Skocz do zawartości

[Zabawa] Tworzymy cukierki dla Lyry!


Cipher 618

Recommended Posts

Forum MLPPolska

Geny człowieka

Komputer

 

Bon Bon zastanawia się, jak połączyć twór, którym jest forum. Zmielony komputer, posypany genami sprawia, że Lyra wysyła podanie na Avatara siebie samej. Bezskutecznie. Kto by uwierzył w teksty: "Hej to ja, Lyra!" 

 

Karmel

Bita śmietana

Twarda czekolada ze stali

 

Lyra walczyła dzielnie z czekoladą. Niestety przegrała. Colgate widząc "stałą klientkę" mówi sama do siebie: "nie no BEEP... Znowu testowała te BEEP cukierki. Ile razy będę grzebać w jej BEEP pysku? Kucyki z bólem zęba potrzebują pomocy BEEP jego mać... Co ja? Warsztat zębowy jestem? Pewnego dnia, wyrwę jej te BEEP zęby i będzie spokój... Ech, a teraz do roboty. Udawać i wmawiać, że nie będzie boleć."  :burned: 

 

Zeszyty z Niemieckiego

Plan Lekcji

Sprawdzian z Niemieckiego

 

Po zjedzeniu cukierka Lyra poczuła się dziwnie. Zaczęła mówić po "jakiemuśtam". "Bon Bon, was ist das?" "A szprechen zi dojcz"?  :confused: 

 

1. Umiejętność zarządzania.

2. Dobre chęci.

3. Władza.

 

Lyra przejmuje "władzę" nad cukiernią (póki co). Nic tylko czekać, aż zostanie panią burmistrz... gdyby tylko miała skrzydła, pognałaby z "tronu" w "zamku" z drzewa "Księżniczkę" Twilight Sparle  :MJTQO:

 

Eliksir Miłości

mana

Kokosy!

 

Po uporaniu się z kokosami, dostaje +10,3 do miłości oraz -35.2 do zdrowego rozsądku. Wlewa resztki eliksiru do zbiornika z wodą. Efekty... eee... no są jakie są. 

 

Cukier

Słodkości

i różne śliczności.

 

:ajawesome:

 

Colgate: BEEEEEEEEEEEEP znowu?  :rapidash2: Znieczulenia nie będzie, może to cię czegoś nauczy. 

 

Włos z grzywy Pinkie Pie

Cukier

Toffifee

 

Lyra krztusi się włosem, ale tym razem obeszło się bez wizyty u Colgate. Bidulka będzie mogła się trochę uspokoić.

 

Internet

LTE

Plus

Wysłane z eLGie 65 za pomocą zepsutego Tapatalka.

 

Lyra poprosiła Spike'a, żeby wysłał list do Celestii. Niestety, zwój non stop upada na ziemię. Spike stwierdza, "sorry taki mamy internet, brak zasięgu".   :ppshrug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba: "Sprechen Sie Deustch?", tak jest poprawnie gramatycznie.

 

1. Umysł stratega

2. Wierne wojsko

3. Teleport do średniowiecznej Jerozolimy( czasy końca krucjat)

 

Pisownia celowa (nie znam niemieckiego)  :fluttershy5:

Bon Bon stwierdzając: "nie chcę, ale muszę"  :burned: tworzy cukierek dla Lyry. Skutki są opłakane. Krucjata ogarnęła także Crystal Empire. W obecnych czasach, nieustannie toczy boje z innymi państwami. Bo kto powiedział, że dzięki doskonałej strategii, krucjaty mają dobiec końca?

 

1. PKP.

2. Zima.

3. Zaskoczenie.

 

Lyra po zjedzeniu cukierka, doszła do wniosku, że odwiedzi rodzinkę mieszkającą w Canterlot. Nie robi jednak tego, twierdząc że zima znowu "posypała pieprzem" jej plany. Mniejsza o to, że jest lato...

 

Bezy

Lody

Czarna pożeczka

 

Porzeczka ;) Chyba... Tak czy siak, cukierek jest całkiem niezły. Niestety bardzo szybko rozpływa się w ustach.

 

Włoskie specjały

Chińska tandeta

Amerykański sen

 

:ajawesome:

 

Po zjedzeniu cukierka, który smakował jak makaron, z napisem "Made in China" (to istnieje takie państwo?), Lyra postanowiła W KOŃCU odnaleźć ludzi.  

 

Tibia

Mana

Skype

 

EDIT:

 

Ekhem! Ekhem! Piszę się "Sparkle", Proszę Pana!

 

Tak, wiem. Powinienem to zauważyć.  :fluttersad:  Mam jednak wytłumaczenie: dodaj do siebie "syndrom nowej klawiatury" + śliskie klawisze (dlaczego nie sprawdziłem tego w sklepie? :/ ) oraz podkładkę chłodzącą, przez którą laptop stoi pod kątem. Mieszanka idealna, aby pomylić literę, lub ją "zjeść". 

 

Po zjedzeniu całej miski cukierków, Bon Bon drze się: "wyłącz to wreszcie, od pięciu dni i 18 godzin gapisz się, w ten przeklęty ekran!!!"

 

Mordoklejka

Klej

Miód

 

Lyra, ku zwalającej z nóg satysfakcji Bon Bon, po tak wielu miesiącach "usłyszała ciszę".

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy domek w karkonoszach

Łopata

Pług śnieżny

 

"Droga Bon Bon, właśnie kupiłam..." Sorry... nic nie napiszę. Po prostu oglądam to non stop i...  :lol:

 

 

Chałwa

Wasabi

Mleko w proszku.

 

Cukierek jest "trochę" ostry. A co gorsza nie ma niczego czym można zneutralizować ten ogień w gębie. Bon Bon stwierdza: "Cóż... będzie piekło dwa razy"  :TaTds:

 

Sushi

Gorąca Papryczka Chilli

Zmniejszenie szans na znalezienie wody

 

Mówiłam, że mięso odpada :bonbon2:  Oj Lyra poczuje tego cukierka, gdy na "tron" wezwie ją matka natura. Spike wyczerpał zapas wody, ale na szczęście miały mleko (woda jest  gorsza, ba... pogarsza sprawę) 

 

Polska

Piłka nożna

Kij bejsbolowy

 

Lyra pobiła Spike'a. "Nie będzie mi tu BEEEP jakiś BEEEP smok po dzielni łaził"  :lyraaxe:

 

Środek usypiający

Tęcza

Lot

 

Lyra chciała założyć linie lotnicze pegazów, ale zasnęła. Co gorsza próbowała podpalić tęczę. Wróciła zdenerwowana, twierdząc, że tęcza przed nią ucieka  :eww:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza

Wojsko Equestrańskie

Epickie starcie Bossów

Lyra staje u progu i wrzeszczy do Bon Bon: YOU SHALL NOT PASS!!! 

 

1. Beton.

2. Bekon.

3. Polandball.

 

Lyra w miejscu "tam gdzie Celestia chodzi piechotą" strzela kulkami niczym z miniguna

 

Siła Super Mena

Bilbord

Kamera Video

 

EDIT: Po sprawdzeniu dla pewności regulaminu postanowiłem usunąć film, by nie dostać punktów. :v

Lyra rozwala wszystkie bilboardy w Ponyville... wliczając w to domy, na których wisiały. Sąsiednie zresztą też... Ku radości Lyry, pół Ponyville rozdupcone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź

Ołów

Mangan

 

Bon Bon! Tego nie stopisz. To je mangan!

 

Ananas

Banan

Tajemniczy szpieg dodający ukradkiem kokosy

 

Lyra zajada się cukierkami, mówi: "Wyczuwam czyjąś obecność... Moc jest w nim silna. O rzesz ty... oh sith, oh sith, oh sith..." 

 

1. Gramatyka z Polandball

2. Chęć rozmowy

3. Pojawienie się country-ball'i w Equestrii.

 

Lyra twierdzi, że nazywa się "Grzesio". Eee... nagranie (zapis) łamie zasady regulaminu. Tak czy inaczej, Lyra mówi różnymi głosami: "bierz go, bierz go... na banana, ja tu prowadzę..." Bon Bon jest w szoku. 

 

1. Kosz na śmieci

2. Plecak

3. Dywan

 

"Lyra, śmierdzisz... tym razem przeszłaś samą siebie... po sobie i nad sobą" Ta odpowiada: "ej, to ty zrobiłaś cukierka ze śmieci"  :lyra3:

 

Reaktor jądrowy

Uran

Chernobyl

 

"Lyra? Dlaczego świecisz w ciemności?"  :wat:  "Bo ja wiem? Pewnie od tego cukierka"  :lyraamuse:  "Eee... Lyra. Wyrósł ci drugi róg... na plecach"

 

Telewizor

Gra o Canterlot

Fotel(firmy wygodna dupa)

 

Po zjedzeniu cukierka, Lyra non stop ogląda TV. Pomiędzy odcinkami Gry... ogląda Ponyramę. Słysząc jak pierwszy lepszy kucyk, mówi do niej "cześć", ta odpowiada "bite my shiny pony ass"  :eww:

 

Czarne jak piekło

Czerwone jak ogień

Natankowe "Wiedź, że coś się dzieje"

 

Lyra po zjedzeniu cukierka zaczyna kręcić się na podłodze, jak te wskazówki zegarka, jakby ją Discord opętał. "Booon Booon... zrób cooooś" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...