to serio. Oświęcim to prawdziwe miejsce, w którym mordowano ludzi, ze względów rasowych. Może jestem przewrażliwiony, ale takie coś nie przejdzie. Nie rasizm. Aha. W jednym z obozów ktoś wyrył napis: "Jeśli Bóg istnieje, będzie musiał prosić mnie o przebaczenie

 

YouTube

Gameplay

Battlefield 4

 

Lyra godzinami ogląda wyczyny niejakiego Klocucha. Doprowadza to do kłótni czy jest on aż tak głupi czy po prostu mistrzem trollingu. 

 

1. Malinowa guma do żucia.

2. Toffi.

3. Guma do żucia o smaku pomarańczy.

 

Lyra stwierdza, że ta wyjątkowo mordosklejka, ma beznadziejny smak. Nie dość, że czuje niesmak, to nie może jej wypluć. 

 

Zielona herbata

Liście mięty

Kostki lodu.

Lód przegrywa walkę z piekarnikiem. Jednak miętowy cukierek, dziwnie uspokaja wiecznie podekscytowaną Lyrę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświęcim? :lunawrath: Jaja sobie robisz? Piszę to serio. Oświęcim to prawdziwe miejsce, w którym mordowano ludzi, ze względów rasowych. Może jestem przewrażliwiony, ale takie coś nie przejdzie. Nie rasizm. Aha. W jednym z obozów ktoś wyrył napis: "Jeśli Bóg istnieje, będzie musiał prosić mnie o przebaczenie"

Jakby chodziło mi o obóz to napisałbym "Auschwitz", a chodziło mi o miasto.

1.Persen

2.Persen

3.Marycha( uspokaja)

Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakby chodziło mi o obóz to napisałbym "Auschwitz", a chodziło mi o miasto.

 

To ciekawe jak zamierzasz zrobić cukierka z całego miasta. Ja jeszcze zrozumiem te bomby nuklearne, czołgi i inne dziwne rzeczy, ale kurde miasto?  :grumpytwi:

 

Papryka (ta słodka) 

Czerwona cebula

Nutka toffi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby chodziło mi o obóz to napisałbym "Auschwitz", a chodziło mi o miasto.

 

Przepraszam, trochę przesadziłem. Wezmę ten persen - dla siebie.

 

Taką reakcję spowodował film, który widziałem na studiach. Amerykanie czy Brytyjczycy nie znali całej prawdy, nie widzieli wszystkiego. Nawet jeśli cośtam słyszeli, to myśleli, że to obóz pracy. Dosłownie pracy. "Obóz pracy? D'oh... naszych zmuszają do walki na froncie, tamtych do pracy. Wielkie mi halo..." Halo to było. I to konkretne, gdy tuż po wojnie, w trakcie uwalniania jeńców zobaczyli co się tam się działo. Roztrzęsieni, zapłakani... "to takie rzeczy robili ludziom"? 

 

Druga sprawa - opowieść Czeczena (chyba), który opowiadał o nalocie Rosjan, na jego wieś. Jego wizyta zastąpiła dwie lekcje ćwiczeń. Nasza reakcja na zapowiedź gościa? "Powie coś i mamy wolne":yay:  Nie wiem ile czasu mówił, ale po wizycie...  :fluttercry2:  Ja nie płakałem, część koleżanek tak, ale w środku czułem jakby moje "serce" rozwalił granat. 

 

Czegoś takiego, nie słyszy się na Discovery czy National: "Mój sąsiad trzymał na rękach 8-10 letnią martwą córkę i za czymś się rozglądał. Zapytałem czego szukasz? Odpowiedział: jej urwanej ręki... " Mówił takie rzeczy, że przebija to wiele opowiadań "gore". W sali absolutna cisza, detale o których mówił, były nie do uwierzenia... Po wyjściu z sali nikt nic nie mówił. Po prostu każdy poszedł w swoją drogę do domu. Nie padło ani jedno "cześć"... 

 

OK. Skończmy ten temat. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietek zul

Hardkorowy koksu

Chytra baba z radomia

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

 

Podczas Wigilii Serdeczności, zorganizowanej w centrum - obok ratusza, Lyra siłą przepycha się przez innych zabiera cały cydr. Upija się nim pod mostem do rana. 

 

Szczypta magii

Olej z wątroby rekina

Rodzynki

 

(?)

 

Mana Lyry wzrosła o 5pkt, a jej HP zwiększyło się o 16% 

 

1.  :fluttercry2:

2.  :crazytwi:

3. :luna2:

 

Powyższy cukierek składa się z tych kucykowych emotikonów.

 

Zapłakana Lyra, pokłóciła się sama ze sobą o to, że nie potrafi latać i "władać nocą"...

 

Reklama Old Spice

Bezsens

Jeszcze więcej bezsensu

 

Cukierek Bezsensonangłupoty wydłużył przednie nogi... poza tym Bon Bon zaczęła ją podrywać. W końcu pachnie jak ogier ;) 

 

Świeczki

Dynamit

Grochówka

"Ej Bon Bon, patrz co potrafię!" Lyra nadstawia tyłka obok zapalonej świeczki i... KABOOOM... Skutek? "Lyra, wisisz mi nowy dom... i grzywę"  :bonbon2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze Bałtyckie

Chlor

wakacje

Po zjedzeniu cukierka Lyra poczuła się zmęczona, śmierdziała a do tego z niewiadomych przyczyn stała się cała mokra. Ice Bucket Challenge?

 

Chemia

Podłoga

Włos Sombry

Krztusząc się włosem i mówiąc "I see you!" zaczęła pluć na podłogę kwasem.  

 

1.  :flutterage:

2. :fluttercry:

3. :squee:

Lyra non stop zmieniała nastrój, co nie dziwiło Bon Bon. Ale żeby co sekundę? 

 

1. Piernik

2. Wiatrak

3. Mąka

 

Lyra poczuła napływ dobrego humoru. Rzuciła sucharem: Ej Bon Bon... co ma piernik do wiatraka? Mąkę! :lol:

 

Inna Reklama Old Spice

Potęga

Eksplozje

Bon Bon - "zamknij się wreszcie i przestań mnie ujeżdżać! Co ja, tygrys jestem? Aha, bądź tak miła i przestań rzucać kulami ognia, po naszym domu"

Co do reklam - Force is strong... Or not?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...