Timbeer

Akademia Wonderbolts - Sesja

Recommended Posts

((Heheszowi też się tak wydaje))

Alyss poszła za innymi do gabinetu. Stanęła wyprostowana i czekała aż dostanie klucze do swojego pokoju. W między czasie zastanawiała się z kim będzie dane jej dzielić pokój.

- Witajcie. Wy to zapewne... - Chwycił kartkę w kopyta. Zmarszczył brwi i zaczął czytać - Sh-Shlue Sles, S-baess Bowas i Sp-aaping Vssow? - Zerknął raz jeszcze - Aha... - Obrócił kartkę - Wybaczcie... mój błąd, hehe - Zaśmiał się cicho pod nosem - Shine Star, Spears Power i Speeding Arrow. Z tego co widzę, to jesteście przydzielone do tego samego pokoju - Chwycił za odpowiedni klucz i podał go Shine.

Alyss podeszła bliżej biurka (bo chyba jej nie zauważono xd ).

-Dzień dobry. Czy ja też mogłąbym dostać klucz do swojego pokoju?-zapytała uprzejmie

- Oczywiście - Raz jeszcze spojrzał na kartkę - Alyss - Podał klucz klaczy - Masz dwójkę razem z Fly Hurricane.

Edited by Kacpi01_PL

- Dziękujemy wicekapitanie. - uśmiechnęła się lekko Shine i wyszła z gabinetu salutując zabawnie. Skierowała się do pokoju i rzuciła się na łóżko pod oknem.

Fly podeszła do Alyss i uśmiechnęła się.

- To... Idziemy zobaczyć, jak wygląda pokój?- spytała z nadzieją, że klacz okaże chęci zapoznania się z nią. Chwilę potem zwróciła się do wicekapitana salutując- Dziękujemy.

Alyss uśmiechnęła się.

-Pewnie. Chodźmy-powiedziała po czym również zasalutowała do wicekapitan, odparła -Do widzenia-i ruszyła w stronę pokoju.

Cieszyła się, że mogła mieć pokój z Shine i Speeding - będzie miała dzięki temu okazję, by lepiej je poznać. Po chwili wleciały do pokoju, były tam trzy łóżka, a przy każdym mała szafeczka nocna.. Czyli zresztą norma. Wybrała sobie łóżko przy oknie. Po co komu drzwi, myślała Spears, przecież zawsze można wlatywać przez okno?, i uśmiechnęła się w duchu. Zrobiła mały rozpęd i aerodynamicznie wylądowała na dość twardym łóżku.

- Noo.. Ehh.. Za miękkie to to nie są. - powiedziała luzacko, po czym usiadła na dużym parapecie i zaczęła wpatrywać się w okno swoimi dużymi, zielonymi oczami. Były tam grupki kucyków, co chwilę ktoś przelatywał nad różnymi budynkami Akademii, słychać było trzepot skrzydeł i dźwięk gwizdka.

Edited by Aretra

Hurricane udała się wraz z Alyss do pokoju. Klacze otworzyły drzwi i przyjrzały się wystrojowi pokoju.

Był niezwykle symetryczny. Przy ścianach, wciśnięte w kąty stały dwa łóżka. Fly zajęła łóżko po lewej i położyła na nim walizkę. Obok łóżek stały stoliki z lampkami nocnymi. Przy oknie stała szafa, a w niej dwa, nowiutkie mundury Wonderbolts.

Hurricane powiesiła na ścianie przy łóżku plakat z całą drużyną, a przy lampce zdjęcie jej i rodziców, podczas pierwszego w jej życiu pokazu Wonderbolts.

- Emm, Alyss? Skąd jesteś?- spytała Hurricane, chcąc zapoznać się ze współlokatorką.

((Aretra weź post wcześniej, moja postać miała łóżko pod oknem ;D))

((ale przecie mogą być dwa okna (a nawet trzy, też możliwe.. Zależy jaki pokój)? Że jedno okno? Bieda w takim razie.. xD))

Edited by Aretra

((ale przecie mogą być dwa okna (a nawet trzy, też możliwe.. Zależy jaki pokój)? Że jedno okno? Bieda w takim razie.. xD))

((Nwm, trzeba się spytać...xD

Ile jest okien w pokoju?? ;D))

- Ja z Cloudsdale. Straszny tam był ruch, uwierz. Zawsze chciałam przeprowadzić się gdzieś indziej...- głos Hurricane zatoną w marzeniach, klacz przymknęła oczy.

Edited by Drahma The Human Elve

(( Sorry bardzo, mam straszną tendencję do tego:( Zmodyfikuje go zaraz i postaram się, żeby się to już więcej nie powtórzyło...))

- Hm, może.- Hurricane odwzajemniła uśmiech i spojrzała przez okno. Po chwili dodała- Hej, Alyss, może wyjdziemy rozejrzeć się po terenach?

Po pewnym czasie wstała i rozprostowała skrzydła.

- Ja idę, przelecę się dookoła Akademii. - spojrzała na swoje współlokatorki. - Lecicie ze mną?

• Upvote 1

- Wiesz co.. - odparła Spee, delikatnie podlatując do góry - Chętnie przelecę się z Tobą.. Ostatnio jakoś nie miałam okazji bliżej rozglądnąć się po akademii - westchnęła, ale za chwilę dodała - Speedy, może poleciałabyś z nami? - po czym rzuciła jej przyjazne spojrzenie.