Skocz do zawartości

[Zabawa] Kalendarz Pinkie


Kamiiru

Recommended Posts

- Widzisz Pinkie nasi pomocnicy przesłali kolejna partię artów.

- Tak widzę nawet żę sporo artów jez z Fluttershy, jak by to zobaczyła to na pewno ucieszyła by się.

- Nie wątpię Pinkie, nie wątpię :D.

 

 

33277-applejackapplesArtistMoefea.png


 

 

 

Niniejszym ogłaszam że ten art jest zarezerwowany na miesiąc Marzec Gratuluje. Yay :pinkie3:

 

A Teraz otwieram nabór fanartów na miesiąc Kwiecień :portalface:

 

Mówią "Kwiecień plecień bo przeplata, trochę zimy trochę lata". Nie ma co Discord będzie zadowolony  młahahaha  . :discord2:

 

PS:Nie ma głosowania na siebie!! Także głos Dayana się nie liczy.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Patrz Pinkie dostaliśmy kolejną paczkę artów.

- Pinkie...... , weź przestań się bawić tymi bombkami i zobacz jakie fajne arty dostaliśmy.

  Do tego Pierwszy raz wszyscy są zgodni.

- Upss... , rzeczywiście, a ja myślałam że Discord wygra , ponieważ mam ochotę na watę cukrową.

 Ale i tak fajny art został wybrany. Fluttershy się ucieszy.

- Pinkie tylko pamiętaj, nikomu ani słowa o kalendarzu bo to ma być niespodzianka.

- Spoko loko foko, nikt się o tym nie dowie , daje ci na to uroczyste Pinkie słowo.

 

 

Discord to według mnie bardziej do marca pasował. Kwiecień w pierwszej kolejności kojarzy się z wiosną i kwiatami. 

 

f1ua9r.png

 

 

Widzę że ja i Pinkie jesteśmy zgodni , niniejszym ogłaszam że ten art jest zarezerwowany na miesiąc Kwiecień  Gratuluje. Yay :pinkie3:

 

A Teraz otwieram nabór fanartów na miesiąc Maj :portalface:

 

Jest to jeden z moich ulubionych miesięcy , ponieważ zaczyna się robić ciepło ,

jest dobra pogoda na jazdę motocyklem , na Piknik i oczywiści zaczyna się sezon grillowy . :pinkie3:

A nie ma nic lepszego niż grillowanie z przyjaciółmi. :pinkie:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...