Skocz do zawartości

Nówka sztuka...


Addicted2U

Recommended Posts

Witam!

Tutaj chyba można się przywitać...

A więc: Mam na imię Julka (nie, nie Julia), trzynastka na karku, kucyki kocham od... Prawie rok już będzie, więc staż mam nie za długi.
 

Mam skłonności do denerwowania się z byle powodu, nie kończę niczego co zacznę, jestem niska, infantylna, nikt mnie nie rozumie... Na żadnym forum nie byłam więcej niż parę dni... Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej i zostanę ciepło przyjęta mimo mego nastoletniego wieku...

Co tam jeszcze... Ach, moim ulubionym kucykiem z mane6 jest Pinkie Pie :pinkiehappy:,ale lubię też Rarity :rarityderp: i Rainbow Dash :efWiK:. Jeśli chodzi o kuce trzecioplanowe to... Derpy Hooves. Tak, Derpy jest świetna.

Lubię lasagne. Ogólnie, włoskie żarcie jest super

To chyba tyle. Jeśli macie jeszcze jakieś pytanka (choć szczerze wątpię) to proszę je zadawać pod moim postem.
 

Pozdrawiam.

~ Fanka włoskiego żarcia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nówka sztuka, nie klepana, pierwszy właściciel, kolor błękitny, alufelgi gratis" xD Przepraszam... jakoś tak, motoryzacyjnie mi się skojarzyło. Oczywiście witamy serdecznie. Mam nadzieję, że zostaniesz dłużej (w innym wypadku przykleimy taśmą do kaloryfera :ajawesome:  ) Żarty na bok. Witam serdecznie. Zgodnie z moją tradycją, utwór trance na powitanie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże pięknie! Już spieszę z odpowiedziami na pytania, jednak najpierw szczere podziękowania za świetną nutę :vinylspin: i babeczkę :derp2:

Ulubiony gatunek filmu: Musical, Obyczjówki (co kłóci się zupełnie z moim gustem książkowym). A ulubiona pozycja to... "Rags". Film prosty, dla nastolatków, ale widziałam go pięć razy, znam na pamięć wszystkie piosenki, a Schneider ma cudny głos *-*

1. Masz zwierzę? Mam zwierzę. Kota i świnkę morską.
2. Jak się znalazłaś w gronie bronies i pegasis? Dzięki mojej przyjaciołce, która oglądała kuzyki od pierwszej czy tam drugiej generacji. Żeby się podlizać też zaczęłam oglądać... No, i jakoś tak wyszło :cadanceawesome:
3. Oglądasz jakieś seriale/filmy? Nie, nie oglądam niczego tak by z niecierpliwością czekać na każdy odcinek. Oglądam to, co akurat puszczają kiedy nie mam nic do roboty.
4. Fantasy czy science-fiction? Zdecydowanie fantasy. Chyba jeszcze nie zdążyłam się zająknąć, że jestem PotterHeadką, Heroską i trochę Trybutką?
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i baw się dobrze!

A jakbyś miala jakieś pytania lub poprostu chciala pogadać to Hehesz do usług! :v (tak, to tekst Hehesza. Niegrzeczny Gray zgapił :rainderp: )

1.Co sądzisz o Manga&Anime?

2.Grasz na jakimś instrumencie?

3.Lubisz żółwie? :3

(PS.Harry Potter rządzi)

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie w naszych skromnych progach~ <3 Życzę wielu niezapomnianych chwil  :fluttershy5:

1. Które spaghetti jest twoim ulubionym? 

2. Lubisz sowy? 

3. Skoro Derpy Whooves, a nie np. Ditzy Do to znaczy, że lubisz też Whooves'a? c: 

4. Czytujesz jakieś książki? Może fantastykę~? 

5. Jeśli tak to chętnie się dowiem jakie są twoje ulubione tytuły ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeżu, ile pytań! Aż mi się miło na serduchu zrobiło. Już spieszę z odpowiedziami:
 

 

1.Co sądzisz o Manga&Anime?

Co ja sądzę... Nic nie sądzę. W całym życiu obejrzałam tylko jedno anime (patrz: avatar), które wręcz uwielbiam za całą jego cukierkowość i często do niego wracam. Na codzień jednak niezbyt interesuję się anime czy mangą, ale szanuję fandom (jeśli tak można to nazwać) Otaku.
 

 

2.Grasz na jakimś instrumencie?


 

Trochę brzdąkam na gitarze, jeśli można to uznać za grę :D
 

 

3.Lubisz żółwie? :3

Żółwie są spoko. Mają fajne skorupy :D

 

 

1. Które spaghetti jest twoim ulubionym?

Klasycznie, Napoli z dużą ilością sera :3


 

 

2. Lubisz sowy?

Lubię. Chciałabym mieć sowę śnieżną, taką drugą Hedwigę :3 Nazwałabym ją Filfona.


 

 

3. Skoro Derpy Whooves, a nie np. Ditzy Do to znaczy, że lubisz też Whooves'a? c:

Wybacz, ale postać Doktorka jest mi obojętna... Z trzecioplanówek lubię jescze DJ Pon 3
 

 

4. Czytujesz jakieś książki? Może fantastykę~?

Czytuję, a fantastyka to chyba najlepszy gatunek literacki.
 

 

5. Jeśli tak to chętnie się dowiem jakie są twoje ulubione tytuły ^^

Jak już mówiłam, uwielbiam Harry'ego Potter'a i "Percy'ego Jackson'a", ale to jest z tych bardziej znanych. No i rzecz jasna, "Ella zaklęta", która była moją pierwszą przeczytaną powieścią fantasy. Lubię też Igrzyska Śmiercia, ale to już chyba bardziej pod sc-f podchodzi :I
 

 

Lubisz grać? Jeśli tak to wymień ulubione gry,

Ponownie muszę kogoś rozczarować, ale nie grywam w gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubię. Chciałabym mieć sowę śnieżną, taką drugą Hedwigę :3 Nazwałabym ją Filfona.

 

Sowy śnieżne są takie piękne~ <3 Ale moja faworytka to uszatka. Z resztą widać po nicku. Jakbym miała to nazwałabym ją...w sumie nie zastanawiał się nawet. Może Eleonora? 

O właśnie, a tak ogólnie to jakie byś chciała mieć zwierzęta? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...