Skocz do zawartości

[zapisy][gra][human] straszne liceum


Ja i kropka

Recommended Posts

Durna ja!!! Usunęłam temat!!!

Ale od początku...

Przepraszam z góry za ortografię, proszę zwrócić mi uwagę gdy popełnię błąd. Również korzystam telefonu.

Fabuła: Grupa przyjaciół przyjeżdża do liceum w północnej Anglii. Początek roku szkolnego przepływa spokojnie, ale coś tu nie pasuje. Połowa personelu została wymieniona. Przyjaciele chcą zbadać tajemnice szkoły.

Zasady:

1. Wszystkie zasady forum i działu.

2. W samym środku fabuły nie przyjmuje zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmę do czasu rozpoczęcia wyprawy.

Przykład opisu postaci:

Imię i nazwisko:Marry Sunrise

Wiek:17,5

Wygląd(zdjęcie lub opis):post-6562-0-53760600-1416677679_thumb.pn lub włosy w kolorze ciemny bląd opadające na twarz. Zielone oczy błyszczą gdy tylko ktoś spojrzy. Marry ma bardzo jasną cerę, z powodu jej chłopcy z wyższych klas się z niej naśmiewali. Zazwyczaj nosi granatową sukienkę przed kolano, różowe rajstopy i granatowe baleriny.

Charakter(przynajmniej cztery cechy): uczciwość, dobroć, nieśmiałość, lojalność.

Przyjęte:

-Marry Sunrise (Luna the Moon)kl. IIa,

-Dastan Sparda (Lucypher)kl.IIIc,

-Alysse Brown (Shine Star)kl. IIa,

-Annabele Laciorix (Gray Picture)kl.IIa

-Curt Jarileif (Maphisto)kl. IIa

-Theo Sykes (Ukeź) kl.lb

Rozpocznę kiedy będzie przynajmniej pięć osób.

Przepraszam za usunięcie tematu.

Plan lekcji:

IIA:

Pon.

I. Matematyka

II. Fizyka

III. J. Angielski

IV. Geografia

V. Geografia

VI. Chemia

VII. Biologia

Wt.

I. ---

II. J. Angielski

III. J. Hiszpański

IV. Muzyka

V. J. Francuski

VI. Matematyka

VII. Historia

Śr.

I.Fizyka

II. J. Francuski

III. Matematyka

IV. Matematyka

V. J. Hiszpański

VI. J. Angielski

VII. Biologia

Czw.

I. J. Angielski

II. J. Angielski

III. Matematyka

IV. Plastyka

V. Biologia

Pt.

I.Muzyka

II. Plastyka

III. W-F

IV. W-F

V. W- F

VI. W-F

VII. Chemia

Dla kl. IIIc jutro, albo i dziś;')

Pon.

I. --

II. Matematyka

III. J. Angielski

IV. J. Hiszpański

V. J. Norweski

VI. Fizyka

VII. Geografia

VIII. W-F

Wt.

I. J. Francuski

II. Matematyka

III. Chemia

IV. Plastyka

V. Muzyka

Śr.

I. J. Angielski

II. J. Hiszpański

III. J. Francuski

IV. J. Norweski

V. W-F

VI. W- F

Czw.

I. Matematyka

II. Chemia

III. Fizyka

IV. Biologia

V. Biologia

VI. Geografia

VII. Matematyka

Pt.

I. J Norweski

II. J Francuski

III. J. Hiszpański

IV. J. Angielski

V. Biologia

Kl. Ib

Pon.

I. J. Angielski

II. Muzyka

III. Matematyka

IV. J. Hiszpański

V. Biologia

VI. Chemia

VII. Fizyka

Wt.

I. J. Francuski

II. J. Angielski

III. J. Angielski

IV. Matematyka

V. Chemia

VI. Plastyka

VII. Geografia

VIII. Geografia

Śr.

I. ---

II. J. Angielski

III. W-F

IV. W-F

V. Matematyka

Czw.

I. W-F

II. J. Francuski

III. J. Hiszpański

IV. J. Angielski

V. Matematyka

VI. Chemia

VII. Fizyka

Pt.

I. W-F

II. Matematyka

III. Chemia

VI. Fizyka

V. Geografia

VI. J. Francuski

Edytowano przez Luna the Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Imię i nazwisko: Alysse Brown

Wiek: 17

Wygląd: długie włosy, zielone oczy, lubi ubierać spódnice i sukienki, kocha muzykę

530cd632f13ecfd9ba1fe7c476666e38.jpg

Charakter: z poczuciem humoru, wrażliwa, uczciwa, miła, umie w pewnych sytuacjach być odważna

Edit: dodanie wyglądu.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, możemy zacząć. Tylko o 16.45 mam półtorajgodzinne zajęcia, a poza tym chodzi mi o początek wyprawy o tajemnicę szkoły, a nie ogólny początek. Więc...

Marry szła korytarzem. Szła i udawała że jej niema. Podeszła do szafki, otworzyła ją i wsadziła książki. Zamknęła szafkę i usłyszała że coś leci jej na głowę. Zamknęła oczy, usłyszała śmiech. "To znowu oni, zrób z tym wreszcie porządek!" pomyślała. Nigdy z tym nic nie zrobiła, nie miała odwagi. Poczuła na sobie coś o konsystencji farby. Ktoś staną w jej obronie. Nikt nie zrobiłby czegoś takiego. Stałby się kolejną ofiarą tych chłopaków.

Edytowano przez Luna the Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dastan widział jak kilku chłopaków rzuca w dziewczynę kulką farby. Nie wytrzymał i złapał ją w locie. Trochę farby oblało dziewczynę ale to niv.-Nudzi wam się?- zapytał ostrym tonem. Nikt jeszcze mu nie podskoczył w tej szkole. Goście tylko coś odburknęli i sobie poszli. -Jak tam?- zapytał dziewczynę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alysse szła korytarzem, gdy nagle usłyszała śmiechy. "Co tam się dzieje?" pomyślała. Zobaczyła grupkę chłopaków, których wszyscy znali w tej szkole, lecz nikt kogo znała nie odważył się im przeciwstawić. Dziewczyna pajała do nich nienawiścią. Nagle zobaczyła ofiarę ich kolejnego czynu. Podeszła do niej szybkim krokiem. - Boże nic ci nie jest? - wyjęła z torby paczkę chusteczek i podała dziewczynie. Nagle obok niej "wyrósł" chłopak. Spojrzała na niego i zamurowało ją. "To on...Dastan Sparda.." pomyślała.

Od początku szkoły pokryjomu pokochiwała się w nim, lecz nikomu o tym nie mówiła.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-W-wszystko do-dobrze.-Marry zająkneła się i lekko zaczerwiemiła. Spokojnie otworzyła oczy. Zobaczyła chłopaka i to że ma rękę w farbie i dziewczynę. Wzięła od dziewczyny chusteczkę.- Jestem Marry, a wy?

Edytowano przez Luna the Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ciągle mi dokuczają. Do początku szkoły ciągle ktoś mi dokucza, w mojej starej szkole też tak było.

Nagle z korytarza znikł dyżurujący nauczyciel. Zobaczyła to tylko Marry. Wskazała palcem na to miejsce i powiedział

- Widzieliście. Tam znikł nauczyciel.- powiedziała to cicho, ale wyraźnie- O tam.

[sorry, nie zauważyłam posta gdy pisałam O.o]

Edytowano przez Luna the Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alysse odwróciła wzrok, gdy spostrzegła, że Dastan przyłapał ją na przyglądaniu się mu. "To się nie dzieje naprawdę." pomyślała

- Marry! Czekaj! - poszła za dziewczyną. - Ja też mam muzykę. Jesteśmy razem w klasie. - uśmiechnęła się do niej

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marry na lekcji dostała kartką w głowę. Na niej widniał napis:

"Dziwolong, Dziwolong, po co on komu?"

Po raz pierwszy dostała kartkę od kogoś. Usłyszała śmiechy za sobą. Usłyszała dzwonek.

- Już, zmykać na przerwę. Marry, ty zostań.- Pan od muzyki był jej wychowawcą.- Widziałem co się stało na przerwie. Powinnaś z tym coś zrobić. Nie dawaj się tak.

-Proszę Pana, ale...

Muzyk przerwał

-Bez żadnych ale! Na przerwę!

Marry pomyślała że zaraz się rozpłacze. Wyszła z klasy.

[znów to samo]

Edytowano przez Luna the Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dastan wyszedł z klasy. Jak zwykle zarobił piątkę z norweskiego. Po drodze spotkał dziewczyny z poprzedniej przerwy.- Cześć.- powiedział do nich i stawając w kolejce. Poprawił włosy i marynarkę. Nagle dostał kulką papieru w głowę. Gdy spojrzał w tamtą stronę wściekły śmiechy umilkły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...